Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes NOSLĒGUSIES LSPA ATVĒRTO DURVJU NEDĒĻA
NOSLĒGUSIES LSPA ATVĒRTO DURVJU NEDĒĻA Drukāt
Piektdiena, 15 marts 2024 18:06

Ar lielu prieku un gandarījumu noslēdzam Atvērto Durvju Dienas Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā, kas norisinājās no 11. marta līdz 15. martam. Akadēmijas durvis bija plaši atvērtas visiem interesentiem, lai iepazītos ar mūsu akadēmijas dzīvi, studiju programmām un iespējām.

Atvērto durvju dienu laikā interesenti tika ielūgti apmeklēt dažādas lekcijas, seminārus un praktiskās nodarbības, kuros tika radīta iespēja iepazīt mūsu akadēmijas profesionālo vidi un mūsu studiju programmas. Studenti un pasniedzēji aktīvi dalījās savā pieredzē un zināšanās, sniedzot ieskatu studiju ikdienā un akadēmiskajā dzīvē.

Mēs esam pateicīgi visiem, kas apmeklēja Atvērto Durvju Dienas, dalījās savā pieredzē un piedalījās diskusijās. Mūsu durvis vienmēr būs atvērtas tiem, kas interesējas par sporta izglītību un karjeru šajā jomā.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par studijām, jautājumus sūtiet LSPA Studentu uzņemšanas komisijas atbildīgajai sekretārei Ievai Stecenko – 29328410, e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , vairāk par 2024. gada uzņemšanu skatiet mājaslapā: https://www.uznemsana.lspa.lv/.

LSPA ir Valstī vienīgā specializētā augstākās izglītības iestāde, kurā sagatavo plaša profila sporta speciālistus – sporta trenerus, rekreācijas speciālistus, vadītājus sporta jomā, sporta un valsts aizsardzības mācības skolotājus, kā arī fizioterapeitus un pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālistus rehabilitācijā.

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv