Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AKTUALIZĒTS 08.02.2021: STUDIJU OTRAIS SEMESTRIS LSPA NOTIEK ATTĀLINĀTI
AKTUALIZĒTS 08.02.2021: STUDIJU OTRAIS SEMESTRIS LSPA NOTIEK ATTĀLINĀTI Drukāt
Otrdiena, 04 maijs 2021 09:43

8 februaris ierobezojumi LSPA 2021 IGInformācija aktualizēta saskaņā ar LSPA rektora Jura Granta 2021.gada 5.februārī izdoto rīkojumu Nr.7 “Par daļēji attālināta darba organizācijas turpināšanu un speciālu regulējumu praktiskās daļas apguvei profesionālās bakalaura studiju programmas “Fizioterapija” 4.studiju gada studējošajiem”, kas nosaka no 2021.gada 8.februāra līdz Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām – 6.aprīlim, studējošo izglītības procesu organizēt TIKAI attālināti, paredzot iespēju daļēju praktiskās daļas apguvi īstenot studiju programmas “Fizioterapija” 4. kursā studējošajiem individuāli, ja to nav iespējams veikt attālināti un tā ir nepieciešama kvalifikācijas ieguvei.

Profesionālās bakalaura studiju programmas “Fizioterapija” 4.studiju gada studējošajiem individuālu praktiskās daļas apguvi, kas nepieciešama profesionālo prasmju vai kvalifikācijas ieguvei, organizēs LSPA Fizioterapijas nodaļa. Tā tiks īstenota no 2021. gada pirmā līdz trešajam ceturksnim (no februāra līdz septembrim), ja tā nav veicama attālināti. Vērā tiks ņemtas Izglītības un zinātnes ministrijas izdotās vadlīnijas, individuāli informējot par to attiecīgus studējošos.

2021.gada 5.februārī Ministru kabinets (MK) veicis grozījumus MK 2020.gada 6.novembra rīkojumā Nr.655 Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, kas paredz ārkārtējās situācijas pagarināšanu līdz 2021.gada 6.aprīlim, kā arī, grozot 5.13.2.4.punktu, turpmāk paredzot iespēju īstenot daļēju praktiskās daļas apguvi studiju programmas “Fizioterapija” pēdējā studiju gada studējošajiem.

Cienījamie LSPA Studenti, Docētāji un Darbinieki!

Ar 2021.gada 8.februāri līdz Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas beigām – 6.aprīlim, un attiecīgām izmaiņām normatīvajos aktos, LSPA organizē studējošo izglītības procesu, šādā kārtībā:

1. VISA STUDIJU DARBA ORGANIZĀCIJA, TAI SKAITĀ PRAKTISKĀS NODARBĪBAS, LABORATORIJAS DARBI, NOTIEK TIKAI ATTĀLINĀTI SASKAŅĀ AR NODARBĪBU SARAKSTU.

2. Ārvalstu studējošajiem, kuri studijas uzsāk pēc 2021.gada 1.janvāra, studiju programmas apguves pirmo semestri (tai skaitā pārbaudījumus) LSPA īsteno attālināti un praktiskās daļas apguvi, ja tāda paredzēta pirmajā semestrī, pārceļ uz citu studiju semestri līdz brīdim, kamēr epidemioloģiskā situācija valstī pieļauj atsākt klātienes studijas un atļauj brīvu ārvalstu studējošo ieceļošanu valstī.

Lūdzam sekot izmaiņām studiju un darba procesā, kas tiek sūtītas LSPA e-pastos no studiju programmu direktoriem un izglītības darba speciālistiem, kā arī sekot izmaiņām nodarbību sarakstos.

LSPA Darbinieki (tai skaitā docētāji) no 2021.gada 8.februāra līdz 2021.gada 6.aprīlim organizē darba procesu gandrīz attālināti, galvenokārt ārpus LSPA telpām. Darbinieki (tai skaitā docētāji) drīkst izmantot LSPA telpas, ievērojot epidemioloģiskās drošības prasības, tajos gadījumos, kad attālinātu darbu nevar nodrošināt ārpus LSPA telpām. 

LSPA telpās darbu klātienē turpina šādas struktūrvienības un amati: Saimniecības daļa saskaņā ar Saimniecības direktores norādījumiem, kā arī grāmatvedība, kanceleja, IT un tehniskā nodrošinājuma centrs, Studiju departaments, rektors un prorektori, nodrošinot iepriekš minēto struktūrvienību darbu klātienē (vismaz viens darbinieks no struktūrvienības atrodas klātienē darba laikā un pārējie turpina darbu attālināti).

Ierodoties LSPA telpās:

1. Apmeklētājiem, studējošajiem un darbiniekiem ir pienākums izmērīt temperatūru, izmantojot pie galvenās ieejas durvīm novietoto ierīci un paaugstinātas temperatūras gadījumā nekavējoties atstāt LSPA telpas, par savu prombūtni informējot atbildīgo personu attālināti, nosūtot e-pastu;

 2. Studējošajiem ir pienākums pēc LSPA personāla pieprasījuma uzrādīt studējošā apliecību (ISIC vai skenētu studiju līgumu un personas identitāti apliecinošu dokumentu);

 3. Apmeklētājiem ir pienākums reģistrēties žurnālā pie LSPA A un B korpusu ieejas dežuranta;

 4. LSPA koplietošanas un darba telpās, ja telpā atrodas vairāk par vienu personu, visiem ir pienākums lietot mutes un deguna aizsegus.

Personu veselības stāvokļa uzraudzība:

- Klātienē LSPA nedrīkst atrasties personas ar akūtas elpceļu infekcijas slimības pazīmēm vai persona, kam noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai obligātā izolācija,

- Par ierobežojumu ierasties klātienē nekavējoties jāinformē Studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis (e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr.67799522), vai Studiju departamenta vadītāja prombūtnes laikā -  Izglītības darba speciāliste Ieva Vītola (e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

- Ja darbinieks/studējošais ir atgriezies vai šķērsojis valsti, uz kuru SPKC nerekomendē braukt un/vai ir noteikta pašizolācija, tad pēc atgriešanās LSPA telpās ienākt aizliegts. Par šādu faktu jāinformē Studiju departamenta vadītājs Ivars Kravalis.

- Darbiniekam un studējošajam, kuram ir apstiprināta Covid-19 saslimšana stingri jāievēro karantīna mājās un LSPA telpās atļauts atgriezties tikai ar ārsta norādījumu (kad ārsts ir noslēdzis darbnespējas lapu).

Higiēnas prasības:

- LSPA nodrošina telpu atbilstību epidemioloģiskās drošības prasībām (regulāri veic telpu uzkopšanu, nodrošinot nepieciešamo dezinficēšanu, tīra visas koplietošanas virsmas (piemēram, durvju rokturus, galdu virsmas, krēslu atbalsta virsmas, virsmas tualetēs, ūdens krānus u.c.) saskaņā ar SPKC ieteikumiem un kontrolē to īstenošanu.

LSPA Bibliotēka organizē bibliotēkas darbu, nodrošinot studējošajiem un docētājiem nepieciešamo resursu pieejamību.

Oficiālā valsts informācija par ārkārtas situāciju #koronavīruss – aktualitātes, ieteikumi, statistika

Aicinām ikvienu rīkoties atbildīgi, saudzējot sevi un līdzcilvēkus! Paldies par sapratni!

Saskaņā ar LSPA rektorātā lemto,
informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv