Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PADOMNIEKU KONVENTS IEPAZĪSTAS AR LSPA/RSU KONSOLIDĀCIJAS NORISI
LSPA PADOMNIEKU KONVENTS IEPAZĪSTAS AR LSPA/RSU KONSOLIDĀCIJAS NORISI Drukāt
Trešdiena, 12 jūnijs 2024 14:55

10.jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika Padomnieku konventa sēde, kurā LSPA vadība sniedza informāciju par LSPA un Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) konsolidācijas norisi. Jau ziņots, ka saskaņā ar Izglītības un zinātnes ministrijas lēmumu, šā gada 1. jūliju LSPA integrēs RSU, saglabājot Akadēmijas identitāti, zīmolu, kā arī akadēmisko un zinātnisko autonomiju.

IMG 8676

No kreisās: J.Žīdens, Ē.Zaporožecs, I.Klementjevs, R.Bergmanis, G.Kuzņecovs, S.Luika, A.Vasips, Z.Čevers, A.Fernāte, U.Grāvītis, M.Riekstiņš, K.Ciekurs, J.Grants.

Padomnieku konventa sēdē tika uzklausīts LSPA rektora, asociētā profesora Kalvja Cekura ziņojums par Akadēmijas studiju procesa nodrošināšanu RSU sastāvā 2024./2025. akadēmiskajā gadā. Notika diskusija par ilgtspējīgas sporta nozares attīstības nepieciešamību valsts līmenī; par augstskolu konsolidācijas riskiem un ieguvumiem turpmākajā sporta speciālistu sagatavošanas gaitā, par studiju programmu salāgošanu starp abām augstskolām, LSPA infrastruktūras pārņemšanu, jauno studentu piesaisti sporta zinātnes studiju programmām un citiem aktuāliem jautājumiem.

Padomnieku konvents vienbalsīgi nolēma, tālākai LSPA interešu pārstāvniecībai RSU Padomnieku konventā, virzīt četrus kandidātus - Latvijas ārkārtējo un pilnvaroto vēstnieku NATO Māri Riekstiņu, Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidentu, olimpisko čempionu kanoe airēšanā, Dr. paed. Ivanu Klementjevu, Latvijas Veselības un fitnesa asociācijas valdes priekšsēdētāju Gintu Kuzņecovu un 14. Saeimas deputātu Raimondu Bergmani.

LSPA Padomnieku konventa sēdē, kura galvenais uzdevums ir konsultēt LSPA Senātu un rektoru augstskolas attīstības stratēģijas jautājumos, piedalījās Padomnieku konventa priekšsēdētājs, Latvijas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieka NATO Māris Riekstiņš, konventa locekļi: 14. Saeimas deputāts Raimonds Bergmanis, bijušais Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktora palīgs Austris Vasips, uzņēmējs Ēriks Zaporožecs, Latvijas Olimpiskās akadēmijas prezidents, olimpiskais čempions kanoe airēšanā, Dr. paed. Ivans Klementjevs, Latvijas Veselības un fitnesa asociācijas valdes priekšsēdētājs Gints Kuzņecovs, kā arī LSPA vadība – rektors Kalvis Ciekurs, prorektori Jānis Žīdens un Andra Fernāte, Senāta priekšsēdētājs Uldis Grāvītis, Studiju departamenta vadītāja Signe Luika, profesors Juris Grants.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv