Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes

Aktualitātes

LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJAS ĢENERĀLSEKRETĀRS EDGARS PUKINSKS AR STUDENTIEM DISKUTĒ PAR FUTBOLA ATTĪSTĪBU VALSTĪ

Drukāt

EP 2018 3Sekmējot kvalitatīvu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) speciālistu sagatavošanu sporta vadībā, 6.decembrī, viens no vadošajiem sporta administrēšanas praktiķiem valstī - Latvijas Futbola federācijas ģenerālsekretārs un LSPA absolvents Edgars Pukinsks, viesojās mūsu Akadēmijā un tikās ar specializācijas “Vadītājs sporta jomā”  4.kursa studentiem, lai kopīgi diskutētu par Latvijas Futbola federācijas stratēģiskajiem mērķiem un uzdevumiem, kā arī futbola tālāku attīstību valstī.

Lasīt tālāk...
 

PAR LSPA REKTORU IEVĒLĒTS PROFESORS JURIS GRANTS

Drukāt

Grants Juris 04122018 24.decembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA)  Satversmes sapulce par LSPA rektoru ievēlējusi līdzšinējo Augstskolas zinātņu prorektoru, pedagoģijas doktoru (Dr.paed.), profesoru Juri Grantu.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORAM GRANTAM PIEŠĶIR JOZEFA PILSUDSKA VARŠAVAS FIZISKĀS IZGLĪTĪBAS UNIVERSITĀTES GODA DOKTORA NOSAUKUMU

Drukāt

DSC02140Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas zinātņu prorektors, profesors Juris Grants, 29.novembrī, apmeklēja Polijas Jozefa Pilsudska Varšavas fiziskās izglītības universitāti, kur viņam piešķirts Universitātes goda doktora nosaukums un svinīgā ceremonijā pasniegts Goda doktora diploms.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PIESAISTĪJUSI EIROPAS SOCIĀLĀ FONDA LĪDZEKĻUS AKADĒMISKĀ PERSONĀLA STIPRINĀŠANAI VESELĪBAS APRŪPĒ

Drukāt

Eiropas Socialais fonds kv

 

Eiropas Socialais fonds

2018.gada novembrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) parakstījusi vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.2.2.0/18/A/023 “LSPA personāla stiprināšana „Veselības aprūpes” jomā”, ar mērķi Augstskolai piesaistīt jaunus mācībspēkus un pilnveidot esošā akadēmiskā personāla kvalifikāciju.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTI PIEDALĀS BRĪVĪBAS CĪŅĀS KRITUŠO KADETU PIEMIŅAS PELDĒJUMĀ

Drukāt

46498039 665462997181389 7619321547026595840 o

Arī šogad Nacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA), ar 14 stundu ilgu peldējumu, pieminēja 14 Brīvības cīņās kritušos kadetus. Peldējumā piedalījās arī astoņi LSPA studenti, kuri kopīgi pieveica 4,9 km garu distanci.

Lasīt tālāk...
 

SĀKUSIES NOMINANTU IZVIRZĪŠANA KONKURSAM "LSPA SPORTA LAUREĀTS 2018"

Drukāt

Laureats 2018 Insta mlCienījamie LSPA studenti, docētāji un darbinieki! LSPA Sporta klubs 20.decembrī aicina Jūs uz astoto "LSPA GADA SPORTA LAUREĀTS 2018" konkursa apbalvošanas ceremoniju, kas notiks pulksten 20.00, LSPA konferenču zālē. LSPA Sporta laureāta balvas pasniegs 12 nominācijās. LSPA struktūrvienības, studenti, docētāji un darbinieki nominantus var pieteikt līdz 14. decembrim.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS SPORTA FEDERĀCIJU PADOME AR STIPENDIJĀM ATBALSTĪS 17 LSPA STUDĒJOŠOS SPORTISTUS

Drukāt

LSFP 2018 Arturs Pavlovs 24 of 50 tikai LSPA studenti m
Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) šā gada Sporta stipendiju konkursā izraudzījusies 38 Latvijā studējošus augstas klases sportistus, kuri šajā studiju gadā saņems stipendijas akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanai. Kopumā stipendiju komisija saņēma 63 studējošo sportistu pieteikumus.Starp stipendiātiem ir 17 LSPA studējošie sportisti, tai skaitā Olimpisko spēļu sudraba un bronzas medaļu ieguvēji kamaniņu sportā – Andris un Juris Šici, kā arī viens no vadošajiem Latvijas šorttrekistiem Roberto Puķītis.

Lasīt tālāk...
 

PIRMO REIZI LATVIJAS TELPU ORIENTĒŠANĀS KAUSS NOTIKS ARĪ LSPA. PIEDALIES - NEAPMALDIES!

Drukāt

ATLAIDE28. oktobrī Rīgā sācies ikgadējais “Latvijas Telpu orientēšanās kauss”. Aktīva dzīvesveida piekritējiem tiek piedāvāti līdz šim nepieredzēti kontrasti – orientēšanās labirinti leģendārās rūpnīcās, greznās pilīs, kā arī LSPA telpās (2.decembris). LSPA studentiem un personālam iespēja piedalīties visos sešos sacensību posmos ar 50% atlaidi – 3.50 eiro par sacensību posmu!

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 78
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

Autorizēšanās forma

Šī ir autorizēšanās forma LSPA iekštīklam. Problēmu gadījumā rakstiet uz Janis.Nicmanis@lspa.lv.Sadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Sadarbības partneri

Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv