LSPA REKREĀCIJAS STUDENTI IESKANDINA LIELDIENAS Drukāt
Otrdiena, 07 aprīlis 2015 14:44

PicMonkey Collage 13Rekreācijas kvalifikācijas 2.kursa studenti 1.aprīlī, Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā, rīkoja Lieldienu pasākums ‘’Kosmiskie Lieldienu zaķi”, kurā piedalījās 13 kvalifikācijas studenti un docētāji.

Pasākuma organizatori bija sagatavojuši nelielu ekskursiju pa muzeja teritoriju. Ekskursijas laikā notika dažādas rekreatīvas aktivitātes, Lieldienu olu meklēšana un šūpošanās lielajās šūpolēs, kā arī notika jautrās Lieldienu stafetes.

Pēc Brīvdabas muzeja aktivitātēm pasākums turpinājās rekreācijas specializācijas docentes Ingrīdas Smukās mājās, krāsojot Lieldienu olas.

Pasākumā valdīja jautrība un  mēs, otrā kursa studenti un pasākuma organizatori, varam teikt, ka pasākums bija izdevies un sakām lielu paldies dalībniekiem par atsaucību un docētājai Ingrīdai Smukajai par viesmīlību.  Paldies!

Informāciju sagatavoja:
LSPA 2.kursa studente Kristīne Antone
FOTO: docente Ingrīda Smukā

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv