Uz sākumu Jaunumi Studentiem

Studentiem

PILNA LAIKA KLĀTIENĒ STUDĒJOŠAJIEM SĀCIES ATTĀLINĀTĀS SESIJAS LAIKS

Drukāt

Sesija 2021Pagājis pusgads kopš 1. septembrī LSPA durvis vēra vairāk nekā 1400 Akadēmijā studējošie. Semestris paskrējis vēja spārniem un pilna laika klātienes profesionāla bakalaura studiju programmās “Sporta zinātne” un “Fizioterapija”, kā arī maģistrantūrā un doktorantūrā studējošajiem sācies sesijas laiks. Sesija attālināti ilgs no 18. līdz 31.janvārim.

Lasīt tālāk...
 

12. JANVĀRĪ DARBU ATSĀK LSPA BIBLIOTĒKA. LASĪTAVA SLĒGTA

Drukāt

LSPA BIBLIOTĒKA 2021Ņemot vērā Ministru kabineta lēmumu no otrdienas - 12. janvāra atvērt bibliotēkas, lai tās var atsākt grāmatu izsniegšanu, arī LSPA Sporta nozares bibliotēkā, IEPRIEKŠ PIERAKSTOTIES, iespējams saņemt studiju procesam un tuvojošai sesijai nepieciešamās grāmatas. Tomēr bibliotēkas lasītava apmeklētājiem arī turpmāk būs slēgta.

Lasīt tālāk...
 

VECĀKO KURSU STUDENTUS AICINA ATJAUNOT ISIC KARTES

Drukāt

isic karsu atjaunosana socialCienījamie studenti! Ja studējat 2., 3. vai 4.kursā, vēršam Jūsu uzmanību, ka 2020.gada 31.decembrī beigsies Jūsu ISIC kartes derīguma termiņš, karte vienlaicīgi kalpo arī kā LSPA studējošā apliecība, sniedzot Jums būtiskus materiālus atvieglojumus, tai skaitā, atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTU KĀRTĀ IESVĒTĪTI LSPA PIRMĀ KURSA STUDENTI

Drukāt

Fuksi 8 28. oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmu "Sporta zinātne" un „Fizioterapija” klātienes 1. kursa studenti saņēmuši LSPA Studējošo pašpārvaldes svētību un kļuvuši par pilnvērtīgiem Akadēmijas studentiem.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 10. OKTOBRIM LSPA STUDENTI VAR PIETEIKTIES ERASMUS+ STUDIJU MOBILITĀTEI PAVASARA SEMESTRIM

Drukāt

ERASMUS piesakiesLīdz 2020. gada 10. oktobrim visi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studējošie aicināti pieteikties ERASMUS+ studiju apmaiņas (mobilitātes)  programmai un stipendijai, lai 2020./2021. akadēmiskā gada pavasara semestrī zināšanas papildinātu kādā no LSPA sadarbības augstskolām Eiropas Savienībā.

Lasīt tālāk...
 

Profesionālas kvalifikācijas prakse Kvalifikācija: Sporta veida vecākais treneris 2.studiju gada studentu IESKAITES TRENIŅA NODARBĪBAS NORISES LAIKI

Drukāt
   

Profesionāla maģistra augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (47813)
Profesionālas kvalifikācijas prakse
Kvalifikācija: Sporta veida vecākais treneris
2.studiju gada studentu
IESKAITES TRENIŅA NODARBĪBAS
NORISES LAIKI 2020./2021.m.g.

 

STUDENTI LSPA BIBLIOTĒKU VAR APMEKLĒT TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA

Drukāt

GramatasNo 2.septembra LSPA Sporta nozares bibliotēkā, IEPRIEKŠ PIERAKSTOTIES, iespējams nodod pagājušajā studiju gadā nenodotās grāmatas, kā arī saņemt jaunajam studiju gadam nepieciešamās grāmatas. Savukārt lasītava pieejama no 7.septembra, arī IEPRIEKŠ PIERAKSTOTIES.

Lasīt tālāk...
 

FIZIOTERAPEITIEM UN CITĀM ĀRSTNIECĪBAS PERSONĀM IESPĒJA PIETEIKTIES KOMPENSĀCIJAI PAR DARBU REĢIONOS

Drukāt

FizioterapijaVeselības ministrija aicina ārstniecības personas pieteikties naudas kompensācijai par darbu reģionos, turpinot īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu par valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošanu iedzīvotājiem ārpus Rīgas. Augstskolu un koledžu absolventi ir būtiska mērķgrupa kompensācijām.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 45
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv