Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes STUDENTU UZŅEMŠANA STUDIJU PROGRAMMĀS 2024: ATVERIET DURVIS SAVĀM NĀKOTNES IESPĒJĀM
STUDENTU UZŅEMŠANA STUDIJU PROGRAMMĀS 2024: ATVERIET DURVIS SAVĀM NĀKOTNES IESPĒJĀM Drukāt
Otrdiena, 09 jūlijs 2024 17:20

JAUNO STUDENTU UZŅEMŠANA LSPA - Copy 2RSU Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) ar prieku paziņo par jauno studentu uzņemšanas sākumu 2024./2025. akadēmiskajam gadam. No 10. jūlija LSPA uzņems reflektantus profesionālā bakalaura studiju programmās "Sporta zinātne", "Fizioterapija" un "Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība", kā arī 1. līmeņa (īsā cikla) programmā "Sporta un izglītības speciālists", akadēmiskā maģistra programmā "Veselības aprūpes speciālists sportā".

PIETEIKŠANĀS UN UZŅEMŠANAS PROCESI

Lai pieteiktos studijām, interesenti no 1. jūlija aicināti reģistrēties pieteikšanās sistēmā RSU uzņemšana. Šogad topošie studenti var veikt uzņemšanas procesu gan klātienē, gan attālināti, piesakoties studijām ar latvija.lv autorizācijas starpniecību un slēdzot līgumu ar drošu elektronisko parakstu. Aicinām studentus izmantot iespēju kārtot visu procesu elektroniski, iegūstot drošu elektronisko parakstu vietnē www.eparaksts.lv nedēļas laikā.

Dokumentu iesniegšana un noformēšana studijām - 30 EUR.

NĀC STUDĒT! www.uznemsana.lspa.lv

Saziņai ar LSPA Uzņemšanas komisiju, lai konsultētos par studiju iespējām un uzņemšanas nosacījumiem, var izmantot e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  vai telefona numuru: 29328410. Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre Ieva Stecenko.
____________________________________________________________________

PROFESIONĀLĀ BAKALAURA PROGRAMMAS

„Sporta zinātne” un „Fizioterapija”:

Dokumentu iesniegšana no 10. līdz 13. jūlijam (ieskaitot sestdienu) un no 15. līdz 16. jūlijam. Dokumentus var iesniegt arī klātienē – Rīgā, LSPA, Brīvības gatvē 333 – MĒS JUMS PALĪDZĒSIM!

Studiju ilgums: 4 gadi.

Studiju maksa: "Sporta zinātne" - 2300 EUR; "Fizioterapija" - 4300 EUR.

Ir valsts apmaksātas budžeta vietas programmā "Sporta zinātne". Programmā “Fizioterapija” studijas tikai par maksu.

Programmas "Sporta zinātne" reflektantiem 17. un 18. jūlijā jākārto iestājeksāmens fiziskajā sagatavotībā.

Pabeidzot bakalaura studijas „Sporta zinātne”, absolventi iegūst divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Pabeidzot bakalaura studijas „Fizioterapija” absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”.

“Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība”:

Dokumentu iesniegšana no 10. līdz 12. jūlijam. Dokumentus var iesniegt arī klātienē – Rīgā, LSPA, Brīvības gatvē 333 – MĒS JUMS PALĪDZĒSIM!

Programmu veido divas apakšprogrammas – “Sporta un veselības skolotājs” un “Sporta, veselības un valsts aizsardzības mācības skolotājs”.

Apakšprogrammas:
“Sporta un veselības skolotājs”:
- pilna laika klātiene – 4 gadi, 

“Sporta, veselības un valsts aizsardzības mācības skolotājs” - uzņem tikai jaunsargu instruktora amatā esošus Jaunsardzes centra darbiniekus: 
- pilna laika klātiene – 4 gadi un 8 mēneši

Ir valsts apmaksātas budžeta vietas.

Studiju maksa: 2500 EUR.

Reflektantiem 17. un 18. jūlijā jākārto iestājeksāmens fiziskajā sagatavotībā un 18. jūlijā rakstisks un mutisks skolotāja profesijas izvēles pamatojuma iestājpārbaudījums.

Nepilna laika bakalaura programmas:

Dokumentu iesniegšana no 22. līdz 24. jūlijam. Dokumentus var iesniegt arī klātienē – Rīgā, LSPA, Brīvības gatvē 333 – MĒS JUMS PALĪDZĒSIM!

Pabeidzot nepilna laika neklātienes bakalaura studijas „Sporta zinātne” 4,5 gados, absolventi iegūst divas specialitātes. Piemēram, sporta skolotājs un treneris vai sporta skolotājs un menedžeris, vai rekreācijas (fizisko, garīgo un emocionālo spēju atjaunošana brīvajā laikā) speciālists un treneris. Iespējamas arī citas kvalifikāciju kombinācijas.

Pabeidzot nepilna laika klātienes bakalaura studijas „Fizioterapija”4,5 gados, absolventi iegūst profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju „Fizioterapeits”.

“Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība”:

Apakšprogrammas:
“Sporta un veselības skolotājs”:
- nepilna laika klātienē – 4 gadi un 6 mēneši;

“Sporta, veselības un valsts aizsardzības mācības skolotājs” - uzņem tikai jaunsargu instruktora amatā esošus Jaunsardzes centra darbiniekus: 
- nepilna laika klātiene – 5 gadi un 6 mēneši.

Studiju maksa: "Sporta zinātne" - 1983,75 EUR; "Fizioterapija" - 3600 EUR; "Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība" - 2187,50 EUR.

Iestājpārbaudījums fiziskajā sagatavotībā NAV jākārto. 24. jūlijā rakstisks un mutisks skolotāja profesijas izvēles pamatojuma eksāmens jākārto reflektantiem, kas stājas studiju programmā “Veselība, fiziskā aktivitāte un drošība”.
________________________________________________________________

PIRMĀ LĪMEŅA (ĪSĀ CIKLA) PROGRAMMA „SPORTA UN IZGLĪTĪBAS SPECIĀLISTS”

Dokumentu iesniegšana no 10. līdz 12. jūlijam. Dokumentus var iesniegt arī klātienē – Rīgā, LSPA, Brīvības gatvē 333 – MĒS JUMS PALĪDZĒSIM!

Studiju ilgums: 2 gadi.

Ir valsts apmaksātas budžeta vietas.

Studiju maksa: 2300 EUR.

Apakšprogrammas:

- Sporta veida treneris (obligāti nepieciešams Sporta veida federācijas/asociācijas/savienības/sporta kluba ieteikums studijām apakšprogrammā)
- Pirmsskolas sporta skolotājs (12. jūlijā rakstisks un mutisks skolotāja profesijas izvēles pamatojuma iestājpārbaudījums)
- Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists izglītībā (12. jūlijā rakstisks un mutisks skolotāja profesijas izvēles pamatojuma iestājpārbaudījums)
____________________________________________________________________

AKADĒMISKĀ MAĢISTRA PROGRAMMA „VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ”

Dokumentu iesniegšana no 22. līdz 23. jūlijam. Dokumentus var iesniegt arī klātienē – Rīgā, LSPA, Brīvības gatvē 333 – MĒS JUMS PALĪDZĒSIM!

Studiju ilgums: 2 gadi.

Ir valsts apmaksātas budžeta vietas.

Studiju maksa: 2300 EUR.

Apakšprogrammas: sporta fizioterapija; pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā.
___________________________________________________________________

KONSOLIDĀCIJA AR RSU

No 2024. gada 1. jūlija reflektanti slēgs studiju līgumus ar RSU, kas ir LSPA saistību pārņēmējs. Visa informācija par uzņemšanu LSPA ir pieejama vietnē https://www.uznemsana.lspa.lv.

Informāciju sagatavoja:
RSU Komunikācijas departamenta
Sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne
Tālrunis: 29445209
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA RSU_lv

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv