Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 4. UN 5. AUGUSTĀ LSPA DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ
4. UN 5. AUGUSTĀ LSPA DOKUMENTU PIEŅEMŠANA STUDIJĀM MAĢISTRANTŪRĀ UN DOKTORANTŪRĀ Drukāt
Pirmdiena, 20 jūlijs 2020 17:05

Magistrs doktors IG 20204. un 5. augustā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) sāksies studentu uzņemšana studijām profesionālajā maģistra programmā un akadēmiskajā doktora programmā „Sporta zinātne”, kā arī profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” ar specializācijas virzieniem "Sporta fizioterapeits" vai "Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā".

Dokumentu pieņemšana maģistrantūras un doktorantūras studijām, ar iespēju kandidēt uz valsts budžeta finansētām vietām, programmās „Sporta zinātne” un „Veselības aprūpes speciālists sportā”, kā arī uz maksas studiju vietām notiek 4. un 5. augustā. Dokumentus jāiesniedz, ierodoties LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333) no pulksten 10:00 līdz 16:00. Programmās „Sporta zinātne” dokumentu iesniegšana notiek B korpusā, 158-a telpā (1.stavs), bet programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā” B korpusā, 158-c telpā (1.stāvs).

Pirms dokumentu iesniegšanas, topošajiem studentiem, jāveic maksājums 25 Euro apmērā par dokumentu noformēšanu. Maksājuma uzdevums jāiesniedz reizē ar uzņemšanas dokumentiem.

REKVIZĪTI.
Maksātājs: vārds, uzvārds, pers. kods
Saņēmējs: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
                     Reģ. nr: 90000055243
                     Banka: Valsts kase; 
                     Bankas kods: TRELLV22, 
                     Konts Nr. LV53TREL9150120000000
Maksājuma mērķis: Par studijām maģistrantūrā vai doktorantūrā. Beigās obligāti uzrādot kodu - 21351! (Ja maksājumu veic trešā persona - jāuzrāda personas vārds/uzvārds par kuru tiek maksāts). 

Iestājpārbaudījums MAĢISTRA un DOKTORA programmās “SPORTA ZINĀTNE” un MAĢISTRA programmā "VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ" – notiks 7. augustā. Tajā pašā dienā, pēc konkursa, studiju programmu reflektanti varēs iepazīties arī ar konkursa rezultātiem.

Plašāka informācija par uzņemšanu jaunajam studiju gadam atrodama mājaslapā http://uznemsana.lspa.lv/. Jautājumos saistībā ar Maģistra un Doktora programmu “Sporta zinātne”, lūdzam sazināties ar Sporta zinātnes maģistrantūras un doktorantūras vadītāju Tatjanu Ņikiforovu - E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel.: 29195694. Savukārt jautājumi par profesionālo maģistra augstākās izglītības studiju programmu "Veselības aprūpes speciālists sportā" vislabāk pārrunājami ar programmas direktoru un studiju specializācijas virziena "Sporta fizioterapeits" vadītāju Mārtiņu Čampu, tel.: 27010772, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Profesionālais maģistrs "Sporta zinātnē" sagatavo izglītības un sporta darba speciālistus vienā no sekojošajām kvalifikācijām: sporta skolotājs, vadītājs sporta jomā, rekreācijas speciālists vai sporta veida vecākais treneris.

Savukārt maģistra programmas „Veselības aprūpes speciālists sporta jomā” absolventi iegūs veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ar vienu no virzieniem: sporta fizioterapeits vai pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā. Lai studētu šajā programmā, nepieciešams bakalaura grāds un kvalifikācija fizioterapijā.

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programmas „Sporta zinātne”  studiju ilgums ir 1 gads 7 mēneši, bet pilna studiju programmas maksa, ja neiegūst budžeta vietu, 2925 Euro, viena semestra maksa 900 Euro. Pretendentus ar bakalaura grādu, vai ar augstāko izglītību radniecīgā zinātņu nozarē vai apakšnozarē ieskaita maģistrantūrā tikai maksas grupā. Programmas maksa: 3600 Euro  (programmas maksa 2925 Euro + izlīdzinošo studiju kursu moduļu maksa  645 Euro).

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programmas „Veselības aprūpes speciālists sportā”  studiju ilgums 2 gadi. 2020./2021.akadēmiskajā gadā studiju maksa 1710.00 Euro, pilna studiju programmas maksa (2 gadi)  3420.00 Euro.

Akadēmiskā doktora augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” sagatavo sporta zinātnes nozares doktorus sporta pedagoģijā vai sporta teorijā un vēsturē (Dr.paed.). Programmas studiju ilgums ir 3 gadi 6 mēneši. Programmas maksa:  6480  Euro, viena semestra maksa 900 Euro.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv