Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes RSU DOKTORANTŪRAS SKOLA AICINA LSPA KOLĒĢUS PIEDALĪTIES KOPĪGAJOS PASĀKUMOS
RSU DOKTORANTŪRAS SKOLA AICINA LSPA KOLĒĢUS PIEDALĪTIES KOPĪGAJOS PASĀKUMOS Drukāt
Otrdiena, 14 maijs 2024 12:42

SD1Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Doktorantūras skola ir pētniecības kompetenču attīstības un tīklošanās platforma topošajiem un esošajiem doktorantiem, doktora grāda pretendentiem, pētniekiem un docētājiem.

Aicinām LSPA kolēģus uz vairākiem pasākumiem:

- 23.05. plkst. 15.30 Zoom lekcija "RSU bibliotēkas atbalsts pētniecībai". Lektore Inga Znotiņa iepazīstinās ar RSU bibliotēkas abonētajiem resursiem, piedāvātajiem pakalpojumiem un mākslīgā intelekta rīkiem, kurus iespējams izmantot pētniecības procesā. Pieteikties RSU mājaslapā.

- 29.05. plkst. 15.30 Zoom sesija "Datu aprakstīšana un dokumentēšana". Sesijas laikā uzzināsiet par galvenajiem datu dokumentēšanas veidiem, rīkiem datu dokumentācijas izstrādei un datu dokumentācijas uzglabāšanas principiem. Lektors Ingmārs Kreišmanis. Informācija un reģistrācija šeit.

- Katra mēneša pirmajā trešdienā - Zinātnieku brokastis. Pēdējais pasākums norisinājās sadarbībā ar LSPA kolēģiem, ierakstu var redzēt RSU mājaslapā.

RSU Komunikācijas departaments

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv