LSPA PIEDALĀS VALMIERAS PĀRGAUJAS ĢIMNĀZIJAS KARJERAS DIENĀ Drukāt
Otrdiena, 27 marts 2018 18:06

IMG 9427

Šodien – 27.martā, Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Karjeras diena "Veru durvis uz augstskolu" ar izglītojošām lekcijām, praktiskām nodarbībām un citām aktivitātēm. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija tajā piedalījās, lai skolēnus iepazīstinātu ar izglītības iespējām LSPA studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”.

LSPA programmas “Fizioterapija” 4.kursa students Artūrs Dāvis PAEGLIS, kurš 2014.gadā absolvēja Pārgaujas ģimnāziju,  motivējošā sarunā par fizioterapiju sniedza ieskatu par LSPA bakalaura programmu “Fizioterapija” un tās specifiku, kā arī sniedza dažādus praktiskus padomus par sportiskām aktivitātēm ikdienā.

Savukārt LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja Ilze Āķe-Vīksne un Studentu pašpārvaldes pārstāves Sigita Roga, Zane Gintere un Ineta Ivanova informēja par studiju un ārpusstudiju iespējām mūsu Augstskolā, atbildēja uz skolēnus interesējošajiem jautājumiem; interesentiem bija iespēja saņemt arī izdales materiālus par LSPA.

Karjeras dienas Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notiek jau 12. gadu. Šogad pasākumā piedalījās 34 izglītības iestādes.

IMG 9430

IMG 9435

IMG 9442

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv