Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SVINĪGĀ PASĀKUMĀ PASNIEGTI “LSPA PATRIOTS” APBALVOJUMI
SVINĪGĀ PASĀKUMĀ PASNIEGTI “LSPA PATRIOTS” APBALVOJUMI Drukāt
Sestdiena, 18 novembris 2023 10:18

IMG 762917.novembrī, atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 105.gadadienu, svinīgā svētku noskaņā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektors, profesors Juris Grants Akadēmijas darbiniekiem pasniedza apbalvojumus par ievērojamu ieguldījumu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas attīstībā. Šogad LSPA Senāts lēma apbalvot 5 LSPA kolēģus.

Rektors sveica “LSPA patriots” goda nosaukuma ieguvējus: Antru GULBI - LSPA 1996.gada absolventi, asociēto profesori, pedagoģijas zinātņu doktori, Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētāju, kura LSPA strādā kopš 1986.gada; Ilonu BLEKTI - LSPA 1985.gada absolventi, ilggadēju Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāju, kura LSPA strādā kopš 1984.gada; Veru ŠEVČENKO - LSPA 1991.gada absolventi, LSPA kancelejas pārzini, kura LSPA strādā kopš 1984.gada; Dāvi ŠLEIJU, kurš ar visaugstāko atbildību kopš 2011.gada sniedz LSPA juridiskos pakalpojumus un konsultācijas, kā arī un Arnoldu BRŪDERI - Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, airēšanas, tūrisma un rekreācijas katedras docētāju, LSPA Sporta un tūrisma izglītības atbalsta centra “Altius” dibinātāju, kurš LSPA strādāja no 1996.līdz 2002.gadam, bet vēlākos laikos palīdzēja izstrādāt rekreācijas speciālista profesijas standartu.

Šobrīd LSPA Senāts Patriota nosaukumu piešķīris 50 personām.

Ar izjustu Valsts svētku programmu LSPA patriotus priecēja LSPA 4.studiju gadā studējošie, izpildot latviešu tautas deju priekšnesumus, kā arī 3. studiju gadā studējošā Adrija Alondere, kura dziedāja Latvijai veltītas dziesmas.

LSPA no sirds pateicas Jaunrades projektu koordinatorei Līgai Freimanei par mājīgo svētku sajūtu Akadēmijas patriotu nedēļā un svinīgā pasākuma laikā. PALDIES, Līga!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209,  
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv