Uz sākumu Jaunumi Studentiem

Studentiem

SEB BANKĀ NO 19.FEBRUĀRA SĀKAS STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTLĪGUMU SLĒGŠANA PAVASARA SEMESTRIM

Drukāt

studiju kredits valsts lv 1Cienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studenti un viņu galvotāji, kuri pieteikušies studiju un studējošā kredītam 2019./20. akadēmiskā gada otrajam semestrim, no 19. februāra līdz 10. martam var doties uz jebkuru SEB bankas filiāli slēgt līgumus.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTUS AICINA PIEDALĪTIES OLIMPISKĀ ESEJU KONKURSĀ. BALVĀ DIVAS NEDĒĻAS GRIEĶIJĀ!

Drukāt

flame141Latvijas Olimpiskā akadēmija (LOA) izsludinājusi eseju konkursu, kurā aicina piedalīties arī LSPA studentus vecumā no 20 līdz 35 gadiem ar labām latviešu un angļu valodas zināšanām. Esejas tēma “Ceļavārdi Latvijas sportistam/sportistiem, dodoties uz XXXII Olimpiādes spēlēm Tokijā”. Darbi LOA jāiesniedz līdz šā gada 24. februārim.

Lasīt tālāk...
 

NO 3.-15. FEBRUĀRIM IESPĒJA PIETEIKTIES STUDIJU UN STUDĒJOŠĀ KREDĪTIEM 2.SEMESTRIM

Drukāt

Studiju kredits SEB bankaCienījamie studenti! Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Kredītu piešķiršanas komisija informē, ka studiju un studējošā kredītiem 2019./20.akadēmiskā gada 2.semestrim var pieteikties no 3. līdz 15.februārim. Pieteikumus kredītiem pieņem LSPA Kredītu piešķiršanas komisijas priekšsēdētājs, docents Verners Mackars, kurš strādā Akadēmijas vieglatlētikas manēžā (telefona nr. 67543437). Pieteikties  var tikai sekmīgie studenti.

Lasīt tālāk...
 

PILNA LAIKA KLĀTIENĒ STUDĒJOŠAJIEM TURPINĀS SESIJA. NODARBĪBAS SĀKSIES 10.FEBRUĀRĪ

Drukāt

Sesija 2020Sesija ir pārbaudījumu laiks pēc katra studiju semestra. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) bakalaura programmas „Sporta zinātne” un “Fizioterapija”  pilna laika klātienē studējošajiem ziemas sesija šogad notiek no 20.janvāra līdz 2.februārim. Sesijas laikā notiek individuālās studijas un studiju kursu pārbaudījumi, lai veiktu studējošo studiju rezultātu vērtēšanu pēc rudens semestra.

Lasīt tālāk...
 

ŠOGAD STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDI VADĪS 3.KURSA STUDENTE ROLANDA ĶĪKULE

Drukāt

Rolanda Kikule10.janvāra agrā rītā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika Studējošo pašpārvaldes Valdes vēlēšanas, kur lielā vienprātībā par pašpārvaldes priekšsēdētāju ievēlēta profesionālās bakalaura programmas “Sporta zinātne” 3. kursa studente Rolanda ĶĪKULE, kura iepriekšējos studija gadus vadīja Studējošo pašpārvaldes komunikācijas virzienu.

Lasīt tālāk...
 

ANTIDOPINGA BIROJS AICINA LSPA STUDENTUS PIETEIKTIES DARBAM DOPINGA KONTROLĒ

Drukāt

LAB logoCienījamie LSPA studenti! Saskaņā ar LSPA un Latvijas Antidopinga biroja noslēgto sadarbības memorandu, Jums ir lieliska iespēja līdz 20. janvārim pieteikties par doping kontroliera asistentu - personu, kura uzaicina sportistu līdz dopinga kontroles  telpai un pavada to procedūru laikā (chaperon – angļu valodā).

Lasīt tālāk...
 

10.JANVĀRĪ LSPA STUDĒJOŠO PAŠPĀRVALDES VĒLĒŠANAS

Drukāt

Studejoso pasparvalde 2LSPA Studējošo pašpārvalde izsludina pašpārvaldes Valdes, tai skaitā priekšsēdētāja un priekšsēdētāja vietnieka, vēlēšanas  2020.gadam. Vēlēšanas notiks 10.janvārī, pulksten 8.00, 205.auditorijā. Kandidāti motivācijas vēstuli un CV aicināti sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Lasīt tālāk...
 

SPORTA FEDERĀCIJU PADOME AR STIPENDIJĀM ATBALSTĪS 12 LSPA STUDĒJOŠOS SPORTISTUS

Drukāt

LSFP 2018 Arturs Pavlovs 2 of 50Latvijas Sporta federāciju padome (LSFP) Sporta stipendiju konkursā izvēlējusies 41 Latvijā studējošu augstas klases sportistu, kuri šajā studiju gadā saņems stipendijas akadēmiskās un sportiskās izaugsmes sekmēšanai. Stipendiju komisija saņēma 66 studējošo sportistu pieteikumus. Visvairāk stipendiju ieguvēju studē Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) un Rīgas Tehniskajā universitātē – katrā 12.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 43

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv