Uz sākumu Jaunumi Studentiem AR PLAŠU PASĀKUMU KLĀSTU, AKADĒMIJĀ NOTIKUSI ‘’MENTĀLĀS VESELĪBAS NEDĒĻA’’
AR PLAŠU PASĀKUMU KLĀSTU, AKADĒMIJĀ NOTIKUSI ‘’MENTĀLĀS VESELĪBAS NEDĒĻA’’ Drukāt
Pirmdiena, 10 maijs 2021 10:51

WhatsApp Image 2021-04-23 at 13.01.20No 2021. gada 10. līdz 16. maijam, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studējošo pašpārvalde (LSPA SP) organizēja projektu ‘’Mentālās veselības nedēļa’’. Projekta mērķis ir aktualizēt mentālās veselības nozīmīgumu šajā pārmaiņu laikā un iedrošināt studentus un mācībspēku runāt par savām mentālās veselības problēmām, nebaidoties no nosodījuma.

programma 2

Projekta ietvaros LSPA SP organizēja vairākas teorētiskas un praktiskas lekcijas:

Otrdien, 11. maijā, plkst. 19:00 norisinājās teorētiski praktiskā lekcija ‘’Laika plānošana produktīvai sevis pilnveidošanai’’. Lekciju vadīja LSPA maģistrantūras absolvents Kārlis Vanags.

Trešdien, 12. maijā, plkst. 18:00 norisinājās teorētiski praktiskā lekcija ‘’Autogēna treniņa paņēmieni stresa optimizācijai ikdienā’’. Lekciju vadīja LSPA doktorantūras absolvente ar 30 gadu pieredzi nodarbību vadīšanā, Dr. paed. Helēna Vecenāne.

Ceturtdien, 13. maijā, plkst. 19:00 norisinājās jautājumu-atbilžu seminārs ‘’Tu neesi viens’’. Semināru vadīja LSPA profesore, sporta psiholoģe Žermēna Vazne.

Piektdien, 14. maijā, plkst. 18:00 norisinājās teorētiski prakstiskā lekcija ‘’Diafragmālās elpošanas veidi trauksmainības ietekmēšanai’’. Lekciju vadīja LSPA maģistrantūras studente ar 7 gadu pieredzi individuālo un grupu nodarbību vadīšanā, Linda Jakovele.

ffh 2Katru dienu LSPA SP Facebook un Instagram kontos tika publicētas videoseriāla ‘’Neredzamās traumas’’ epizodes, kurās LSPA SP valdes locekļi lasīja studentu, anonīmi iesūtītos stāstus, un dalījās arī savās pārdomās un pieredzē par mentālās veselības problēmām. No pirmdienas līdz piektdienai tika lasīti studentu un mācībspēka iesūtītie stāsti, bet sestdien un svētdien bija iespēja iepazīties ar LSPA SP valdes locekļu iesūtītajām vēstulēm.

Papildus LSPA SP sociālajos tīklos katru dienu tika publicēti informatīvi raksti ar praktiskiem ieteikumiem saistībā ar mentālās veselības problēmām. Uzzinājāt vairāk par prokrastināciju, atpūtu, miegu un vairākām citām tēmām, kuras tiešā veidā ietekmē mūsu labsajūtu.

Projekts tapis sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju un LTGTR Multimedia.

Jautājumu gadījumā rakstiet e-pastu projekta galvenajai organizatorei Adrijai Andersonei -  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Informāciju sagatavoja:
LSPA SP Komunikācijas virziena vadītājs
Matīss Seleckis,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv