Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LSPA IZPĒTES CENTRĀ VEIKTI ELEKTRONIKAS UN DATORTEHNIKAS INSTITŪTĀ IZSTRĀDĀTĀ SENSORĀ APĢĒRBA PRECIZITĀTES MĒRĪJUMI

Drukāt

Anna sagatavo ātrgaitas kameru marķierus 230.novembrī Elektronikas un datortehnikas institūta (EDI) pētnieki Ričards Cacurs un Armands Ancāns apmeklēja Veselības aprūpes sportā izpētes centru Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), lai sadarbībā ar centra vadītāju Annu Zušu un zinātnisko asistentu Dāvi Dzeni veiktu sensorā apģērba precizitātes mērījumus trīs dimensiju (3D) telpā.

Lasīt tālāk...
 

IZDOS STARPTAUTISKU ZINĀTNISKO ŽURNĀLU PAR JĀŠANAS SPORTU UN ZIRGU VĒSTURI

Drukāt

ZURNALS PAR JASANAS SPORTULai rosinātu starptautisku, pētījumos balstītu, diskusiju par jāšanas sportu un tā vēsturi, kas būtu pieejama zinātniekiem, treneriem, jātniekiem un citiem speciālistiem, kurus interesē jāšanas sports vēsturiskā griezumā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) parakstījusi sadarbības līgumu ar Ungārijas akadēmiskās un zinātniskās literatūras izdevēju “Trivent Publishing” par kopīga zinātniskā žurnālaCHEIRONizdošanu.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORS JĀNIS LANKA RECENZĒ TALLINAS UNIVERSITĀTES DOKTORANTA PROMOCIJAS DARBU

Drukāt

Lanka Janis 04LSPA  sporta biomehānikas eksperts, Dr. habil. paed. profesors Jānis LANKA 4.novembrī, kā Tallinas Universitātē (Igaunija) promocijas padomes pieaicinātais eksperts un starptautiskais recenzents, piedalījies doktoranta Indreka RANNAMA attālinātajā promocijas darba  "Muskuļu-skeleta sistēmas raksturlielumu un bilaterālās asimetrijas ietekme uz jauno riteņbraucēju sporta rezultātiem” aizstāvēšanā.

Lasīt tālāk...
 

ASOC.PROFESORE BAIBA SMILA PIEDALĪJUSIES “MŪSDIENU BARONU” VĒSTURISKAJĀ GĀJIENĀ NO TARTU LĪDZ DUNDAGAI

Drukāt

8.diena-13 2Pieminot Krišjāņa Barona 185. dzimšanas dienu, Imanta Ziedoņa muzeja komandas izmeklēti "mūsdienu Krišjāņi Baroni", kuru vidū ir arī LSPA Slēpošanas katedras asociētā profesore Baiba Smila, veikuši vēsturisko Barona gājienu no Tartu līdz Dundagai, kas ilga no 21.augusta līdz 20.septembrim un bija vairāk nekā 800 kilometru garš. Gājiena stāsti apkopoti digitālajā grāmatā "Tuvie" un skatāmi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā līdz pat 29. decembrim.

Lasīt tālāk...
 

RTU ZINĀTNIEKI VIESOJAS LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRĀ

Drukāt

IMG 107326. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) pārstāvji apmeklēja jauno LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centru. Vizītes laikā LSPA vadība un pētnieku grupa RTU kolēģus iepazīstināja ar centrā pieejamo sporta un veselības aprūpes zinātnisko aparatūru, kā arī pārrunāja zinātniskās sadarbības iespējas kopīgu pētījumu veikšanā.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS RADIO: LSPA VEIKUSI PĒTĪJUMU - CIK DAUDZ KUSTAMIES, CIK LABI GUĻAM UN KĀ IZSKATĀMIES UZ CITU EIROPAS VALSTU FONA

Drukāt

5f086fa434bd18.oktobrī Latvijas Radio1  zinātnei veltītajā raidījumā "Zināmais nezināmajā", piedalījās LSPA profesore Andra Fernāte un vadošā pētniece Anna Zuša. Iesaistoties Eiropas mēroga projektā par iedzīvotāju fiziskajām aktivitātēm un miega kvalitāti, gūti sākotnējie rezultāti, un tie ļauj izdarīt secinājumus, - cik daudz kustamies, cik labi guļam un kā izskatāmies uz citu Eiropas valstu fona. Un vēl, pavisam nesen durvis vēris Veselības aprūpes sportā izpētes centrs.

Lasīt tālāk...
 

6609 UKRAINAS STUDENTI UN SPECIĀLISTI PIEDALĪJUŠIES LSPA KOORDINĒTAJĀ TIEŠSAISTES FIZIOTERAPIJAS SKOLĀ

Drukāt

Rehab 2020 IGNo 14. līdz 18. septembrim Ukrainas Ternopoles Valsts medicīnas universitātē notikusi LSPA koordinētā “Erasmus+” projekta “Inovatīva Izglītība Rehabilitācijā -  jaunas maģistrantūras programmas ieviešana Ukrainā” (REHAB) tiešsaistes Rudens skola fizioterapijā, kurā piedalījušies 6609 dalībnieki – studenti un mācībspēki no Ukrainas augstskolām, kā arī fizioterapijas speciālisti.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATKLĀTS VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRS

Drukāt

118868919 263341754622117 3430735013718280957 nLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) 4. septembrī iepazīstināja ar modernu Veselības aprūpes sportā izpētes centru. Akadēmijas telpās jaunuzceltais izpētes centrs veicinās sporta un veselības aprūpes pētniecību Latvijā, kā arī palīdzēs sportā aktīviem cilvēkiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem pilnveidot sava organisma fiziskās spējas, kāpinās dažādus fiziskos rādītājus un uzlabos veselību.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 41
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv