Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LSPA SĀK SADARBĪBU AR LATVIJAS FUTBOLA FEDERĀCIJU PĒTĪJUMU VEIKŠANĀ

Drukāt

LSPA 2022IMG 4696 2Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) uzsākusi sadarbību ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) pētījumu veikšanā un zinātniskajā izpētē jauno futbolistu funkcionālās sagatavotības jautājumos.

Lasīt tālāk...
 

VADOŠĀ PĒTNIECE ANASTASIJA ROPA LĪDZAUTORE UN REDAKTORE UNIKĀLAI ZINĀTNISKAI MONOGRĀFIJAI PAR ZIRGIEM UN TO IETEKMI UZ VIDUSLAIKU SABIEDRĪBU

Drukāt

IMG 4459 2Pie lasītājiem ceļu sākusi unikāla kolektīvā monogrāfija angļu valodā “Skanīgi pakavi: pētījumi par zirgiem un to ietekmi uz viduslaiku sabiedrību” (Echoing Hooves: Studies on Horses and Their Effects on Medieval Society). No Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas monogrāfijas tapšanā aktīvi piedalījusies Vadības un komunikācijas katedras vadošā pētniece Anastasija Ropa, kura ir grāmatas līdzautore un arī tās redaktore.

Lasīt tālāk...
 

LSPA PĒTNIEKI EIROPAS SPORTA ZINĀTNES KOLEDŽU KONGRESĀ PREZENTĒ VESELĪBAS APRŪPES ZINĀTNISKO PROJEKTU REZULTĀTUS

Drukāt

Sevila 2022No 30. augusta -2. septembrim, Seviļā (Spānija), norisinājās 27. Eiropas sporta zinātnes koledžu kongress, kurā pidalījās LSPA vadošā pētniece Aija Kļaviņa un zinātniskais asistents Mārtiņš Čampa. Šogad tas pirmo reizi pēc COVID-19 pandēmijas notika klātienē pulcējot ap 2000 dalībnieku no visas pasaules.

Lasīt tālāk...
 

ZINĀTNIEKU NAKTĪ LSPA STARTĒS AR PROGRAMMU LIELIEM UN MAZIEM!

Drukāt

PIEDZIVO ZINATNIEKU NAKTI LSPA 2022“Eiropas Zinātnieku nakts 2022” laikā - 30. septembrī, no pulksten 17:00 līdz 22:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) aicina ikvienu interesentu piedalīties zinātniski atraktīvās un izzinošās aktivitātēs, veicot dažādus pētnieciskos pārbaudījumus astoņos pieturas punktos, kas būs izvietoti LSPA galvenās ēkas piecos stāvos (Rīgā, Brīvības gatvē 333). Aktivitātes būs saistošas gan ģimenēm ar bērniem, gan skolēniem un studentiem, gan sporta un veselīga dzīves veida entuziastiem.

Lasīt tālāk...
 

Papildināts ar LSPA programmu. 30.SEPTEMBRĪ IKVIENS AICINĀTS PIEDALĪTIES PASĀKUMĀ „ZINĀTNIEKU NAKTS 2022”

Drukāt

Zinatnieku nakts 2022 IG LSPAPiektdien - 30. septembrī, norisināsies “Zinātnieku nakts 2022”, kas ik gadu notiek visā Eiropā, lai popularizētu zinātni un zinātnes sasniegumus.  Plašākai sabiedrībai tiks atvērtas augstskolas un zinātniskie institūti, tai skaitā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija, kurā no pulksten 17.00 – 22.00, ikviens interesents varēs tikties ar pētniekiem, piedalīties dažādās sportiskās aktivitātēs un diskusijās.

Lasīt tālāk...
 

SAGATAVOTI METODISKIE IETEIKUMI SPORTA PSIHOLOGA DARBAM

Drukāt

IMG 2949 2.Latvijas Sporta psiholoģijas asociācija sagatavojusi un izdevusi metodiskos ieteikumus sporta psihologa darbam latviešu un angļu valodā. No Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) metodisko ieteikumu sagatavošanā piedalījušās sertificētas psiholoģes: profesore, Mg. psych., Dr. paed. Žermēna Vazne un vieslektore, Akadēmijas doktorante, Mg. paed., Mg. psych., Gundega Ulme, kā arī vēl divas asociācijas locekles, sertificētas psiholoģes: Dr. psych. Irina Simoņenkova un Mg. psych. Dace Eikena.

Lasīt tālāk...
 

LSPA TURPINA STIPRINĀT SADARBĪBU AR ZIEMAS SPORTA VEIDU FEDERĀCIJĀM. BIATLONA UN SLĒPOŠANAS FEDERĀCIJU VADĪTĀJI APMEKLĒ VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRU

Drukāt

IMG 3006 215.jūnijā Latvijas Biatlona un arī Slēpošanas federāciju vadītāji apmeklēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības aprūpes sportā izpētes centru. LSPA vadība un izpētes centrā strādājošie pētnieki federāciju vadītājus iepazīstināja ar pieejamo aparatūru, kā arī pārrunāja sadarbības iespējas kopīgu pētījumu veikšanā, lai sekmētu biatlonistu un slēpotāju sagatavošanu startiem sacensībās.

Lasīt tālāk...
 

CEĻU PIE LASĪTĀJIEM SĀKUSI LSPA PROFESORA VIESTURA LĀRIŅA GRĀMATA “SPORTA MEDICĪNA”

Drukāt

IMG 2882 2Līdz ar vasaras sākšanos, ceļu pie lasītājiem uzsākusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesora, medicīnas zinātņu doktora Viestura LĀRIŅA sarakstītā akadēmiskā monogrāfija “Sporta Medicīna. Teorija un prakse”, kas domāta plašam sporta profesionāļu lokam kā uzziņu materiāls par aktīvu un sportā  iesaistītu cilvēku fizisko attīstību, funkcionālo sagatavotību un darbspēju izmaiņām regulāru sporta nodarbību ietekmē.

Lasīt tālāk...
 
6 lapa no 53
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv