Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes UZŅEMŠANAS REZULTĀTI NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENES BAKALAURA PROGRAMMĀ “SPORTA ZINĀTNE”
UZŅEMŠANAS REZULTĀTI NEPILNA LAIKA NEKLĀTIENES BAKALAURA PROGRAMMĀ “SPORTA ZINĀTNE” Drukāt
Pirmdiena, 25 jūlijs 2022 18:06

Uznemsanas rezultati nlnSZ 2022 23No 20. līdz 25. jūlijam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika jauno studentu uzņemšana studijām profesionālā bakalaura augstākās izglītības programmā “Sporta zinātne” (nepilna laika neklātienē).

Uzņemšanas rezultāti
"SPORTA ZINĀTNE" (nepilna laika neklātiene)

Studiju līgumu slēgšana LSPA, Rīgā, Brīvības gatvē 333, 2. stāva 226. telpā:
   - 28. un 29.jūlijā, plkst. 10.00 – 12.15 un 12.45 – 16.00

Slēdzot līgumu, līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments – ID karte vai pase.

Studiju maksa 2022./2023.akadēmiskajā gadā nepilna laika neklātienes studijās ir 1500 Euro. Reflektantus imatrikulē studiju programmā, ja noslēgts studiju līgums un iemaksāta studiju maksa par pirmo semestri – 750 Euro.

„Sporta zinātnes” studiju programmas aptver vairāk nekā 50 sporta veidus un to mācīšanas metodikas apguvi. Turklāt, pabeidzot bakalaura studijas „Sporta zinātnē”, tiek iegūtas uzreiz divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Nepilna laika neklātienē "Sporta zinātne" studijas notiek trijās darba sesijās - rudens, ziemas un pavasara. Katra sesija ilgst 3 nedēļas klātienē LSPA telpās. Mācības notiek pilnu darba dienu, aptuveni no pulksten 8.15 - 17.00, saskaņā ar nodarbību grafiku.

Saziņai ar LSPA Uzņemšanas komisiju, lai konsultētos par imatrikulācijas nosacījumiem, var izmantot e-pastu:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai telefona numuru: 29328410. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Ieva Stecenko.

Uz drīzu tikšanos Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar LSPA Studentu uzņemšanas komisiju

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv