LŪGUMS PALĪDZĒT MŪSU FIZIOTERAPIJAS VIESLEKTOREI BAIBAI AVOTAI! Drukāt
Trešdiena, 01 augusts 2018 14:02

mB9wcyb2 400x400Mūsu Akadēmijas studiju programmas “Fizioterapija” ilggadējā vieslektore Baiba AVOTA nonākusi nelaimē! LŪDZAM STEIDZAMU PALĪDZĪBU Baibas atbalstam cīņā ar vēzi. Kopā mēs varam, ja darām!

Mīļie draugi, radi, paziņas!

Esmu nonākusi bēdīgā situācijā, jo februārī mani piemeklēja ļaundabīgs vēzis, kas sagrāvis manas nākotnes cerības un vēlmi pilnveidoties un turpināt studijas doktorantūrā, kā arī nespēju strādāt un rūpēties par savu ģimeni, ĪPAŠI par saviem 2 mīļajiem bērniem.

Šī iemesla dēļ, lūdzu finansiālu atbalstu. Lai arī man bija iekrājumi nebaltai dienai, to rezerves strauji izsīkst.

Latvijā ārstēšana, ko sedz valsts ir niecīga, īpaši onkoloģiskiem pacientiem, kad jāiegādājas medikamenti pašiem, kā arī nenodrošina individualizētu aprūpi. Latvijā ārstēšana notiek pēc shēmas, vadlīnijām, kas ne vienmēr ir tā atbilstošākā un efektīvākā.

Man tika veikta operācija, staru terapija un martā uzsākta ķīmijterapija pēc Folfirinox shēmas, kas izrādījās neefektīva. Tika uzsākta 2. līmeņa ķīmijterapijas kurss Gemcitabins + Abraxane. Abraxane medikaments nav valsts apmaksāts, kas man nepieciešams iegādāties pašai, kura mēneša izmaksas ir 800 EUR. Kopā nepieciešams kurss 6 mēneši.

Lai ārstēšana būtu efektīvāka, ārsti iesaka veikt ģenētisku diagnostiku, kas ir personalizēta ārstēšanas pieeja. Diagnostika sniedz informāciju par precīzākām terapijas iespējām. Diagnostikas izmaksas ir 3260 EUR.

Liels paldies vīram, bērniem, vecākiem, māsai Lienei Katlapai un draugiem, kas atbalsta ikdienā, jo ir brīži, kad fiziski nespēju par sevi parūpēties.

Būšu ļoti priecīga un cerību pilna par katru Jūsu ziedoto eiro.

LV25HABA000130A198017
Baiba Avota
Maksājuma mērķī norādīt: ZIEDOJUMS

Baiba AVOTA
Avots: https://www.facebook.com/baiba.druvleja/posts/1086621178154837

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv