Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LSPA PĒTNIEKI PREZENTĒ PIRMĀS ATZIŅAS UN SECINĀJUMUS PAR COVID-19 UN PANDĒMIJAS IETEKMI UZ CILVĒKU FIZISKO AKTIVITĀTI

Drukāt

20210201 101911 2Februāra sākumā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pētnieki un docētāji, kuri īsteno pētījumus sporta zinātnē un veselības aprūpē, attālināti piedalījās LSPA organizētajā starptautiskajā zinātniskajā konferencē “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2021”, lai dalītos jaunākajos pētījumos sporta pedagoģijā, vadībā, rekreācijā un veselības aprūpē, tai skaitā, pirmajos secinājumos, par pandēmijas ietekmi uz cilvēku fizisko aktivitāti un digitālo tehnoloģiju patēriņu sportā.

Lasīt tālāk...
 

SĀKUSIES PIETEIKŠANĀS LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI „SPORTAM BŪT!”

Drukāt

SPORTAM BUT IGSākusies pieteikšanās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantu un maģistrantu 13. zinātniskajai konferencei „SPORTAM BŪT!”, kas notiks 2021. gada 15. martā, no pulksten 11:30 līdz 16:30. Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju Valstī, šobrīd nav zināma konferences norises forma - vai tā būs attālināti vai klātienē. Lūdzam sekot informācijai! Konferencē iespējams piedalīties ar mutisko vai stenda referātu, elektroniski reģistrējoties līdz 2. martam.

Lasīt tālāk...
 

LSPA STUDENTU ZINĀTNISKĀS KONFERENCES “SPORTS UN VESELĪBA 2021” ACIKLISKO SPORTA VEIDU KATEDRAS SEKCIJĀ PAR LABĀKAJIEM ATZĪTI NAUMČIKAS, ZAIKAS UN ŠEPEĻES PĒTĪJUMI

Drukāt

Attālināti varam27.janvārī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) simtgadei veltītās studentu zinātniskās konferences “Sports un veselība 2021 Aciklisko sporta veidu katedras sekcijā ar saviem referātiem par bakalaura darbos veiktajiem pētījumiem piedalījās 24 studenti. Sekcijas vadītāji par labākajiem atzina bakalaura programmas “Sporta zinātne” 4.kursa studenšu - Madaras Naumčikas, Elīnas Zaikas un Jevgenijas Šepeļes izstrādātos pētījumi, kas saistīti ar mākslas vingrošanu agrīnā vecumā un sieviešu auguma uzlabošanas iespējām fitnesā.

Lasīt tālāk...
 

SĀKAS LSPA SIMTGADEI VELTĪTĀ STUDENTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCE “SPORTS UN VESELĪBA 2021”. ACIKLISKO SPORTA VEIDU KATEDRAS SEKCIJĀ PIETEIKTI 24 REFERĀTI

Drukāt

LSPA 100 SZK Acikliskosv IG227.janvārī, pulksten 10.00, Microsoft Teams on-line platformā sāksies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) simtgadei veltītā studentu zinātniskā konference “Sports un veselība 2021”. Kā pirmie konferenci iesāks Aciklisko sporta veidu katedras studenti ar 24 pieteiktajiem referātiem trīs pētnieciskajās sekcijās. Attālinātajā konferencē, kā klausītāji, aicināti piedalīties visi interesenti.

Lasīt tālāk...
 

LSPA 100: STARPTAUTISKĀ ZINĀTNISKĀ KONFERENCE “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2021”

Drukāt

SZK 2021 omlineLai dalītos jaunākajos sporta zinātnes un veselības aprūpes pētījumos, kā arī formulētu idejas par Latvijas sporta pētniecības lielākajiem izaicinājumiem un perspektīvām, kas spētu veicināt sporta un veselīga dzīves veida attīstību, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) tiešsaistes platformā “Zoom” - 2021.gada 1.februārī, pulksten 9.00, organizē starptautisko zinātnisko konferenci “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2021”.

Lasīt tālāk...
 

PAGARINĀTS ANKETAS IESNIEGŠANAS DATUMS. LSPA AICINA PIEDALĪTIES PĒTĪJUMĀ PAR FIZISKO AKTIVITĀTI COVID-19 PANDĒMIJAS LAIKĀ

Drukāt

PĒTĪJUMSLai pētītu un noteiktu Latvijas iedzīvotāju fizisko aktivitāti, garīgo labsajūtu un emocionālo stāvokli Covid-19 pandēmijas laikā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aicina visus Valsts iedzīvotājus, vecumā no 18 gadiem, piedalīties starptautiskā Baltijas Sporta zinātnes asociācijas dalībvalstu pētījumā. Tā mērķis ir izpētīt iedzīvotāju fizisko aktivitāti, garīgo labsajūtu un emocionālo stāvokli pandēmijas laikā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Anketu var aizpildīt ŠEIT līdz 22.februārim.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 30. JANVĀRIM TURPINĀS PIETEIKŠANĀS LSPA STARPTAUTISKAJAI ZINĀTNISKAJAI KONFERENCEI

Drukāt

SZK 2021 omlineTurpinās pieteikšanās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) starptautiskajai zinātniskajai konferencei “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2021”, kas Microsoft Teams on-line platformā notiks šā gada 1. februārī no pulksten 09.00 līdz 16:30. Dalībnieku reģistrēšanās konferencei.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PĒTĪJUMS: 27 PROCENTIEM PUSAUDŽU KONSTATĒ PSIHOSOCIĀLUS TRAUCĒJUMUS SAISTĪBĀ AR VIEDIERĪČU LIETOŠANU

Drukāt

FLPP IG AK 2020lLatvijā aptaujātie pusaudži un jaunieši vecumā no 11 līdz 19 gadiem viedierīces – telefonus, planšetes un datorus, lieto ikdienā. Turklāt 27% aptaujāto pusaudžu ikdienā izpaužas psihosociālās veselības traucējumi - nervozitāte, aizkaitināmība un slikts garastāvoklis, liecina Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) pētnieku veiktā aptauja, kurā piedalījās 615 respondenti.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 42
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv