Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA ABSOLVĒ 10 SPORTA ZINĀTNI STUDĒJUŠIE BAKALAURI
LSPA ABSOLVĒ 10 SPORTA ZINĀTNI STUDĒJUŠIE BAKALAURI Drukāt
Piektdiena, 04 februāris 2022 15:37

IMG 2234 2Šodien - 4. februārī, līdz ar ziemas Olimpisko spēļu atklāšanu Pekinā, LSPA bakalaura diplomus saņēma 10 jaunie sporta speciālisti profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā "Sporta zinātne”. Apsveicam!

Pieci no neklātienē studējušajiem absolventiem ieguvuši kvalifikācijas – sporta veida vecākais treneris un sporta skolotājs; divi absolventi - sporta veida vecākais treneris un vadītājs sporta jomā, bet pa vienam absolventam ieguvuši kvalifikācijas - sporta veida vecākais treneris un rekreācijas speciālists; sporta skolotājs un rekreācijas speciālists, kā arī sporta skolotājs un vadītājs sporta jomā.

Absolventi, kuri studēja sporta veida vecākā trenera kvalifikācijā izvēlējās specializēties hokejā, spēka trīscīņā, peldēšanā vai fitnesā.

Kā norādīja LSPA rektors, profesors Juris Grants: “Jaunajiem sporta speciālistiem ir ļoti augsts profesionālais potenciāls, kurš ļaus viņiem ne tikai veiksmīgi iesaistīties darba tirgū, bet arī pacelt savu profesionālo latiņu sporta nozarē.” 

Studenti, saņemot gaidītos diplomus, jutās pacilāti, jo viņiem tas bija svarīgs un ļoti nozīmīgs brīdis. Saņemot izglītības dokumentu, absolventu vidū valdīja sirsnīga gaisotne un Akadēmijai tika veltīti pateicības vārdi par gūtajām zināšanām un iespēju pabeigt studijas par spīti ārkārtas situācijas izraisītajiem izaicinājumiem studijās.

Diplomus izsniedza katram absolventam individuāli, ievērojot Valstī noteiktās prasības ārkārtas situācijā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv