INFORMĀCIJA par LSPA SENĀTA sēdi 2012.gada 2.februārī Drukāt
Otrdiena, 07 februāris 2012 13:49

1. Kreditēšanas komisijas priekšsēdētājs doc. V.Mackars informēja par kreditēšanu laikā no 2011.gada septembra līdz 2012.gada 31.janvārim, par studiju un studējošā kredītiem.

2. Zinātņu prorektors prof. J.Grants sniedza atskaiti par LSPA zinātnisko darbību 2011.gadā. LSPA docētāju zinātniskā darbība novērtēta kā apmierinoša.

3. Apstiprināti Valsts pārbaudījumu grafiki - LSPA Profesionālā bakalaura programmas „Sporta zinātne” 4.studiju gada studentu Valsts pārbaudījumu un konsultāciju grafiks un LSPA Profesionālās programmas 2.studiju gada studentu Valsts pārbaudījumu un konsultāciju grafiks 2011./2012.ak.g.

4. Apstiprināts LSPA sporta nozares bibliotēkas padomes sastāvs, kuru vada studiju prorektore A.Fernāte, sastāvā zinātņu prorektors J.Grants, bibliotēkas vadītāja M.Zaļūksne un pa vienam pārstāvim no katras katedras.

5. Izstrādāta un apstiprināta studiju pārtraukšanas kārtība LSPA par studiju pārtraukšanu uz laiku, saglabājot studējošā statusu.

6. Apstiprināts Pašnovērtējuma ziņojums studiju programmā «Fizioterapija».

7. Apstiprināta statistiskā atskaite - pārskats par Profesoru padomes darbību 2011.gadā, kas jāiesniedz Augstākās izglītības padomē. 2011.gadā vēlēti 11 profesori un asociētie profesori, ievēlēti 10.

8. Apstiprināts lēmums Nr. 12 ”Par studiju maksas un maksas pakalpojumu noteikšanu 2011./2012.ak.gadā”, kurā paredzēta maksa Ls 20.- par Neattaisnotu, ārpus norādītā termiņa vai atkārtotu Bakalaura /Maģistra darba priekšaizstāvēšanu un prakses aizstāvēšanu. 

Zinātniskā sekretāre I.Dravniece

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv