KRISTIĀNA KLESTROVA UZVAR OLIMPISKAJĀ ESEJU KONKURSĀ, BALVĀ SAŅEMOT BRAUCIENUS UZ GRIEĶIJU UN BRISELI Drukāt
Otrdiena, 03 marts 2020 11:48

Kristiāna28. februāra Latvijas Sporta muzejā noskaidroti Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) eseju konkursa “Ceļa vārdi Latvijas sportistiem, dodoties uz Olimpiādes spēlēm Tokijā” laureāti. Žūrijas komisija par labāko atzina LSPA 2. kursā studējošās Kristiānas KLESTROVAS darbu un prezentāciju. Kristiāna, kā konkursa uzvarētāja, pārstāvēs Latviju Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 60. jauniešu sesijā Olimpijā (Grieķija), kā arī   apmeklēs Eiropas Parlamentu Briselē.

Pateicoties Eiropas Parlamenta deputātes Ineses VAIDERES ielūgumam, Eiropas Parlamentu Briselē apmeklēs arī eseju konkursa 2. vietas ieguvēja  Elīza ZEMITĀNE  (LSPA 1. kursa studente) un 3. vietu ieguvusī Sinta SKURBA (LSPA absolvente).

Konkursam pieteicās seši interesenti.

LOA ikgadējais konkurss - Olimpiskā kustība vakar, šodien, rīt, tiek organizēts ar mērķi veicināt Latvijas iedzīvotāju, īpaši jauniešu, izpratni un interesi par Olimpisko kustību, un motivēt konkursa dalībniekus iesaistīties olimpisko zināšanu apguvē un popularizēšanā.

280 2

Informāciju sagatavoja:
LOA izpilddirektore, asociētā profesore Antra GULBE,
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

www.loa.lv

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv