Uz sākumu Jaunumi Studentiem STUDENTUS AICINA PIEDALĪTIES OLIMPISKĀ ESEJU KONKURSĀ. BALVĀ DIVAS NEDĒĻAS GRIEĶIJĀ!
STUDENTUS AICINA PIEDALĪTIES OLIMPISKĀ ESEJU KONKURSĀ. BALVĀ DIVAS NEDĒĻAS GRIEĶIJĀ! Drukāt
Piektdiena, 14 februāris 2020 16:00

flame141Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) izsludinājusi eseju konkursu, kurā aicina piedalīties arī LSPA studentus vecumā no 20 līdz 35 gadiem ar labām latviešu un angļu valodas zināšanām. Esejas tēma “Ceļavārdi Latvijas sportistam/sportistiem, dodoties uz XXXII Olimpiādes spēlēm Tokijā”. Darbi LOA jāiesniedz līdz šā gada 24. februārim.

Labākajam eseju autoram, iespēja divas nedēļas piedalīties Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 60. Starptautiskajā Jauniešu sesijā, kas no 2020. gada 23. maija līdz 3. jūnijam notiks Olimpijā, Grieķijā.

LOA ikgadējais konkurss "Olimpiskā kustība vakar, šodien, rīt" tiek organizēts ar mērķi veicināt Latvijas iedzīvotāju, īpaši jauniešu, izpratni un interesi par Olimpisko kustību, un motivēt konkursa dalībniekus iesaistīties olimpiskās kustības zināšanu apguvē un popularizēšanā.

KONKURSA  NOLIKUMS

Sīkāka informācija:
LOA izpilddirektore Antra GULBE, tālr.67543414 vai 28365959
e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

www.loa.lv 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv