Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

ĒNU DIENĀ SKOLĒNI VIESOJAS LSPA

Drukāt

IMG-20190213-WA0000 213.februārī Latvijā notika ikgadējā karjeras akcija “Ēnu diena”. Arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedra tikās ar Rīgas skolēniem, kuri viesojās mūsu Akadēmijā, lai rastu atbildi uz jautājumu - Kā tas ir, strādāt ar studentiem?

Lasīt tālāk...
 

LSPA SLĒPOŠANAS KATEDRA MELNKALNES UNIVERSITĀTĒ NOSTIPRINA SADARBĪBU “ERASMUS+” STUDENTU UN DOCĒTĀJU APMAIŅAS PROGRAMMĀ

Drukāt

IMG-20190204-WA0012 1 2LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedra, „Erasmus+” mobilitātes programmu ietvaros, turpina paplašināt pirms gada sākto sadarbību ar Melnkalnes Universitātes Sporta un fiziskās audzināšanas fakultāti (University of Montenegro, Faculty of Sport and Physical Education). Tālākā sadarbība paredz, ka 2019.gadā trīs topošie sporta speciālisti no Melnkalnes un trīs LSPA Rekreācijas kvalifikācijā studējošie dosies studentu apmaiņas braucienā, ar mērķi īstenot mācību praksi specializācijā.

Lasīt tālāk...
 

2019. GADA PIRMAJĀ IZLAIDUMĀ BAKALAURA DIPLOMUS SAŅĒMUŠI 25 LSPA ABSOLVENTI

Drukāt

IMG 3161

8.februārī Latvijas Sporta pedagoģija akadēmijā notika pirmais 2019. gada izlaidums, kurā profesionālā bakalaura augstākās izglītības diplomus svinīgā gaisotnē saņēma studiju programmas “Sporta zinātne” un “Fizioterapija” 25 jaunie absolventi. Izlaidumā absolventiem pirmo reizi diplomus izsniedza jaunievēlētais LSPA rektors, profesors Juris Grants un Studiju departamenta vadītājs, asociētais profesors Ivars Kravalis.

Lasīt tālāk...
 

ŠOGAD LSPA ZIEMAS NOMETŅU BĀZES VIETA NO ĒRGĻIEM PĀRCĒLUSIES UZ PRIEKUĻIEM

Drukāt

Sleposanas nometne 2019 1Janvāra noslēdzošajā nedēļā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Sporta zinātnes un Fizioterapijas studenti dodas uz Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedras organizēto ziemas nometni. Pēdējos 10 gadus nometnes notika Ērgļos, bet šogad, no 28.janvāra līdz 3.martam, tās risināsies Priekuļos un bāzēsies Priekuļu tehnikumā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA REKREĀCIJAS SPECIĀLISTI MĀCA SLĒPOT DEJU KOLEKTĪVA “VEKTORS” DALĪBNIEKUS

Drukāt

IMG 5589

No 11. līdz 12.janvārīm, Cenas tīreļa apkaimē, norisinājās LSPA organizētais slēpošanas pārgājiens “Iepazīstot Ziemassvētku kaujas”, ko, atbilstoši studiju plānam, organizēja profesionālās kvalifikācijas “Rekreācijas speciālists” maģistrantūrā studējošā Diāna Rutks arī Rutkis. Pārgājienā piedalījās 12 tautas deju kolektīva “Vektors” dalībnieki, kā arī asociētais profesors Ivars Kravalis. Slēpojuma dalībniekus īpaši saviļņoja nejaušā, bet pārgājiena tematikai negaidīti atbilstošā, tikšanās ar aizsardzības ministru un LSPA absolventu Raimondu Bergmani, kurš neatteica kopīgu fotografēšanos.

Lasīt tālāk...
 

LINDA PURVIŅA UN ŅIKITA LUKAŅENOKS KĻUVUŠI PAR LSPA SPORTA DEJU KONKURSA ABSOLŪTAJIEM UZVARĒTĀJIEM

Drukāt

IMG 274516.janvārī LSPA XXII Studentu sporta deju ieskaites konkursā piedalījās 12 ceturtā kursa deju pāri studiju programmā “Sporta zinātne”. Par konkursa absolūtajiem uzvarētājiem, iegūstot Viestura Krauksta kausu pamatdeju programmā un Akadēmijas rektora Jāņa Žīdena kausu par labāko Vīnes valša izpildījumu, saņēma Linda Purviņa un Ņikita Lukaņenoks. Savukārt Darja Ļevčenko pārī ar Artūru Annuškānu ieguva konkursa elegantākā pāra titulu, bet Arita Rizga un Vjačeslavs Tēviņš saņēma skatītāju simpātiju balvu.

Lasīt tālāk...
 

MINISTRU KABINETS PAR LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS REKTORU APSTIPRINA PROFESORU JURI GRANTU

Drukāt

DSC 8788 2Otrdien – 15.janvārī, Ministru kabineta sēdē valdība par Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru apstiprinājusi līdzšinējo zinātņu prorektoru, profesoru Juri Grantu, kurš amatā stāsies 22.janvārī un akadēmiju vadīs turpmākos piecus gadus.

Lasīt tālāk...
 

ARĪ ŠOGAD 20 NBS KARAVĪRI SĀKUŠI MĀCĪBAS LSPA MILITĀRO SPORTA INSTRUKTORU SAGATAVOŠANAS PROGRAMMĀ

Drukāt

20190109 122605

Jau otro gadu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) turpina veiksmīgu sadarbību ar Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS) un Aizsardzības akadēmiju NBS karavīru izglītošanā un zināšanu pilnveidē par vispārējās fiziskās sagatavotības jautājumiem. Sadarbība paredz NBS karavīriem nodrošinās teorētisko un praktisko zināšanu apguvi sporta zinātnē, ar ievirzi fitnesā.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 80
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv