Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 25. UN 27. JŪNIJĀ DOKUMENTU IESNIEGŠANA STUDIJĀM MAĢISTRA PROGRAMMĀ “SPORTA ZINĀTNE”. 25 BUDŽETA VIETAS
25. UN 27. JŪNIJĀ DOKUMENTU IESNIEGŠANA STUDIJĀM MAĢISTRA PROGRAMMĀ “SPORTA ZINĀTNE”. 25 BUDŽETA VIETAS Drukāt
Trešdiena, 26 jūnijs 2024 16:57

M Sporta zinatne 2024 IG25. un 27. jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notiek studentu uzņemšana studijām profesionālajā maģistra programmā „Sporta zinātne”. Programmā ir 25 valsts apmaksātas budžeta vietas.

Lai pieteiktos studijām, interesenti aicināti reģistrēties pieteikšanās sistēmā RSU uzņemšana. Šogad visu uzņemšanas procesu topošie studenti varēs veikt ne tikai klātienē, bet arī attālināti, piesakoties studijām ar latvija.lv autorizācijas starpniecību, bet līgumu slēgt, izmantojot drošu elektronisko parakstu. Aicinām studentus plaši izmantot iespēju visu uzņemšanas procesu kārtot elektroniski, vienlaikus atgādinot, ka drošs elektroniskais paraksts iegūstams nedēļas laikā, piesakoties www.eparaksts.lv.

Dokumentus varēs iesniegt arī klātienē, ierodoties LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333) no pulksten 10:00 līdz 16:00. Programmā „Sporta zinātne” dokumentu iesniegšana notiek B korpusā, 158-a telpā.

Studiju ilgums programmā – 1 gads un 7 mēneši. Studiju gada maksa 2300 EUR, viena semestra maksa 1150 EUR.

Iegūstamais grāds – profesionālais maģistra grāds Sporta zinātnē, ar vienu no kvalifikācijām: 
  - Sporta skolotājs
  - Sporta veida vecākais treneris
  - Fiziskās sagatavošanas vecākais treneris
  - Psiholoģiskās sagatavošanas vecākais treneris
  - Vadītājs sporta jomā 
  - Rekreācijas speciālists

Saskaņā ar Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) konsolidāciju, kas tiek īstenota ar Izglītības un zinātnes ministrijas lēmumu, no 2024. gada 1. jūlija reflektanti slēgs studiju līgumu ar RSU, kā LSPA saistību pārņēmēju. Visa informācija par uzņemšanu LSPA skatāma portālā https://www.uznemsana.lspa.lv.

KONTAKTI: profesionālā maģistra augstākās izglītības studiju programmas "Sporta zinātne" direktore Inga Liepiņa - (+371) 26525949, e-pasts:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

 

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv