PAPILDUS APARATŪRU LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRAM NODROŠINĀS SIA “ARBOR MEDICAL KORPORĀCIJA” Drukāt
Piektdiena, 04 decembris 2020 15:28

STEM logo 2

Lai paplašinātu LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centra pētnieciskās iespējas ar daudzveidīgāku pētniecisko aprīkojumu un programmatūru, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) 2020.gada 2.oktobrī parakstījusi divus aparatūras iegādes un uzstādīšanas līgumus ar SIA “Arbor Medical Korporācija”, pamatojoties uz iepriekš izsludinātajiem atklātajiem konkursiem. Iepirkums tiek veikts no Eiropas Savienības fondu līdzekļiem finansētajā projektā Nr. 8.1.1.0/17/I/013 “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” (projekta snieguma rezerve).

2.oktobrī LSPA attīstības un zinātnes prorektors Jānis Žīdens parakstījis līgumu ar SIA “Arbor Medical Korporācija” valdes locekli Daci Rātfelderi par līdzsvara analīzes sistēmas, neinvazīvas hemodinamikas ierīces, trīs aktigrāfijas sensoru un Vīnes testu sistēmas (VTS) piegādi un uzstādīšanu 66899 eiro apmērā (bez PVN), kā arī līgumu par kvalitatīvo un kvantitatīvo datu apstrādes programatūru, kas domāta cilvēka uzvedības datu un fizioloģisko mērījumu sinhronizācijai un analīzei, piegādi un uzstādīšanu 4900 eiro apmērā (bez PVN).

Līguma ietvaros notiek arī LSPA izpētes centra pētnieku apmācība darbam ar jaunajām iekārtām.

Pēc iekārtu saņemšanas, uzstādīšanas un darbinieku apmācības, 2021.gada februārī plānots projektu noslēgt.

Jau vēstīts, ka LSPA, STEM projekta ietvaros - zinātnes, tehnoloģijas, inženierzinātnes un matemātikas, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas studiju programmu vajadzībām, var attīstīt infrastruktūru, uzlabot Akadēmijas centrālās ēkas telpas, iegādāties iekārtas, aparatūru, datortehniku, inventāru un attīstīt modernu studiju un zinātniskās izpētes darba vidi.

LSPA projekta īstenošanai pieejamo finansējumu ir noteicis Ministru kabinets.

Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalsts pētniecības iestādēm un augstskolām paredzēts plānošanas dokumenta - Darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 8.1.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu" ietvaros.

Projekta “Modernizētas LSPA STEM studiju programmas veselības aprūpē” Nr. 8.1.1.0/17/I/013. Centra izveidē ieguldīti 1,2 miljoni eiro, piesaistot ERAF, valsts budžeta un LSPA finansējumu.

LSPA līgumu ar Centrālo finanšu un līguma aģentūru (CFLA) parakstīja 2017.gada 10.novembrī.

IMG 1157

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv