RĪGAS 84.VIDUSSKOLAS SKOLĒNI ROTAĻĀJAS KOPĀ AR TOPOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM Drukāt
Trešdiena, 07 oktobris 2015 11:16

Rotalu diena LSPA 2015

6.oktobrī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā viesojās 24 ceturtās klases skolēni no Rīgas 84.vidusskolas, kuri Sporta spēļu katedras docentes Irēnas Dravnieces vadītā studiju kursa „Rotaļas pirmsskolā un skolā” ietvaros, aktīvā un sportiskā gaisotnē, rotaļājās kopā ar topošajiem sporta skolotājiem no 3.kursa. Studenti „mazajiem viesiem” bija sagatavojuši vairāk nekā 15 rotaļas, kuras tika spēlētas Akadēmijas lielajā sporta spēļu zālē.

Pēc rotaļu pasākuma mazajiem sportistiem bija iespēja piedalīties docenta Andra Pimenova praktiskajā nodarbībā un sekot cīņas sporta veidu paraugdemonstrējumiem. Skolēni ar aplausiem sveica 3.kursa studentus, džudistu Arturu Avotiņu un viņa partneri Arturu Vizuli par akrobātikas elementu, metienu, sāpju paņēmienu un žņaugšans tvērienu demonstrāciju. Bērniem patika arī rotaļas formā demonstrētie vienkāršie cīņas veidi.

84.vidusskolas skolēni devās arī izglītojošā ekskursija pa Akadēmijas telpām, apskatīja sporta zāles, fizioterapijas un anatomijas kabinetus.

Pasākuma mērķis bija dot studentiem iespēju darboties ar bērniem un gūt pieredzi praktiskā darbā ar sākumskolas skolēniem, kā arī pievērst bērnu uzmanību aktīvam dzīvesveidam.

Savukārt bērnu skatījumā aktivitāšu diena LSPA bija ļoti jautra un piedzīvojumiem bagāta.

Liels paldies par aktivitāti pasākumu organizēšanā LSPA Izglītības darba speciālistei Ievai Kumpiņai, 84.vidusskolas skolotājai Guntai Sakavičai, docentiem Irēnai Dravniecei un Andrim Pimenovam, kā arī 3.kursa studentiem – topošajiem sporta skolotājiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv