Uz sākumu Studējošajiem Aktualitātes

Studentiem

VECĀKO KURSU STUDENTUS AICINA ATJAUNOT ISIC KARTES

Drukāt

isic karsu atjaunosana socialCienījamie studenti! Ja studējat 2., 3. vai 4.kursā, vēršam Jūsu uzmanību, ka 2020.gada 31.decembrī beigsies Jūsu ISIC kartes derīguma termiņš, karte vienlaicīgi kalpo arī kā LSPA studējošā apliecība, sniedzot Jums būtiskus materiālus atvieglojumus, tai skaitā, atlaides braukšanai sabiedriskajā transportā.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTU KĀRTĀ IESVĒTĪTI LSPA PIRMĀ KURSA STUDENTI

Drukāt

Fuksi 8 28. oktobrī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studiju programmu "Sporta zinātne" un „Fizioterapija” klātienes 1. kursa studenti saņēmuši LSPA Studējošo pašpārvaldes svētību un kļuvuši par pilnvērtīgiem Akadēmijas studentiem.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 10. OKTOBRIM LSPA STUDENTI VAR PIETEIKTIES ERASMUS+ STUDIJU MOBILITĀTEI PAVASARA SEMESTRIM

Drukāt

ERASMUS piesakiesLīdz 2020. gada 10. oktobrim visi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) studējošie aicināti pieteikties ERASMUS+ studiju apmaiņas (mobilitātes)  programmai un stipendijai, lai 2020./2021. akadēmiskā gada pavasara semestrī zināšanas papildinātu kādā no LSPA sadarbības augstskolām Eiropas Savienībā.

Lasīt tālāk...
 

Profesionālas kvalifikācijas prakse Kvalifikācija: Sporta veida vecākais treneris 2.studiju gada studentu IESKAITES TRENIŅA NODARBĪBAS NORISES LAIKI

Drukāt
   

Profesionāla maģistra augstākās izglītības programma „Sporta zinātne” (47813)
Profesionālas kvalifikācijas prakse
Kvalifikācija: Sporta veida vecākais treneris
2.studiju gada studentu
IESKAITES TRENIŅA NODARBĪBAS
NORISES LAIKI 2020./2021.m.g.

 

STUDENTI LSPA BIBLIOTĒKU VAR APMEKLĒT TIKAI PĒC IEPRIEKŠĒJA PIERAKSTA

Drukāt

GramatasNo 2.septembra LSPA Sporta nozares bibliotēkā, IEPRIEKŠ PIERAKSTOTIES, iespējams nodod pagājušajā studiju gadā nenodotās grāmatas, kā arī saņemt jaunajam studiju gadam nepieciešamās grāmatas. Savukārt lasītava pieejama no 7.septembra, arī IEPRIEKŠ PIERAKSTOTIES.

Lasīt tālāk...
 

FIZIOTERAPEITIEM UN CITĀM ĀRSTNIECĪBAS PERSONĀM IESPĒJA PIETEIKTIES KOMPENSĀCIJAI PAR DARBU REĢIONOS

Drukāt

FizioterapijaVeselības ministrija aicina ārstniecības personas pieteikties naudas kompensācijai par darbu reģionos, turpinot īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu par valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošanu iedzīvotājiem ārpus Rīgas. Augstskolu un koledžu absolventi ir būtiska mērķgrupa kompensācijām.

Lasīt tālāk...
 

GRĀMATU NODOŠANA LSPA BIBLIOTĒKĀ

Drukāt

GramatasCienījamie Akadēmijas studenti un absolventi! Pamatojoties uz esošo situāciju valstī, LSPA  Sporta nozares bibliotēka arī pēc 9. jūnija apmeklētājiem ir slēgta uz nenoteiktu laiku. LSPA absolventi individuālajai lasīšanai paņemtās grāmatas aicināti nodot līdz 29.jūnijam, bet pārējie LSPA studenti grāmatas bibliotēkā var nodot jaunajā studiju gadā – līdz 15.septembrim.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDĒJOŠAJIEM PIEEJAMS PSIHOLOGU ATBALSTS SAISTĪBĀ AR ATTĀLINĀTAJĀM STUDIJĀM

Drukāt

atbalstsĀrkārtas situācijas laikā, kad studējošajiem mainījies ierastais dzīves ritms un jāpiedzīvo dažādi ierobežojumi un finansiālās problēmas, daudzi sākuši izjust motivācijas trūkumu, kas attiecas uz studijām un to tālāko īstenošanu. Lai izvairītos no krīzes radītajām sekām, LSPA saviem studentiem, kuriem ir psiholoģiskas problēmas saistībā ar attālināto mācīšanos, piedāvā bezmaksas individuālās konsultācijas pie sertificētām psiholoģēm – LSPA profesores Žermēnas VAZNES un viesdocētājas Gundegas ULMES.

Lasīt tālāk...
 

KĀ LAI STUDĒ NO MĀJĀM?

Drukāt

home-office-1207834 1920-1024x683Šajā ārkārtas situācijā, kad studijas jau piekto nedēļu notiek no mājām, svarīgs ir ne tikai tas, ko dara augstskola un pasniedzēji, bet arī pašu studentu gatavība mācīties no mājām. Daudziem grūtības rada klusas un studijām piemērotas vides trūkums vai nespēja pierast pie jaunā režīma, tāpēc mācīšanās nevedas tik labi kā ikdienā. Lai mēģinātu palīdzēt, esam apkopojuši dažus padomus.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDĒJOŠIE: VISLIELĀKĀS NESKAIDRĪBAS PAR STUDIJU GADA NOSLĒGUMU

Drukāt

Studejoso pasparvalde 2

2. aprīlī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studējošo pašpārvaldes (LSPA SP) priekšsēdētāja Rolanda Ķīkule LSPA Senāta dalībniekiem prezentēja studējošo aptaujas rezultātus par pirmajām attālinātā studiju procesa nedēļām kopš rīkojuma par ārkārtējās situācijas pasludināšanu. Aptaujā piedalījās 307 LSPA studenti, kuri patlaban apgūst Sporta zinātnes un Veselības aprūpes studiju virzienus.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 36
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv