Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

KLAJĀ NĀKUSI VIESTURA KRAUKSTA GRĀMATA “TRENIŅU PROCESA PERIODIZĀCIJA”

Drukāt

IMG 2505Trešdien – 27.aprīlī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika LSPA Zinātnes daļas vadošā viespētnieka Viestura KRAUKSTA grāmatas “Treniņu procesa periodizācija (kompleksā koncepcija)” prezentācija.

Lasīt tālāk...
 

LSPA VADOŠĀS PĒTNIECES APMEKLĒ VINGEITAS SPORTA ZINĀTNES INSTITŪTU IZRAĒLĀ

Drukāt

PXL 20220419 070639443 1LSPA vadošās pētnieces Aija KĻAVIŅA un Anna ZUŠA no 16. līdz 22. aprīlim darba vizītē apmeklēja Vingeitas sporta zinātnes institūtu Izraēlā, lai tiktos ar kolēģiem un pārrunātu tālākās akadēmiskās un zinātnes sadarbības iespējas Eiropas pētniecības un izglītības projektu programmās. Sadarbība tika sākta 2015.gadā „Erasmus+” starptautiskās mācībspēku, personāla un studentu apmaiņas programmas ietvaros un noslēgsies šā gada jūnijā.

Lasīt tālāk...
 

AGRIS LIEPA IEGUVIS DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARES SPORTA PEDAGOĢIJAS APAKŠNOZARĒ

Drukāt

IMG 248521.aprīlī Sporta zinātnes promocijas padome pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu piešķirt Agrim LIEPAM - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantam, lektoram un praktizējošam fizioterapeitam, zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) Veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē par promocijas darbu “Virtuālās realitātes (ar 3D brillēm) spēles satura izmantošanas ietekme uz senioru kognitīvās un sensomotorās sistēmas funkcijas attīstīšanu”.

Lasīt tālāk...
 

KATRĪNA VOLGEMUTE IEGUVUSI DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARES SPORTA PEDAGOĢIJAS APAKŠNOZARĒ

Drukāt

IMG 2434Sporta zinātnes promocijas padome pieņēmusi vienbalsīgu lēmumu piešķirt Katrīnai VOLGEMUTEI - Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei, Eiropas Sociālā fonda projekta “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” dalībniecei, vieslektorei un kalnu slēpošanas trenerei, zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) Veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē par pārliecinoši aizstāvēto promocijas darbu “Kalnu slēpotāju iztēles spēju un fiziskās pašefektivitātes pilnveide”, kurā pirmo reizi ar zinātnisku pamatojumu pētīta sportista iztēles spēju ietekme uz sportisko rezultātu.

Lasīt tālāk...
 

Papildināts ar ZOOM linku. AGRIS LIEPA AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU PAR VIRTUĀLĀS REALITĀTES IESPĒJĀM SENIORU LĪDZSVARA UN PRĀTA SPĒJU UZLABOŠANĀ

Drukāt

Agris Liepaa IG21.aprīlī, pulksten 15:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē, kas notiks Rīgā, Brīvības gatvē 333,  205.auditorijā, LSPA  doktorants, lektors un praktizējošs fizioterapeits Agris LIEPA aizstāvēs promocijas darbu “Virtuālās realitātes (ar 3D brillēm) spēles satura izmantošanas ietekme uz senioru kognitīvās un sensomotorās sistēmas funkcijas attīstīšanu”. Sēdei iespējams pieslēgties ZOOM platformā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU ZINĀTNISKĀ KONFERENCĒ PREZENTĒTI 33 PĒTĪJUMI

Drukāt

Konferences uzvaretaji 21032022Šogad Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) tiešsaistes platformā ZOOM notikušajā doktorantu un maģistrantu 14. sporta zinātnes konferencē „VIENOTI NĀKOTNES SPORTAM” prezentēti 33 pētījumi 3 pētnieciskajos virzienos sporta zinātnē un veselības aprūpē, kuru autori studē Akadēmijas maģistrantūras un doktorantūras studiju programmās, tai skaitā ārvalstu studenti.

Lasīt tālāk...
 

NO 28. LĪDZ 29. APRĪLIM TIEŠSAISTĒ NOTIKS 15. BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCE “IZAICINĀJUMI UN RISINĀJUMI SPORTA ZINĀTNĒ”.

Drukāt

BSSS KONFERENCE 2022 IGBSSS KONFERENCE 2022 IG


LSU renginiai BSSS-konferencija 2022 baneris-01-1536x568

No 28. līdz 29. aprīlim Lietuvas Sporta universitāte sadarbībā ar Baltijas Sporta zinātnes asociāciju attālināti rīkos ikgadējo Baltijas sporta zinātnes konferenci “Izaicinājumi un risinājumi sporta zinātnē”. Starptautiskā konference tiešsaistē pulcēs Baltijas un citu valstu universitāšu un augstākās izglītības iestāžu mācībspēkus, pētniekus un doktorantus, piedāvājot iespēju dalīties un uzzināt par jaunākajiem pētījumu un sasniegumiem sportā, veselības aprūpē un fiziskajās aktivitātēs.

Lasīt tālāk...
 

Papildināts ar ZOOM linku. KATRĪNA VOLGEMUTE AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU PAR KALNU SLĒPOTĀJU IZTĒLES SPĒJU UN FIZISKĀS PAŠEFEKTIVITĀTES PILNVEIDI

Drukāt

Katrina Volgemute 202214.aprīlī, pulksten 15:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē, kas notiks Rīgā, Brīvības gatvē 333,  205.auditorijā, LSPA  doktorante un Eiropas Sociālā fonda projekta “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr.8.2.2.0/18/I/006) dalībniece Katrīna VOLGEMUTE aizstāvēs promocijas darbu “Kalnu slēpotāju iztēles spēju un fiziskās pašefektivitātes pilnveide”. Sēdei iespējams pieslēgties ZOOM platformā.

Lasīt tālāk...
 
8 lapa no 53
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv