INFORMĀCIJA par SENĀTA sēdi 2013.gada 2.maijā Drukāt
Pirmdiena, 27 maijs 2013 15:33

1. Galvenā grāmatvede S.Panova informēja par LSPA finanšu darbību 2012.gadā, kā arī atbildēja uz senāta locekļu jautājumiem. Notika diskusija par programmas ”Fizioterapija” ieņēmumiem un izdevumiem. Apstiprināta 2012.gada finansiālā atskaite un 2013.gada budžets.

2. Teorijas  katedras  vadītāja  prof. R.Jansone  atskaitījās par  Sporta  un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras darbu no 2007./2008. līdz  2012./2013.ak.gadam.  Apstiprināts Senāta lēmums Nr. 20 «Par Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras darbu no 2007./2008. līdz  2012./2013.ak.gadam».  Reorganizēts Sporta skolotāju institūts un tā vietā izveidota Sporta skolotāju nodaļa, kura pārņēmusi visas Sporta skolotāja institūta funkcijas, bet nepieciešama plašāka topošo sporta skolotāju zinātniski pētnieciskā darbība. Izveidota Sporta psiholoģijas pētniecības laboratorija, Sporta pedagoģijas attīstības pētniecības laboratorija un Sporta psiholoģijas konsultatīvais centrs. Sporta psiholoģijas pētniecības laboratorijā un Sporta psiholoģijas konsultatīvajā centrā aktīva pētnieciskā darbība vēl nav uzsākta. Aktīvu darbību uzsākusi Sporta pedagoģijas attīstības  pētniecības laboratorija.  Teorijas katedras darbs atzīts par apmierinošu. Uzdots aktivizēt un pilnveidot jaunizveidoto Sporta psiholoģijas pētniecības laboratorijas, Sporta pedagoģijas attīstības pētniecības laboratorijas un Sporta psiholoģijas konsultatīvā centra darbību un Sporta skolotāju nodaļas ietvaros pilnveidot topošo sporta skolotāju studiju un zinātniski pētniecisko darbību.

3. Pieņemts zināšanai Akadēmiskās  šķīrējtiesas priekšsēdētāja prof. J.Dravnieka  ziņojums par darbu 2012./2013.ak.gadā. Akadēmiskās    šķīrējtiesas  darbība šajā akadēmiskā gadā nav notikusi, jo iesniegumi nav saņemti.

4. Ētikas lietu komisijas vadītāja doc. I.Immere  informēja  par  komisijas  darbu 2012./2013.ak.gadā. Nākošos trīs gadus komisija gatava turpināt darbu šajā pašā sastāvā, visi locekļi devuši savu piekrišanu. Senāts apstiprināja  Ētikas  lietu  komisijas sastāvu  uz  nākošajiem   trīs gadiem: prof. A.Kuzņecova, prof. I.M.Rubana, doc. I.Immere, pētniece M.Jakovļeva, Studentu  pašpārvaldes izvirzīts  pārstāvis no   Maģistrantūras.

5. Apstiprināti  akreditēto  programmu  studiju  grafiki 2013./2014.ak. gadam Pilna laika Klātienē, 1.līmeņa profesionālajā studiju programmā,  Maģistra un Doktora studiju programmās.  Apstiprināts Senāta lēmums  Nr. 22 «Par studiju procesu 2013./2014.ak.gadā».

6. Apstiprināts Senāta lēmums Nr. 21 «Par studiju maksas noteikšanu 2013./2014. ak.gadā».

7.  Senāts nolēma izsludināt  konkursu  uz akadēmiskā personāla amatiem, tai skaitā - divām profesoru amata vietām (žurnālā ”Sports”), kā arī uz struktūrvienību vadītāju amatiem (3 vietas, - LSPA Mājas lapā) un vadošā pētnieka amatu (laikrakstā ”Latvijas Vēstnesis”).

8. Senāts atbalstīja diploma izsniegšanu Maģistrantūras absolventam A.Piļkēvičam.

Zinātniskā sekretāre I.Dravniece

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv