INFORMĀCIJA par SENĀTA sēdi 2013.gada 19.jūnijā Drukāt
Pirmdiena, 26 augusts 2013 11:42

1. Senāts akceptēja diplomu izsniegšanu:   123 absolventiem  Profesionālajā  bakalaura  augstākās  izglītības programmā «Sporta zinātne» pilna laika klātienei un nepilna laika neklātienei, 26 absolventiem Pirmā līmeņa  profesionālās augstākās izglītības programmā  «Izglītības un sporta darba speciālists» pilna  laika klātienei, 13 absolventiem Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā  «Izglītības un sporta darba speciālists» pilna laika klātienei un nepilna laika neklātienei, kā arī profesionālā maģistra diploma izsniegšanu Naurim Ķeizānam.

2. Rektors  prof.  J.Žīdens lūdzaakadēmijas docētājus un darbiniekus iepazītiesar LSPAstratēģiju, kas publicēta LSPA Mājaslapā un paredzēta līdz 2013.gadam, un sniegt priekšlikumus par  LSPA  attīstības  un   tālākās darbības stratēģiju   2014. – 2020.gadiem. 

3. Nodibināta Sporta vadības pētniecības laboratorija. Apstiprināts Sporta vadības pētniecības laboratorijas nolikums. Par Sporta vadības pētniecības laboratorijas vadītāju apstiprināta lektore Signe Luika. 

4. Apstiprināti Akreditēto programmu studiju grafiki  2013./2014.ak.gadam Nepilna laika neklātienē un Fizioterapijas nodaļā. 

5.  Apstiprināts  Senāta  lēmums  Nr. 23  „Par   imatrikulāciju studijām 2013./2014.ak.gadā”. Ņemot vērā reflektantu vispārējās fiziskās sagatavotības līmeni un nepieciešamību nodrošināt akadēmijas kapacitātei atbilstošu studējošo skaitu,  nepieciešams  imatrikulēt studijām 2013./2014.ak.gadā profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā „Sporta zinātne” reflektantus, kuri fiziskās sagatavotības iestājeksāmenā iegūst mazāk par 100 punktiem. 

6. Studiju   prorektore   asoc.prof.  A.Fernāte un programmas vadītājs prof. V.Lāriņš informēja  par akreditācijas gaitu Fizioterapijas nodaļā. Studiju   prorektore   asoc.prof.  A.Fernāte informējapar  IKVD vizīti akadēmijā sakarā ar integrētā pārbaudījuma un diplomdarbu vērtēšanas  rezultātiem. Rektors    prof.  J.Žīdens informēja  par turpmākajiem pasākumiem:  26.jūnijā notiks seminārs – atklātā rektorāta sēde sadarbībā ar Teorijas katedru saistībā ar vērtēšanu; 25. un 28.jūnijā tālākizglītības semināri; par akadēmijas vadības tikšanos ar katedru kolektīviem;  par izlaidumu 21.jūnijā; nepieciešamības gadījumā par papildus uzņemšanu augustā un septembrī.

Studiju departamenta vadītājs asoc.prof. I.Kravalis  - par Studentu pašpārvaldes priekšsēdētāja vēlēšanām, kas notiks  septembra sākumā.

Senāta priekšsēdētājs prof. U.Grāvītis -  par nākošo Senāta sēdi 29.augustā. 

 

Zinātniskā sekretāre I.Dravniece

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv