PROJEKTĀ TIEK VEIKTI SAGATVOŠANĀS DARBI ATBALSTA PASĀKUMU ĪSTENOŠANAI Drukāt
Pirmdiena, 23 augusts 2021 13:50

Augstskolas īstenotā projekta Nr. 8.2.2.0/18/I/006 “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” ietvaros šajā atskaites periodā tika veikti dažādi organizatoriski darbi, kas liks pamatu atbalsta pasākumu saņemšanai un projektā uzņemto saistību izpildei.

 

Projektā piesaistītie vieslektori Katrīna Volgemute, Einārs Pimenovs, Mārtiņš Veispals un Aleksandrs Astafičevs jūnijā piedalījās zinātniskajā diskusijā par izvēlēto promocijas darba tēmu. Vieslektori, īstenojot šo promocijas darba izstrādes stadiju, pietuvojas soli tuvāk savu akadēmisko saistību izpildei projektā. Taču ceļā uz zinātniskā grāda iegūšanu, priekšā ir vēl garš un nozīmīgs ceļš īstenojams. Vieslektori turpināja realizēt darba tiesiskās attiecības augstskolā. Ņemot vērā studiju gada noslēgumu, viesdocētāji aktīvi sniedza konsultācijas studējošiem, recenzēja studentu kursa darbus, strādāja pie publikācijas.

Finanšu saņēmējs atskaites periodā arī apzināja iespējamās sporta skolas, lai seši augstskolas docētāji varētu saņemt stažēšanās pakalpojumu. Atbildīgā Rīgas pašvaldības struktūra, reaģējot uz finanšu saņēmēja pieprasījumu, saskaņoja sadarbību ar trīs Rīgas sporta skolām: Rīgas Volejbola skolu, Krišjāņa Kundziņa Cīņas sporta skolu un Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolu “Rīdzene”. Pašlaik notiek šī atbalsta pasākuma plānošanas darbi un pakalpojuma satura izstrāde.

Jūnijā notika pirmais līderības un sadarbības ar industriju šī gada mācību cikls. Tā ietvaros LSPA akadēmiskais personāls īstenoja mācības 32 akadēmisko stundu apmērā, no tām 20 akadēmiskās stundas tika pilnveidota kompetence līderībā, bet 12 akadēmiskās stundas -tika veltītas digitālo prasmju pilnveidei. Augustā notika tikšanās ar komersantu, lai pārrunātu iepriekšējā mācību cikla ieguvumus, atziņas un plānotu augustā iecerētās mācības, kas atsāksies 26.augustā augstskolas docētājiem atgriežoties darbā no atvaļinājuma. Projekta vadības personāls sazinājās arī profesionālās angļu valodas pakalpojuma sniedzēju, lai pārrunātu pēc skaita nākamajā semestrī plānoto pakalpojuma sniegšanas formu, izmaiņas mācību dalībnieku sastāvā un satura jautājumus.

Jau ziņots, ka augstskola projektu īsteno no 2018.gada 01.decembra līdz 2022.gada 30.novembrim. Projekta kopējais pieejamais finansējums ir 587 433. 08 EUR, no tiem Eiropas Sociālā fonda finansējums ir 499 318.11 EUR, bet valsts finansējums – 88 114.97 EUR.

 

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv