Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 27.JŪNIJĀ PROGRAMMAS DIREKTORE EVITA DUBIŅINA ZOOMĀ AICINA TIKTIES PAR STUDIJU IESPĒJĀM MAĢISTRA PROGRAMMĀ "VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ"
27.JŪNIJĀ PROGRAMMAS DIREKTORE EVITA DUBIŅINA ZOOMĀ AICINA TIKTIES PAR STUDIJU IESPĒJĀM MAĢISTRA PROGRAMMĀ "VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ" Drukāt
Trešdiena, 26 jūnijs 2024 10:09

Uznemsana veselibasprupe 2022 23 IGCienījamie LSPA absolventi, topošie absolventi un visi interesenti! Ceturtdien - 27.jūnijā, programmas direktore, lektore Evita Dubiņina iepazīstinās ar akadēmiskā MAĢISTRA augstākās izglītības programmas "Veselības aprūpes specialists sportā" saturu, norisi, uzņemšanas noteikumiem, programmas izmaksām un prasībām, kā arī atbildēs uz jautājumiem. Programmā ir valsts apmaksātas budžeta vietas. Laipni aicināti ZOOM platformā.

27.jūnijs plkst. 19:00 - 19:30. ZOOM links:
https://us02web.zoom.us/j/83490595982

Laicīgi informējam, ka dokumentu iesniegšana akadēmiskā MAĢISTRA augstākās izglītības programmā "Veselības aprūpes specialists sportā" notiks 2024.gada 22. un 23.jūlijā. Lai pieteiktos studijām, interesenti aicināti reģistrēties pieteikšanās sistēmā RSU uzņemšana. Šogad visu uzņemšanas procesu topošie studenti varēs veikt ne tikai klātienē, bet arī attālināti, piesakoties studijām ar latvija.lv autorizācijas starpniecību, bet līgumu slēgt, izmantojot drošu elektronisko parakstu. Aicinām studentus plaši izmantot iespēju visu uzņemšanas procesu kārtot elektroniski, vienlaikus atgādinot, ka drošs elektroniskais paraksts iegūstams nedēļas laikā, piesakoties www.eparaksts.lv.

Studiju ilgums – 2 gadi. 

Iegūstamais grāds – akadēmiskais maģistra grāds Sabiedrības veselībā vienā no apakšprogrammā “Sporta fizioterapija” un “Pielāgoto fizisko aktivitāšu specialists rehabilitācijā”.

Vairāk informācijas:  https://uznemsana.lspa.lv/index.php/magistrantura-veselibas-aprupe

Akadēmiskā maģistra augstākās izglītības studiju programmas "Veselības aprūpes specialists sportā" direktore Evita Dubiņina - e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Sakarā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) konsolidāciju, kas tiek īstenota saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas lēmumu, no 2024.gada jūlija reflektanti slēgs studiju līgumu ar RSU, kā LSPA saistību pārņēmēju. Visa informācija par uzņemšanu LSPA skatāma portālā https://www.uznemsana.lspa.lv.

Kontaktpersona:

LSPA Prof. maģistra augstākās izglītības "Veselības aprūpes speciālists sportā" direktore
Evita DUBIŅINA, e-pasts:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  

 

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv