Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes NO SIRDS LEPOJAMIES! LSPA HANDBOLISTES KĻUVUŠAS PAR LATVIJAS ČEMPIONĒM
NO SIRDS LEPOJAMIES! LSPA HANDBOLISTES KĻUVUŠAS PAR LATVIJAS ČEMPIONĒM Drukāt
Pirmdiena, 30 maijs 2022 13:18

SSH 1122-1200x630 2
28.maijā otro finālsērijas spēli ASK sporta zālē aizvadīja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un sporta kluba “Latgols” handbolist

es. Par 2021./2022. gada sieviešu virslīgas čempionēm kļuva LSPA handbolistes, kuras otrajā finālsērijas spēlē izcīnīja uzvaru ar rezultātu 23:20.

Uzvarētāju rindās astoņus vārtus guva Kristīne Dzenīte, bet piecus pievienoja Anna Pudovska. “Latgols komandas sastāvā pieci vārtu guvumi gan Jutai Bidemanei, gan Madarai Cibuļskai.

LSPA – SK Latgols    23:20 (14:10)

LSPA komandā 28.maijā vārtus guva: Kristīne Dzenīte 8 reizes, Anna Pudovska 5, Evija Daukšte 2, Egita Kiršteina 1, Līga Bīriņa 3, Agrita Bērtiņa 4. Komandas treneris Rihards Leja.

LSPA komandas treneris Rihards Leja: “Paldies, “Latgols” par šo noslēguma cīņu. Mums padevās veiksmīgāks sākums, bet ne bez pretinieču palīdzības. Meitenes bija malači, jo gandrīz visu spēli lieliski tika galā aizsardzībā un piespieda pretinieces meklēt grūtākos ceļus uzbrukuma veidošanai. Uzbrukumā nācās pamainīt spēles plānu, jo izkrita Sintija Veide. Tas liedza mums spēlēt ar divām līnijas spēlētājām un piespieda ārējām spēlētājām, veidot kustību uzbrukumā, kas ne vienmēr izdevās. Meitenes bija psiholoģiski gatavas noslēgt šo cīņu par zeltu un to arī paveica. Esmu gandarīts!”

Vaicāts kopumā par sajūtām pēc aizvadītās sezonas, Rihards atbild: “Kopumā sezona mums bija ļoti sarežģīta. Spēlētājas bieži rotēja - ģimenes apstākļi, darbs, traumas, ceļojumi. Diemžēl divas smagas traumas – Ingai Diķei un Jutai Bula,i pārvilka strīpu viņu iespējai spēlēt play-off, taču īstajā brīdī “pieslēdzās” Egita Kiršteine, Agrita Bērtiņa, kā arī Līga Bīriņa un Eviju Daukšte. Aizvadot ceturtdaļfināla spēles, meitenes sajuta pārliecību, ka viss ir iespējams – un neatlaida šo doma līdz pēdējam brīdim. Milzīgu nastu iznesa Kintija, kura bija vienīgais vārtsargs. Viņa aizvadīja spēles ar sastieptu potīti, pat temperatūru, un tāpat apliecināja savas spējas uz 100%. Uz nākamo sezonu gribētos, lai meitenes saglabā šo pozitīvo pieredzi un ar vēsāku prātu spēj pieņemt lēmumus laukumā. Šobrīd meitenes ir pelnījušas izbaudīt šo panākumu!”

Informācija apkopota
saskaņā ar Latvijas Handbola federācijas mājaslapā
https://handball.lv/news  publicēto informāciju

Foto: LSPA docente Sandra Škutāne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv