Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

NOSLĒDZIES LSPA PĒTNIEKU DARBS BANKU AUGSTSKOLAS KOORDNINĒTAJĀ PĒTĪJUMĀ “COVID-19 IETEKME UZ ILGTSPĒJĪGA PATĒRIŅA UZVEDĪBU UN APRITES EKONOMIKU”

Drukāt

COVID-19 ietekme uz ilgtspējīga patēriņa uzvedību un aprites ekonomikuBanku Augstskolas (BA) pētnieku grupa sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Liepājas Universitātes kolēģiem sekmīgi noslēgusi darbu Latvijas Zinātnes padomes administrētajā Fundamentālo un lietišķo pētījumu programmas (FLPP) projektā “COVID-19 ietekme uz ilgtspējīga patēriņa uzvedību un aprites ekonomiku” (Nr. lzp-2020/2-0317), secinot, ka Covid 19 pandēmija rosina vēsturisku sabiedrības sociālekonomisko transformāciju.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 23. JANVĀRIM AICINĀM PIETEIKTIES LSPA ONLINE STARPTAUTISKAJAI KONFERENCEI “VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNE 2022”

Drukāt

KONFERENCE IG 31012022Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) līdz 23.janvārim aicina pieteikties starptautiskajai zinātniskajai konferencei “VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNE 2022”, kas ZOOM platformā notiks šā gada 31.janvārī no pulksten 09.00 līdz 16:15. 

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTA MOTION NORISE

Drukāt

MOTION projekts ir daļa no Eiropas Savienības Erasmus+ programmas, tā mērķis ir izstrādāt zinātniski pamatotu treniņu metodiku, lai drošā veidā uzlabotu futbolistu, īpaši jaunāko, fizisko stāvokli. Projektu vada Baltijas Futbola skola kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pētniekiem, Šauļu Futbola federāciju, futbola klubu “Elva” un futbola klubu “Dynamo Kyiv”, veicinot starpnozaru sadarbību starp institūcijām.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI TALLINAS UNIVERSITĀTĒ DISKUTĒ PAR SADARBĪBAS IESPĒJĀM

Drukāt

LSPA docētāji profesore Andra Fernāte, profesors Jānis Žīdens, asociētā profesore Ingrīda Smukā un Veselības aprūpes sportā izpētes centra vadītāja Anna Žuša no šī gada 27.septembra līdz 29.septembrim Erasmus+ projekta (Nr.2020-1-LV01-KA103-077150) ietvaros viesojās Tallinas Universitātē (TU). Vizītes laikā docētāji tikās ar TU Studiju darba vadītāju profesori Sirje Vaask, Skolotāju programmas vadītāju profesoru Saima Kuu, Rekreācijas programmas docētāju Karelu Kulbin un Kinezioloģijas laboratorijas pētniekiem Indreku Rannama, Kirsti Pedak, Kristjanu Port, Mikolu Misjuk un Borisu Bazhanov.

Lasīt tālāk...
 

ALĪNA KURMEĻEVA IEGUVUSI ZINĀTNISKĀ DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARES SPORTA PEDAGOĢIJAS APAKŠNOZARĒ

Drukāt

IMG 1887 222.jūlijā Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei Alīnai Kurmeļevai zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu "Vecāku kompetences pilnveides modelis zīdaiņu peldināšanā".

Lasīt tālāk...
 

EIROPĀ APKOPOTA JAUNĀKĀ STATISTIKA PAR SPORTA UN FIZISKO AKTIVITĀŠU DARBA TIRGU COVID-19 KRĪZES IETEKMĒ

Drukāt

OECE 2021 LVEiropas Sporta un nodarbinātības asociācija (EOSE) apkopojusi aktuālo statistiku par 2020. gada COVID-19 krīzes ietekmi Eiropas sporta un fiziskās aktivitātes darba tirgū Eiropā. Statistika par visu 2020. gadu vēl tiek apkopota, bet ir iespēja analizēt 2020. gada pirmo divu ceturkšņu datus.
Statistika par sporta un fiziskās aktivitātes darba tirgū Latvijā apkopota par 2019.gadu. 

Lasīt tālāk...
 

22.JŪLIJĀ ALĪNAS KURMEĻEVAS PROMOCIJAS DARBA AIZSTĀVĒŠANA PAR VECĀKU KOMPETENCES PILNVEIDES MODELI ZĪDAIŅU PELDINĀŠANĀ

Drukāt

Alina Kurmeleva IG22.jūlijā, pulksten 11:00, daļēji klātienē un attālināti – ZOOM platformā, LSPA  doktorante un Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta“Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas akadēmiskā personāla stiprināšana “Veselības aprūpes” jomā” (Nr. 8.2.2.0/18/A/023) dalībniece Alīna KURMEĻEVA aizstāvēs promocijas darbu "Vecāku kompetences pilnveides modelis zīdaiņu peldināšanā", kura mērķis ir izstrādāt zinātniski pamatotu vecāku kompetences pilnveides modeli zīdaiņu peldināšanā, balstoties uz speciālās literatūras atziņām un praktisko pētījumu rezultātiem.

Lasīt tālāk...
 

AICINA ATSAUKTIES FIZISKI AKTĪVAS SIEVIETES VECUMĀ NO 35 - 65 GADIEM FIZISKO DARBSPĒJU NOVĒRTĒŠANAI

Drukāt

Veza petijums 2021 IG

Sirsnīgs paldies Jums visiem par negaidīti lielo atsaucību! Esam priecīgi paziņot, ka pētījuma dalībnieku grupa ir NOKOMPLEKTĒTA.

Lasīt tālāk...
 
4 lapa no 48
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv