SPORTA SKOLOTĀJI AICINĀTI PIETEIKTIES KONKURSĀ “GADA SPORTA PEDAGOGS 2020” Drukāt
Ceturtdiena, 26 novembris 2020 13:38

sporta-skolotajsJau sešpadsmito gadu Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) organizē konkursu, kurā ir iespēja sumināt un pateikt paldies sporta skolotājiem, kuri ne tikai profesionāli vada stundas, bet prot iedvesmot un motivēt bērnus un jauniešus būt fiziski aktīviem visas dzīves garumā. Pieteikumus 2020. gada konkursam ministrija gaidīs līdz 7.decembrim.

Sporta skolotājus konkursam var pieteikt pamatizglītības, vidējās izglītības un profesionālās vidējās izglītības iestādes direktors vai direktora vietnieks mācību darbā, konkursam pieteikties var arī paši sporta skolotāji.

Līdz 7.decembrim jāizpilda pieteikuma anketa, jāsagatavo īss video pieteikums, kā arī jāaizpilda piekrišanas anketa. Tas viss, parakstīts ar drošu elektronisko parakstu, jānosūta uz e-pasta adresi  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Konkursa "Gada sporta pedagogs 2020" vērtēšanas komisijā šogad ir IZM pārstāvji un  konkursa 2016. gada uzvarētāja, Riebiņu vidusskolas sporta skolotāja Mārīte Pokšāne.

Konkurss noritēs vienā kārtā un komisija vērtēs pretendentu sagatavotos pieteikumus.

Konkursa uzvarētājs saņems pasākuma “Trīs zvaigžņu balva sportā 2020” organizatoru dāvātu piemiņas balvu nominācijā “Gada sporta pedagogs”, kas tiks pasniegta pasākuma “Trīs zvaigžņu balva sportā 2020” apbalvošanas pasākumā 2020. gada 29. decembrī.

Konkurss “Gada sporta pedagogs” tiek organizēts ar mērķi veicināt sporta skolotāju radošo darbību, veidojot bērnos pozitīvu attieksmi pret fiziskajām aktivitātēm un vēlmi tajās iesaistīties. Konkursa uzdevumi ir rosināt sporta pedagogu vēlmi iepazīties ar jaunākajām izglītības aktualitātēm, veidot pozitīvu attieksmi pret fiziskajām aktivitātēm un motivēt bērnus iesaistīties tajās, kā arī paaugstināt sporta pedagoga prestižu.

Ar iepriekšējo gadu konkursu uzvarētājiem un 2020. gada konkursa nolikumu var iepazīties IZM tīmekļvietnē.

IZM Komunikācijas nodaļa
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

tālr. 67047704

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv