Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LĪDZ 19.APRĪLIM VAR PIETEIKTIES LSPA STUDENTU ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI “SPORTS UN VESELĪBA 2021” SLĒPOŠANAS, ŠAUŠANAS, ORIENTĒŠANĀS, AIRĒŠANAS, TŪRISMA UN REKREĀCIJAS KATEDRAS SEKCIJAI
LĪDZ 19.APRĪLIM VAR PIETEIKTIES LSPA STUDENTU ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI “SPORTS UN VESELĪBA 2021” SLĒPOŠANAS, ŠAUŠANAS, ORIENTĒŠANĀS, AIRĒŠANAS, TŪRISMA UN REKREĀCIJAS KATEDRAS SEKCIJAI Drukāt
Trešdiena, 24 marts 2021 11:53

LSPA 100 SZK sleposana IG20.aprīlī, pulksten 13.30, MS Teams platformā turpināsies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) simtgadei veltītā studentu zinātniskā konference “Sports un veselība 2021”. Pieteikties konferences Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, airēšanas, tūrisma un rekreācijas katedras sekcijai līdz 19.aprīlim aicināti visi LSPA īstenoto studiju programmu studenti, izņemot maģistrantūras un doktorantūras studentus, kā arī citu augstskolu studenti.

PIETEIKUMA ANKETA   I   NOLIKUMS

Studentiem tā ir lieliska iespēja iegūt jaunu pieredzi un izmēģināt savus spēkus pētījuma aizstāvēšanas norisē sporta un veselības aprūpes nozarē. 

Konferences ziņojuma laiks - 10 minūtes. Attālinātajā konferencē, kā klausītāji, aicināti piedalīties visi interesenti.

Jautājumu gadījumā sazināties ar katedras Studiju procesa apkalpošanas speciālisti Elīnu Mārtiņu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr. +371 67799543.

Šogad 72. LSPA studējošo zinātniskā konference “SPORTS UN VESELĪBA 2021” notiek laikā no 27. janvāra līdz 31. maijam, tās norises laiku pielāgojot studiju procesam katras katedras ietvaros.
Jau ziņots, ka 27.janvārī  LSPA studentu zinātniskās konferences “Sports un veselība 2021” Aciklisko sporta veidu katedras sekcijā par labākajiem tika atzīti Madars Naumčikas, Elīnas Zaikas un Jevgenijas Šepeļes pētījumi.

Konferenci organizē un atbalsta LSPA Zinātnes daļa, bet norisi nodrošina Akadēmijas KATEDRU docētāji, izvēloties vienu datumu konferences norises laikā un informējot studējošos par konferences norises laiku, pieteikšanās iespējām un atbildīgo kontaktpersonu.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv