Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PĒC VASARAS BRĪVLAIKA LSPA GAITEŅOS ATGRIEŽAS STUDENTI
PĒC VASARAS BRĪVLAIKA LSPA GAITEŅOS ATGRIEŽAS STUDENTI Drukāt
Pirmdiena, 04 septembris 2023 09:42

IMG 7285

1.septembrī mūsu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas saimē uzņēmām vairāk nekā 460 jaunos studentus no Latvijas un ārvalstīm, tai skaitā Ukrainas. Protams, arī šogad turpinājām tradīciju, un jaunajiem studentiem organizējām “Hērakla svētkus 2023”.

Jaunos studentus sveica rektors Juris Grants un akadēmijas vadība, lai iepazīstinātu ar gaidāmajām studiju gaitām LSPA.

“Hērakla svētkus 2023” organizēja LSPA Studējošo pašpārvalde. Pasākumu vadīja un Hērakla lomā iejutās pašpārvaldes vadītājs Eduards Doroņins, kuram palīdzēja 2. un 3.kursa pašpārvaldes aktīvisti:  Emīlija Maslobojeva, Kitija Kaņepe, Nadīna Lauriņa, Tīna Priedniece, Ričards Griķis un Kate Gulbe.

Šogad “Hērakla svētki” notika netradicionālā veidā – Bābelītes ezera apkaimē. Pasākuma laikā pirmā kursa studenti veica dažādus uzdevumus, kuri prasīja no dalībniekiem fizisko veiklību, precizitāti un atjautību.

Tālāk sekoja 1.kursa zvēresta nodošana Hēraklam par labu uzvedību Akadēmijā un studentu viesnīcā, par cītīgām studijām un aktīvu sportošanu, par cieņu pret kursa biedriem un docētājiem, par dalīšanos ar iegūtajām zināšanām ar citiem.

„Hērakla Svētku” galvenais mērķis ir pirmā kursa studentus "iesvētīt" un uzņemt augstskolas studentu kolektīvā, kā arī iepazīstināt ar studiju biedriem.

Nodarbību saraksti pieejami mājaslapā, sadaļā “Nodarbību saraksti”: https://www.lspa.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=199&Itemid=172. Septembra pirmajā nedēļā 1.kursa studentiem paredzēts studiju kurss “Ievads specialitātē”, kura laikā notiks iepazīšanās ar studiju procesu, tiks sniegta informācija par LSPA infrastruktūru un materiāltehniskās bāzes izmantošanu.

Lai sekmīgs jaunais studiju gads un tiekamies Akadēmijas gaiteņos!

Vairāk informācijas par studijām: www.lspa.lv

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
sadarbībā ar LSPA Studējošo pašpārvaldi

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv