Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes RUTA SAMSONOVA UN ROBERTS VĪTOLS UZVAR VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS “LSPA ZIEMAS DAUDZCĪŅA 2023”
RUTA SAMSONOVA UN ROBERTS VĪTOLS UZVAR VIEGLATLĒTIKAS SACENSĪBAS “LSPA ZIEMAS DAUDZCĪŅA 2023” Drukāt
Ceturtdiena, 12 janvāris 2023 12:57

SSH 0552 2

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Vieglatlētikas manēžā, 11.janvārī, notika vieglatlētikas sacensības ‘’Ziemas daudzcīņa 2023’’, kurās startēja LSPA studenti piecās vieglatlētikas disciplīnās. Kopvērtējumā par sacensību uzvarētājiem kļuva 2.kursā studējošā Ruta SASMSONOVA un 1.kursā studējošais Roberts VĪTOLS.

Visi dalībnieki veica 5 disciplīnas – 20m skrējienu ar startu gaitā; trīssoli no vietas; lodes mešanu no apakšas uz priekšu; barjerkāpšanu un 5x20m atspoles skrējienu.

Kopvērtējumā vietas sadalīja pēc uzstādītā rezultāta un ieņemtās vietas disciplīnā. Dalībnieks ar mazāko punktu skaitu ieguva augstāku vietu.

REZULTĀTI SIEVIETĒM
1.vieta - Ruta Sasmsonova – 2.3. (10 punkti)

2.vieta - Nikola Začesta – 1.3. (12 punkti)

3.vieta - Tīna Vilsone – 1.3. (14 punkti)

4.vieta - Anna – Ieva Gulbe - 2.2. (14 punkti)

Sievietēm 3. un 4.vietu izšķīra vairāk gūtās uzvaras disciplīnās!

REZULTĀTI VĪRIEŠIEM
1.vieta – Roberts Vītols – 1.4. (10 punkti)

2.vieta - Andis Kārlis Veinbergs – 1.3. (16 punkti)

3.vieta - Jāzeps Kazinovskis – 1.4. (17 punkti)

4.vieta - Rainers Žilinskis – 1.4. (18 punkti)

5.vieta - Rauls Bārbalis – 4.1. (20 punkti)

6.vieta - Jackson Shaji-Parayil – 1.8. (24 punkti)

4.kursa vieglatlētikas specializācijas studenti saka LIELU PALDIES LSPA Vieglatlētikas un peldēšanas katedrai par padomu un atbalstu tiesāšanā; docentei Sandrai Škutānei par sacensību mirkļu iemūžināšanu; LSPA Sporta klubam par atbalstu apbalvošanā; SIA “WATT” par gaišajām dāvanām; SIA “Cietais Rieksts” par kārumiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA vieglatlētikas vecākā trenera specializācijas 4.kursa students
MATĪSS MATIGARS EZERIŅŠ – 26448635,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

FOTO: LSPA docente Sandra Škutāne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv