Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

29.JŪNIJĀ VALTERS ĀBOLIŅŠ AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU PAR PLAUKSTAS PIRKSTU RADĪTĀ SPĒKA UN TO SAVSTARPĒJĀS ATKARĪBAS IZMAIŅĀM IZOMETRISKOS UZDEVUMOS

Drukāt

Valters Abolins 2022 IG29.jūlijā, pulksten 11:00, daļēji klātienē un attālināti – ZOOM platformā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA)  doktorants un Elektronikas un datorzinātņu institūta (EDI) pētnieks, Mg. sc. comp. Valters ĀBOLIŅŠ aizstāvēs promocijas darbu “Plaukstas pirkstu radītā spēka un to savstarpējās atkarības izmaiņas izometriskos uzdevumos”. Darbs tapis pamatojoties uz piecām Āboliņa oriģinālajām publikācijām, kas veido tematiski vienotu zinātnisko publikāciju kopu. Pēc šādas metodes izstrādāts promocijas darbs LSPA Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomē tiks skatīts pirmo reizi.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒDZIES “ERASMUS+” PROJEKTS PAR PAREIZAS STĀJAS LOMU KUSTĪBAS IZPILDĒ (MOTION)

Drukāt

MOTION 2021 IGPēc projektā iegūto rezultātu rūpīgas analizēs, 2022. gada aprīļa sākumā Igaunijas pilsētā Elvā, notika viena no pēdējām Eiropas Savienības finansētā “Erasmus+” programmas projekta“Somatoskopiskā un antropometriskā indikatora ietekmes uz sniegumu” (MOTION) projekta sanāksmēm.

Lasīt tālāk...
 

NORMUNDS VĀRPA IEGUVIS DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARES SPORTA TEORIJAS UN VĒSTURES APAKŠNOZARĒ

Drukāt

IMG 2852 219.maijā Sporta zinātnes promocijas padome pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu piešķirt Normundam VĀRPAM - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantam un Liepājā praktizējošam fizioterapeitam, zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) Veselības un sporta zinātnes nozares sporta teorijas un vēstures apakšnozarē par promocijas darbu "Izmainītas centrālās neirālās regulācijas ietekme uz apakšstilba saliecējmuskuļu aerobo darba spēju nodrošinošajiem faktoriem sportistiem".

Lasīt tālāk...
 

NORMUNDS VĀRPA AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU "IZMAINĪTAS CENTRĀLĀS NEIRĀLĀS REGULĀCIJAS IETEKME UZ APAKŠSTILBA SALIECĒJMUSKUĻU AEROBO DARBA SPĒJU NODROŠINOŠAJIEM FAKTORIEM SPORTISTIEM"

Drukāt

Normunds Varpa promocijas darbs 2022 IG19.maijā, pulksten 15:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē, kas notiks Rīgā, Brīvības gatvē 333, 205.auditorijā, LSPA  doktorants, praktizējošs fizioterapeits Normunds VĀRPA aizstāvēs promocijas darbu "Izmainītas centrālās neirālās regulācijas ietekme uz apakšstilba saliecējmuskuļu aerobo darba spēju nodrošinošajiem faktoriem sportistiem". Sēdei iespējams pieslēgties ZOOM platformā, kā arī piedalīties klātienē.

Lasīt tālāk...
 

KLAJĀ NĀKUSI VIESTURA KRAUKSTA GRĀMATA “TRENIŅU PROCESA PERIODIZĀCIJA”

Drukāt

IMG 2505Trešdien – 27.aprīlī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika LSPA Zinātnes daļas vadošā viespētnieka Viestura KRAUKSTA grāmatas “Treniņu procesa periodizācija (kompleksā koncepcija)” prezentācija.

Lasīt tālāk...
 

LSPA VADOŠĀS PĒTNIECES APMEKLĒ VINGEITAS SPORTA ZINĀTNES INSTITŪTU IZRAĒLĀ

Drukāt

PXL 20220419 070639443 1LSPA vadošās pētnieces Aija KĻAVIŅA un Anna ZUŠA no 16. līdz 22. aprīlim darba vizītē apmeklēja Vingeitas sporta zinātnes institūtu Izraēlā, lai tiktos ar kolēģiem un pārrunātu tālākās akadēmiskās un zinātnes sadarbības iespējas Eiropas pētniecības un izglītības projektu programmās. Sadarbība tika sākta 2015.gadā „Erasmus+” starptautiskās mācībspēku, personāla un studentu apmaiņas programmas ietvaros un noslēgsies šā gada jūnijā.

Lasīt tālāk...
 

AGRIS LIEPA IEGUVIS DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARES SPORTA PEDAGOĢIJAS APAKŠNOZARĒ

Drukāt

IMG 248521.aprīlī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu piešķirt Agrim LIEPAM - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantam, lektoram un praktizējošam fizioterapeitam, zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) Veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē par promocijas darbu “Virtuālās realitātes (ar 3D brillēm) spēles satura izmantošanas ietekme uz senioru kognitīvās un sensomotorās sistēmas funkcijas attīstīšanu”.

Lasīt tālāk...
 

KATRĪNA VOLGEMUTE IEGUVUSI DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARES SPORTA PEDAGOĢIJAS APAKŠNOZARĒ

Drukāt

IMG 2434Sporta zinātnes promocijas padome pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu piešķirt Katrīnai VOLGEMUTEI - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei, Eiropas Sociālā fonda projekta “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” dalībniecei, vieslektorei un kalnu slēpošanas trenerei, zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) Veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē par pārliecinoši aizstāvēto promocijas darbu “Kalnu slēpotāju iztēles spēju un fiziskās pašefektivitātes pilnveide”, kurā pirmo reizi ar zinātnisku pamatojumu pētīta sportista iztēles spēju ietekme uz sportisko rezultātu.

Lasīt tālāk...
 
7 lapa no 53
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv