Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA BADMINOTISTI STARTĒ LATVIJAS 33.UNIVERSIĀDĒ
LSPA BADMINOTISTI STARTĒ LATVIJAS 33.UNIVERSIĀDĒ Drukāt
Pirmdiena, 29 maijs 2023 14:03

Badmintons 2023Svētdien - 28.maijā, Jelgavā, Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Sporta namā notika Latvijas 33. Universiādes badmintona sacensības, kurās piedalījās studenti no 7 Latvijas augstskolām, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA). Rīgas Ekonomikas augstskolas studentam Oskaram Saulītim savā pirmajā universiādē izdevās izcīnīt visas trīs iespējamās zelta medaļas.

>>> Skatīt sacensību kopvērtējuma rezultātus
>>> Skatīt sacensību spēļu sarakstu un rezultātus

“Šis bija neparasts badmintona turnīrs, jo spēles bija jāizplāno tā, lai sacensību dalībnieki nelaistu garām Pasaules hokeja čempionāta bronzas finālu. Paspējām līdz hokeja spēles sākumam noskaidrot uzvarētājus vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs, kā arī sieviešu vienspēlēs un dubultspēlēs. Tāpat līdz hokeja spēlēs sākumam paspējām izspēlēt vienu no trim kārtām jauktajās dubultspēlēs. Savukārt atlikušās divas kārtas tika spēlētas hokeja spēlēs starplaikos. Tādējādi mums izdevās gan pašiem savu turnīru aizvadīt, gan arī redzēt, kā Latvijas hokeja izlase izcīna bronzas medaļas. Beigās nodziedājām Latvijas himnu kopā ar Latvijas izlasi un līdzjutējiem visā pasaulē,” stāsta sacensību galvenais tiesnesis Kristians Rozenvalds.

>>> Skatīt video no badmintona turnīra pārtraukuma – hokeja skatīšanās

Šis bija īpašs turnīrs Rīgas Ekonomikas augstskolas pirmā kursa studentam Oskaram Saulītim, kurš savā pirmajā Latvijas Universiādē uzvarēja visās trijās iespējamajās disciplīnās, tai skaitā vīriešu vienspēlēs, kopā ar Latvijas Universitātes studentu Emīlu Mazo vīriešu dubultspēlēs, kā arī jauktajās dubultspēlēs kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studenti Amandu Azarovu.

Līdz pat jaukto dubultspēļu pusfinālam, arī Olga Mihailova no Rīgas Stradiņa universitātes pretendēja uz absolūtās čempiones titulu, jo bija uzvarējusi gan sieviešu vienspēles, gan arī sieviešu dubultspēlēs kopā ar Latvijas Universitātes studenti Vanesu Varnovsku. 

Latvijas Universiādes sacensības noskaidroti uzvarētāji visās piecās badmintona disciplīnās, bet individuālo sacensību rezultāti iekļauti Latvijas Augstskolu sporta savienības Latvijas 33. Universiādes augstskolu vīriešu un sieviešu komandu ieskaitē. Gan vīriešu, gan sieviešu komandu kopvērtējumā pirmās vietas izcīnīja Rīgas Tehniskās universitātes komandas.

Vīriešu komandu ieskaitē 1.vietā Rīgas Tehniskās universitāte, 2.vietā Latvijas Universitāte, 3.vietā Rīgas Ekonomikas augstskola, 4.vietā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, 5.vietā Banku Augstskola.

Sieviešu komandu ieskaitē pirmajā vietā 1.vietā Rīgas Tehniskās universitāte, 2.vietā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, 3.vietā Rīgas Stradiņa universitāte, 4.vietā Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitāte, 5.vietā Latvijas Universitāte.

Informāciju sagatavoja:
sacensību galvenais tiesnesis Kristians Rozenvalds, 29546666
sadarbībā ar LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāju
Ilzi Āķi-Vīksni, 29445209,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv