Uz sākumu Projekti KPFI projekti Energoefektivitātes paaugstināšana augstākās izglītības iestāžu ēkās

Energoefektivitātes paaugstināšana augstākās izglītības iestāžu ēkās

Projekta "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (ID.NR.LSPA 2014/1) ietvaros ir pabeigti akadēmijas renovācijas darbi

Drukāt

KPFI_logo

Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta atbalstītā projekta „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā”    ietvaros ir pabeigta ēkas „A” fasādes vienkāršotās renovācijas būvdarbi. Projekta darbības laikā  veica visu bēniņu pārsegumu siltināšanu ar beramo akmens vati 300 mm biezumā, lai novērstu siltumenerģijas izplūdi caur jumta segumu. Darba gaitā tika veikta esošo ēkas koka logu nomaiņa ar PVC tipa pakešu logiem ar iebūvētu pieplūdes pašregulējošo sistēmu, trīs stiklu paketēm ar selektīvo pārklājumu.  Veica arī ēkas durvju bloku (ar stiklojumu un aprīkotu aizvērējumehānismu) nomaiņu. Tika veikta ēkas apgaismojuma renovācija uz LED tipa apgaismes ķermeņiem, kura laikā tika izmantoti 11 tipa LED gaismekļi. Projekta ietvaros bija izmantoti videi draudzīgi materiāli, kuri atstāj minimālu ietekmi uz cilvēku un apkārtējo vidi.  

Pēc energoefektivitātes aprēķina metodes aprēķinātam siltumenerģijas patēriņam uz apkurināmo telpu platību pēc aktivitāšu īstenošanas jābūt 79,38 kWh/m2. Projektā ietverto pasākumu rezultātā ēkas CO2 emisijas samazinājuma efektivitātes radītājam jābūt 0,420113 kg C02/euro gadā.
Kopējais enerģijas ietaupījums 268 916, 77 kWh/ gadā, bet projekta rezultātā CO2 emisiju ietaupījums būs 80 131,97 kg.

Salīdzinājumā ar pašreizējo situāciju ēkā būs būtisks enerģijas ietaupījums. Projekta rezultātā tiks sekmēts komfortabls klimats telpās, uzlabosies ēkas tehniskais un vizuālais izskats.
Rīgas pilsētas Būvvalde ir izsniegusi ēkas fasādes vienkāršotās renovācijas  aktu par objekta nodošanu ekspluatācijā.

Saimniecības direktore                                        
Valda Kursa

 

Projekta "Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (ID.NR.LSPA 2014/1) ietvaros ir uzsākti akadēmijas renovācijas darbi

Drukāt

KPFI_logoKlimata pārmaiņu finanšu instrumenta (KPFI) atbalstīto projektu konkursa "Kompleksi risinājumus siltumnīcefekta gāzu emisijas samazināšanai Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā" (ID.NR.LSPA 2014/1) 4.kārtas ietvaros ir uzsākti akadēmijas renovācijas darbi. Sakarā ar bēniņu pārseguma siltināšanu, to telpas ir iztīrītas no gružiem un ir veikta izdedžu slāņa demontāža. Līdz šim ir izveidotas ejas no laipām (komunikāciju apkalpošanai) un bēniņu pamatne ir sagatavota siltināšanai. Kā arī bēniņu koka konstrukcijas ir apstrādātas ar prettrupes, pretuguns un pretkoksnesgraužu aizsardzības krāsojumu.

Lasīt tālāk...
 

2012.gada 10.septembrī plkst. 10. septembrī tika organizēta „Atvērto durvju diena” projektam “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B” Rīgā, Brīvības gatvē 333”

Drukāt

KPFI_logo

Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta (KPFI) finansētā projekta “Būvdarbi atbilstoši augstiem energoefektivitātes standartiem un izmantojot videi draudzīgus būvniecības materiālus un izstrādājumus projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā„B” Rīgā, Brīvības gatvē 333” ietvaros, 2012.gada 10. septembrī tika organizēta „Atvērto durvju diena”. Pasākuma gaitā būvdarbu vadītājs Dmitrijs Avimovs pastāstīja par veiktajiem rekonstrukcijas nobeiguma darbiem un informēja par risinājumiem ēkas siltināšanā, kā arī par to riskiem un ieguvumiem energoefektivitātē ilgtermiņā.

Saimniecības direktore: Valda Kursa

 

Š.g. 11.septembrī plkst. 09.00. 205.telpā notiks KPFI projekta seminārs un diskusija par tēmu „Enerģijas patēriņa samazināšanas veidi – energoefektīva būvniecība”

Drukāt

KPFI_logo

Š.g. 11.septembrī plkst. 09.00. 205.telpā Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta projekta“Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B” Rīgā, Brīvības gatvē 333” ietvaros,  notiks seminārs un diskusija par tēmu  „Enerģijas patēriņa samazināšanas veidi – energoefektīva būvniecība”– vada arhitekts Artis Dzirkalis.

Apmeklēt pasākumu tiek aicināti visi darbinieki, docētāji un studenti.

Saimniecības direktore     Valda Kursa

 

10. septembrī plkst.11.30 tiks organizēta „Atvērto durvju diena”.

Drukāt

KPFI_logo 

Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B” Rīgā, Brīvības gatvē 333” ietvaros 10. septembrī plkst.11.30 tiks organizēta „Atvērto durvju diena”.

Būs iespēja iepazīties ar renovācijas darbu izpildi ēkā „B”. Tikšanās vieta  ēkā „B” – foajē.

Saimniecības direktore     Valda Kursa

 

Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta (KPFI) finansētā projekta atvērto durvju diena

Drukāt

KPFI_logo

12. jūnijā Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta (KPFI) finansētā projekta “Būvdarbi atbilstoši augstiem energoefektivitātes standartiem un izmantojot videi draudzīgus būvniecības materiālus un izstrādājumus projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B” Rīgā, Brīvības gatvē 333” ietvaros,  tika organizēta atvērto durvju diena. Akadēmijas darbiniekiem bija iespēja vērot veiktos rekonstrukcijas darbus: demontēto stiklu bloku vietā montētās energoefektīvās loga paketes, sendvidža paneļa montāžu, fasāde siltināšanas un apmetumu izveides darba procesu.

Saimniecības direktore     Valda Kursa


 

12. jūnijā 11.30 tiks organizēta „Atvērto durvju diena”

Drukāt

KPFI_logo

Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B” Rīgā, Brīvības gatvē 333” 12. jūnijā 11.30 tiks organizēta „Atvērto durvju diena”.

Būs iespēja apskatīt renovējamās fasādes siltināšanas, logu izveides un sendvidža paneļa darbus. Tikšanās vieta  ekā „B” – foajē.

 

Seminārs par tēmu „Energoefektivitāte un iekšējo telpu komforts”

Drukāt

KPFI_logo

Š.g. 13. aprīlī plkst. 10.40. 205. telpā notiks Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B” Rīgā, Brīvības gatvē 333” ietvaros, seminārs par tēmu „Energoefektivitāte un iekšējo telpu komforts” – vada arhitekte Anda Kursiša.

 

Atvērto durvju diena

Drukāt

KPFI_logo

Klimata Pārmaiņu Finanšu Instrumenta (KPFI) finansētā projekta “Būvdarbi atbilstoši augstiem energoefektivitātes standartiem un izmantojot videi draudzīgus būvniecības materiālus un izstrādājumus projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B” Rīgā, Brīvības gatvē 333” ietvaros, 21. oktobrī tika organizēta „Atvērto durvju diena”. Pasākuma gaitā projekta autorauzraugs Uldis Balodis pastāstīja par projekta būtību un tā saistību ar energoefektivitātes pasākumiem ilgtermiņā. Projekta koordinatore Valda Kursa informēja par projekta gaitu fasādes rekonstrukcijai un būvdarbu vadītājs Dmitrijs Avimovs pastāstīja par būvdarbu norisi objektā. Interesentiem bija iespēja izstaigāt būvobjektu un iepazīties ar veiktajiem būvdarbiem -  tajā skaitā -  32 logu demontāžu, iesākto divu balkonu nojaukšanu, kā arī ar iesākto saules kolektoru stiprinājumu vietu un jumtu siltināšanas izveidi uz ēkas jumta.


 

Projekta aktualitātes 2011.gada jūnijā un jūlijā

Drukāt

KPFI_logo

Jūnija un jūlija mēnešos LR Vides Aizsardzības un Reģionālās Attīstības ministrija par Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta līdzfinansēto Projektu “Būvdarbi atbilstoši augstiem energoefektivitātes standartiem un izmantojot videi draudzīgus būvniecības materiālus un izstrādājumus projekta “Energoefektivitātes paaugstināšanas pasākumu kopums Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas mācību un sporta telpās ēkā „B” Rīgā, Brīvības gatvē 333”, līguma Nr. KPFI-3/15 ietvaros” tika izstrādāts nolikums, tehniskās prasības ar „zaļā iepirkuma” kritērijem un lokālās tāmes fasādes rekonstrukcijas darbiem un veikts būvdarbu iepirkums.

 
1 lapa no 2

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv