LSPA DOCĒTĀJUS ANDRI SPUNDI UN ANDRI PIMENOVU GODINA 65 GADU JUBILEJĀ Drukāt
Otrdiena, 03 decembris 2013 13:43

JubilariNovembra beigās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) docētājam komandu sporta veidos un LSPA sieviešu basketbola komandas trenerim  asoc.prof. Andrim Spundem un Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras docētājam, LSPA arodorganizācijas priekšsēdētājam Andrim Pimenovam apritējuši 65 gadi.

Abus jubilārus, Augstskolas kolektīva vārdā, sveica rektors, profesors Jānis Žīdens, kurš gaviļniekiem pasniedza LSPA pateicības rakstu par godprātīgu un teicamu  darbu  Akadēmijā, sekmējot  topošo  sporta  speciālistu  izglītošanu.

Akadēmijas kolektīvs – docētāji, darbinieki, studenti un Akadēmijas absolventi no sirds sveic Jubilārus, novēlot abiem gaviļniekiem sekmīgi turpināt iesākto darbu. Lai spēks, veselība un izturība tā turpināt tālāk!

LSPA kolektīvs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv