Uz sākumu Studējošajiem 20.DECEMBRĪ STUDENTI VIENOSIES ZIEMASSVĒTKU BALLĒ!
20.DECEMBRĪ STUDENTI VIENOSIES ZIEMASSVĒTKU BALLĒ! Drukāt
Trešdiena, 05 decembris 2018 12:06

ZS balle 2018 2Lai pirmssvētku mieru pāršalc dzirkstis un mūsu Akadēmija laistās zeltā! Ar leģendām un teiksmainiem stāstiem apvītā LSPA Ziemassvētku balle “GOLDEN HOUR” pavisam drīz pieskandinās mūsu Akadēmiju. Balle sāksies 20.decembrī, pulksten 20.00, Akadēmijas 1.stāva Sporta spēļu zālē. Laipni aicināti arī neklātienes nodaļas, maģistrantūras un doktorantūras studenti, kā arī mācībspēki un darbinieki! Šobrīd sākusies arī ieejas karšu pārdošana.

Lūgums nākt ar saviem groziņiem.

Ieejas kartes var iegādāties Studējošo pašpārvaldē (LSPA pamatēkas 103.telpa). To cena no 5 līdz 10 Euro.

Līdz rīta gaiļu dziesmai (pulksten 4.00) ballē muzicēs grupa "DIVI". Būs ļot daudz dejas, jautrības un rosības! Studentu pašpārvalde viesiem piedāvās iemūžināt sevi foto stūrītī, kurā darbosies Toms Svilāns.

Uz tikšanos 20.decembrī! Neaizmirstiet, ka šajā dienā, pulksten 20.00, LSPA notiks arī svinīgais Sporta laureāta pasākums, kurā godinās labākos LSPA sportistus, trenerus gan no studējošo, gan docētāju vidus.

Balli organizē LSPA Studējošo pašpārvalde Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

P.S. Piektdien - 21.decembrī, LSPA studiju process notiks pēc programmas.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
sadarbībā ar LSPA SP komunikācijas vadītāju Rolandu Ķīkuli, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv