STUDENTES NO LSPA MAĢISTRATŪRAS PROGRAMMAS VESELĪBAS APRŪPĒ SĀKUŠAS STUDIJAS NORVĒĢIJĀ Drukāt
Ceturtdiena, 14 aprīlis 2016 10:34

Logo Norway grant

Lai veicinātu starptautiskā pētniecības projekta „Veselības un sociālie indikatori bērnu ar invaliditāti dalībai fiziskās aktivitātēs” (NFI/R/2014/070) zinātnisko darbu un vienlaicīgi nodrošinātu pētniecisko darbu saistībā ar savu maģistra darbu tēmām, trīs studentes no LSPA maģistratūras programmas veselības aprūpē “Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā” studē Norvēģijas sporta zinātnes augstskolā.

Linda Mitrone, Simona Galvanovska un Jekaterina Barinova  Norvēģijā zināšanas papildinās no 1.marta līdz 31.maijam.

Aija Klavina 2016 3Mūsu studentes Norvēģijā veic pētniecisko darbu arī saistībā ar savu maģistra darbu tēmām. Mobilitātes ietvaros studentes apgūst arī praktiskas zināšanas un pieredzi Norvēģijas sporta zinātnes augstskolas (Norwegian School of Sport Sciences (NSSS)) sadarbības institūcijā Beitostolenē, kur atrodas Norvēģijā populārs rehabilitācijas centrs dažāda vecuma cilvēkiem ar invaliditāti. Starpdisciplināras veselības un izglītības speciālistu vadībā studentes iepazīstās ar ikdienas fiziskām aktivitātēm, kuras cilvēki ar invaliditāti apgūst, lai pēc rehabilitācijas sekmīgi tās turpinātu veikt savās dzīvesvietās.

Studenšu mobilitāti finansē EEZ/Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētā projektu īstenošanas aktivitāte “Stipendijas”, projekts “Inovatīvi fizisko aktivitāšu mērījumi veselības aprūpes un sporta zinātnes studijās” (nr. EEZ/NFI/S/2015/021).

Informāciju sagatavoja:
prof. Aija Kļaviņa,
projekta koordinātore

 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv