INFORMĀCIJA par LSPA SENĀTA sēdi 2011.gada 1.decembrī Drukāt
Ceturtdiena, 01 decembris 2011 00:00

1. Saimniecības direktore V.Kursa informēja par Saimniecības daļas darbību 2011.gadā pielikumā Senāta lēmums Nr. 8 un SD informācija par darbu.

2. Studiju prorektore asoc.prof. A.Fernāte iepazīstināja ar Atskaiti par pasākumu plānu nepieciešamajām reformām augstākajā izglītībā un zinātnē 2010. – 2012.gadam.

3. Netika apstiprināts nolikums par profesionālā bakalaura grāda piešķiršanu, apstiprināšana pārcelta uz nākošo Senāta sēdi. Priekšlikumi nolikuma izstrādei jāiesniedz Studiju prorektorei asoc.prof. A.Fernātei līdz 2011.gada 15.decembrim, kad šis jautājums tiks izskatīts Studiju domes sēdē.

4. Apstiprināti grozījumi Nolikumā par profesionālā maģistra grāda piešķiršanu nolikums.

5. Apstiprināts Uzņemšanas komisijas darba plāns 2011./12/ak.g.

6. Uz LSPA Zinātniski pētnieciskās laboratorijas bāzes izveidots Sporta zinātnes zinātniski pētnieciskais centrs, kurā iekļautas LSPA dibinātās laboratorijas.

7. Nodibināta Funkcionālo spēju un fizisko īpašību pētniecības laboratorija, apstiprināts tās nolikums, par laboratorijas vadītāja v.i. apstiprināts lektors U.Ciematnieks.

8. Informācija par kvalifikācijas paaugstināšanas kursiem un apliecību piešķiršanu savlaicīgi jāsniedz Prof.pilnveides centra vadītājai Ilonai Blektei.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv