Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes

Sporta aktualitātes

"Pedro`s Cup"sacensībās, kas norisinājās Bidgoščā (Polija) 16.02.2011.

Drukāt

Latvijas spēcīgākais lodes grūdējs Māris Urtāns (LSPA prof.st.progr.1.st.g.students) izcīnīja ceturto vietu sacensībās Polijā, lodi raidot 19,80 metrus tālu, kas deva arī ceturto vietu kopvērtējumā.
Par uzvarētāju kļuva ASV sportists Raiens Vītings, kurš lodi raidīja 20,78m tālu. Otro un trešo vietu attiecīgi ieņēma Adams Nelsons (20,51m) no ASV un vācietis Rafls Bartels (20,42m).

Iepriekšējā gadā Māris nevarēja startēt šajās sacensībās, sacensību organizatori atteica, jo nebija tādi „tituli” kādi viņam ir šobrīd – 4.vieta Eiropas čempionātā Barselonā. Šī gada sacensībās nestartēja poļu spēcīgākais lodes grūdējs T.Majevskis.

IMG_7294

Apsveicam Māri!

 

Starptautiskās džudo sacensības neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem

Drukāt

Viļņā 2011.gada 12. februārī notika ikgadējās starptautiskās džudo sacensības neredzīgiem un vājredzīgiem cilvēkiem. Vairāk nekā divdesmit sportistu no sešām valstīm sacentās individuālajā un komandu ieskaitē. Vislielākais dalībnieku skaits bija no Turcijas un tas ir saprotami, jo Turcijā šī gada aprīlī notiks Pasaules spēles neredzīgiem un vājredzīgiem. Šajās spēlēs iegūtie punkti stiprākajiem un veiksmīgākajiem sportistiem var pavērt ceļu uz Londonas Paralimpiskajām spēlēm.

Copy of IMG_0430_1600x1154_small

Lasīt tālāk...
 

Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā 2011.gada 12. – 13.februāris, Kuldīga

Drukāt

Kārtējais Latvijas ziemas čempionāts spēcīgākos vieglatlētus pulcēja Kuldīgā. Sportisti no visiem novadiem ieradās noskaidrot, kurš ir spēcīgākais sezonas pēdējās un nozīmīgākajās sacensībās.

Pirmie startēja lodes grūdēji. Jau pirmajā mēģinājumā par līderi ar jaunu personisko rekordu 17,05m kļuva LSPA maģistratūras 2.st.g. students Oskars VAISJŪNS (Jelgavas nov. SC). Latvijas spēcīgākajam lodes grūdējam LSPA prof.st.progr.1.st.g. studentam Mārim URTĀNAM (Cēsis) pirmais mēģinājums neveiksmīgs, tomēr sacensību gaitā visos veiksmīgajos mēģinājumos pārāks bija Māris. Visos mēģinājumos lode lidoja tālāk par 19m, bet vienā no mēģinājumiem tā piezemējās 20,09m tālu. Sestajā mēģinājumā Oskaram izdevās raidīt lodi vēl tālāk nekā pirmajā mēģinājumā un izcīnīt 2.vietu ar jaunu personisko rekordu 17,23m. Māris kļuva par šī gada Latvijas čempionu lodes grūšanā un izpildīja kvalifikācijas normatīvu 2011.gada Eiropas čempionātam telpās. Apsveicam arī abu sportistu trenerus – Māra – Guntaru Gailīti (MSĢ) un Oskara – Valentīnu Smoču (MSĢ)!

Lasīt tālāk...
 

Latvijas ziemas čempionāts vieglatlētikā 12.,13.februārī Kuldīgas vieglatlētikas manēžā

Drukāt

Detalizēta informācija www.lat-athletics.lv - nolikums, sacensību programma, u.c.

LCh2011_small

 

2011.gada Latvijas čempionāts brīvajā cīņā, brīvajā cīņā sievietēm un grieķu-romiešu cīņā

Drukāt

plakat_2011_LC_small2011.gada Latvijas čempionāts brīvajā cīņā, brīvajā cīņā sievietēm un grieķu-romiešu cīņā 2011.gada 29.janvārī Liepājas Olimpiskajā centrā (Liepāja, Brīvības iela 39)

Apsveicam LSPA studentus ar veiksmīgiem startiem!
Lasīt tālāk...
 

2011.gada Pasaules čempionātā hokejā ar bumbu (bendijs), kas norisinājās Kazaņā (Krievija) 22.01.-30.01.2011.

Drukāt

Latvijas izlase trenera Eduarda Odiņa vadībā izcīnīja bronzas medaļas „B” grupā .

Piekāpjoties tikai Baltkrievijai un Kanādai, kas ir galvenie kandidāti startam „A” grupā, Latvijas izlase paspēja Ungāriju ar rezultātu 4:3 un Nīderlandi ar 3:2.

Par labāko uzbrucēju pasaules čempionātā „B” grupā tika atzīsts Latvijas izlases hokejists, LSPA maģistrants Romāns Glazkovs.

2010-09-19_2010_0918_883

Lasīt tālāk...
 

Rīgas pilsētas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā 04. – 05.02.2011., RSM

Drukāt

Nedēļas nogalē tika aizvadīts Rīgas pilsētas čempionāts vieglatlētikā un tajā startēja arī vairāki LPSA studenti.

Rīgas čempiona titulu izcīnīja studenti:
kārtslēkšanā Mareks ĀRENTS,
lodes grūšanā Oskars VAISJŪNS,
800m skrējienā Jolanta LIEPIŅA.

Vairāki studenti bija uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena.

Lasīt tālāk...
 

BIGBANK KULDLIIGA (Zelta līga) 2011, 2.posma sacensības vieglatlētikā TALLINA (Igaunija) 03.02.2011.

Drukāt

Arī Igaunijas Zelta līgas 2.posmā Tallinā startēja 3 LSPA studenti. Veiksmīgākais bija lodes grūdējs LSPA prof.progr.1.st.g. students Māris URTĀNS, kurš jau pirmajā mēģinājumā lodi aizgrūda 19,63m tālu. Tas ir par 3cm tuvāk nekā 1.posmā sasniegtais rezultāts. Šoreiz sportistam tika ieskaitīti 3 mēģinājumi – pirmais, ceturtais un piektais. 19,63m tālais lodes raidījums sportistam deva 1.vietu.

Lasīt tālāk...
 
102 lapa no 108
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv