Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 20. Eiropas čempionāts vieglatlētikā
20. Eiropas čempionāts vieglatlētikā Drukāt
Ceturtdiena, 02 septembris 2010 13:07

No 2010.gada 27.jūlija līdz 1.augustam Barselonā norisinājās 20. Eiropas čempionāts vieglatlētikā.

logo

 

No 2010.gada 27.jūlija līdz 1.augustam Barselonā norisinājās 20. Eiropas čempionāts vieglatlētikā . Čempionātā piedalījās LSPA 3.studiju gada students Māris Urtāns (lodes grūšanā) un 4.studiju gada studente Marlēna Reimane (4x100m stafetes komandā), kā arī 2.studiju gada students Vadims Vasiļevskis (šķēpa mešana).

Māris Urtāns lodes grūšanā izcīnīja 4.vietu ar rezultātu 20,72m. 4x100m stafetes komanda (M.Reimane, I.Zunda, S.Krūma un J.Čekele), uzrādot rezultātu 44,92s, ierindojās 16.vietā . Vadims Vasiļevskis diemžēl neuzrādīja rezultātu, kas viņam ļautu piedalīties pamatsacensībās.

urtans
Vienlaikus ar Eiropas čempionātu Barselonā norisinājās Eiropas Vieglatlētikas – UNESCO jauno līderu forums, kurā Latviju pārstāvēja LSPA 4.studiju gada students Markens Eglenieks un 5.studiju gada studente Sanda Zvirbule .

meitenes
Forumā programmā tika iekļautas dažādas prezentācijas, piemēram, Sergey Bubka „Sport has the power to change the world”, Steve Cram „Aspiration and Inspiration”, BIll Glad „Big changes for the phone no changes for the sport”, Hansjorg Wirz „Integration of young people” u.c. . Arī mūsu studenti piedalījās diskusijās par fiziskām aktivitātēm un sporta izglītību nākotnē, kā arī uzstājās ar prezentācijām par vieglatlētiku mūsu valstī. Foruma dalībniekiem bija iespēja klātienē vērot Eiropas čempionātu vieglatlētikā un būt starp Eiropas labākajiem vieglatlētiem un viņu treneriem.

kopa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv