INFORMĀCIJA par SENĀTA sēdi 2020.gada 9.janvārī Drukāt
Pirmdiena, 27 janvāris 2020 08:07

1. Studiju prorektore prof. A.Fernāte informējapar Pretkorupcijas pasākumu plāna izpildi 2019.gadā un sagatavoto plānu 2020.gadam. Apstiprināta atskaite par Pretkorupcijas pasākumu plāna izpildi 2019.gadā un aktualizēts Pretkorupcijas pasākumu plāns 2020.gadam /atskaite un plāns pielikumā/.

2. Studiju departamenta vadītājs asoc.prof. I.Kravalis informēja par Studiju departamenta darbu 2019.gadā un par Studiju departamenta darba plānu 2020.gadam. Senāts apstiprināja atskaiti un darba plānu 2020.gadam /atskaite un plāns pielikumā/. Lūgums visiem docētājiem – ja ir izmaiņas studiju kursā, laicīgi paziņot par to Studiju departamentam.  

3. Zinātnes daļas vadītāja U.Gūtmane informējapar sagatavotajiem Zinātnes daļas struktūvienību Veselības aprūpes sportā izpētes centra un Sporta zinātnes pētniecības laboratorijas nolikumiem. Senāts apstiprināja Veselības aprūpes sportā izpētes centra nolikumu /pielikumā/.

4. Studiju prorektore prof. A.Fernāte informēja par apkopotajiem pašnovērtējuma ziņojumiem studiju virzienā ”Sporta zinātne” par 2018./2019.ak.gadu. Senāts apstiprināja pašnovērtējuma ziņojumu studiju virzienā ”Sporta zinātne” par 2018./2019.ak.gadu.

5.   Datorsistēmu un datortīklu administrators J.Nicmanis informēja par IT jomas attīstību un finansēm 2018. – 2020.g.g. Senāts pieņēma zināšanai sagatavoto pārskatu par LSPA IT jomu un konceptuāli atbalstīja izteiktos priekšlikumus, tālāk jautājumi jārisina darba kārtībā.

6.    Dažādi:

Programmas vadītāja prof. A.Kļaviņa ierosināja veikt izmaiņas 2019./2020.ak.g. studiju plāna 1.st.gada grafikos fizioterapijā, sakarā ar docētājas slimošanu. Senāts apstiprināja izmaiņas studiju plāna grafikos fizioterapijā 2019./2020.ak.g. 1.st.g.

Attīstības un zinātnes prorektors prof. J.Žīdens informēja par LSPA zinātnisko konferenci, kas notiks 2020.gada 5.februārī. Pieteikšanās paredzēta līdz 30.janvārim. Plenārsēdē uzstāsies profesors no Kauņas universitātes A.Skarbalius un LSPA prorektore prof. A.Fernāte kopā ar vadošo pētnieci A.Zušu. Darbs risināsies 3 sekcijās. Plkst. 9.00 paredzēta vizīte uz pētniecisko laboratoriju.

Zinātniskā sekretāre I.Dravniece

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv