PROJEKTA VAJADZĪBĀM VEIKTA VĒRIENĪGA BĒRNU AR INVALIDITĀTI TESTĒŠANA Drukāt
Svētdiena, 15 novembris 2015 10:37

Logo Norway grant

13. novembrī, Latvijas Bērnu un jauniešu invalīdu sporta federācija (LBJISF) Olimpiskajā centrā, Rīgā, jau piekto gadu rīkoja tradicionālo sporta festivālu „Nāc un sporto sev par prieku!”, kurā piedalījās 329 dalībnieki no 27 speciālajām skolām un nevalstiskajām organizācijām. Festivāla norisē iesaistījās 110 brīvprātīgā darba veicēji un tiesneši no Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Rīgas Juglas vidusskolas.

Binv 2

Sporta aktivitāšu programmā tika piedāvātas 30 individuālo uzdevumu stacijas, kas tika piemērotas un vērtētas pēc katra dalībnieka spējām. 18 no šīm aktivitātēm LSPA studenti veica rezultātu vērtējumu Norvēģijas finanšu instrumenta 2009.–2014.gada perioda programma „Pētniecība un stipendijas” projektam "Veselības un sociālie indikatori dalībai fiziskās aktivitātēs bērniem ar invaliditāti” (nr.NFI/R/2014/070). Iegūtie dati veidos daļu no projekta starpdisciplinārā funkcionālo spēju novērtējuma bērniem ar invaliditāti vecumā no 7 – 12 gadiem.

LSPA studenti atzīst, ka pasākums bijis izcils pozitīvas attieksmes un vienlīdzīgas sabiedrības piemērs. «Sen tik daudz vienā dienā nebiju smaidījis!», savas izjūtas, pēc pasākuma, atklāja viens no brīvprātīgajiem tiesnešiem.

Sporta festivālu atbalstīja Rīgas Domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta un Izglītības un zinātnes ministrija.

Informāciju sagatavoja:
Prof. Aija Kļaviņa
projekta koordinātore

Binv 1 Binv 1 Binv 1 Binv 1

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv