Uz sākumu Jaunumi Pētniecība

Pētniecība

LATVIJAS RADIO: LSPA VEIKUSI PĒTĪJUMU - CIK DAUDZ KUSTAMIES, CIK LABI GUĻAM UN KĀ IZSKATĀMIES UZ CITU EIROPAS VALSTU FONA

Drukāt

5f086fa434bd18.oktobrī Latvijas Radio1  zinātnei veltītajā raidījumā "Zināmais nezināmajā", piedalījās LSPA profesore Andra Fernāte un vadošā pētniece Anna Zuša. Iesaistoties Eiropas mēroga projektā par iedzīvotāju fiziskajām aktivitātēm un miega kvalitāti, gūti sākotnējie rezultāti, un tie ļauj izdarīt secinājumus, - cik daudz kustamies, cik labi guļam un kā izskatāmies uz citu Eiropas valstu fona. Un vēl, pavisam nesen durvis vēris Veselības aprūpes sportā izpētes centrs.

Lasīt tālāk...
 

6609 UKRAINAS STUDENTI UN SPECIĀLISTI PIEDALĪJUŠIES LSPA KOORDINĒTAJĀ TIEŠSAISTES FIZIOTERAPIJAS SKOLĀ

Drukāt

Rehab 2020 IGNo 14. līdz 18. septembrim Ukrainas Ternopoles Valsts medicīnas universitātē notikusi LSPA koordinētā “Erasmus+” projekta “Inovatīva Izglītība Rehabilitācijā -  jaunas maģistrantūras programmas ieviešana Ukrainā” (REHAB) tiešsaistes Rudens skola fizioterapijā, kurā piedalījušies 6609 dalībnieki – studenti un mācībspēki no Ukrainas augstskolām, kā arī fizioterapijas speciālisti.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ATKLĀTS VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRS

Drukāt

118868919 263341754622117 3430735013718280957 nLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) 4. septembrī iepazīstināja ar modernu Veselības aprūpes sportā izpētes centru. Akadēmijas telpās jaunuzceltais izpētes centrs veicinās sporta un veselības aprūpes pētniecību Latvijā, kā arī palīdzēs sportā aktīviem cilvēkiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem pilnveidot sava organisma fiziskās spējas, kāpinās dažādus fiziskos rādītājus un uzlabos veselību.

Lasīt tālāk...
 

PIRMO REIZI TIEŠSAISTĒ NOTIKUSI LSPA RĪKOTA ZINĀTNISKĀ KONFERENCE. PREZENTĒTI 53 DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU PĒTĪJUMI SPORTA ZINĀTNĒ UN VESELĪBAS APRŪPĒ

Drukāt

INST event DEJAS 1Ar mērķi sekmēt LSPA studējošo zinātniski pētniecisko darbu ārkārtas situācijā, 1. jūnijā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) notika attālinātā doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference “SPORTS 2020: Dzīve ir kustība, kustība ir sports”. Konference norisinājās tiešsaistē, izmantojot “Skype” platformu, kurai pieslēdzās vairāk nekā 80 dalībnieki un interesenti.

Lasīt tālāk...
 

KIJEVĀ NOTIKUSI LSPA KOORDINĒTĀ FIZIOTERAPIJAS SKOLA UKRAINAS AUGSTSKOLĀM

Drukāt

REHAB 2020No 24. – 28. februārim Kijevā, Ukrainas Fiziskā izglītības un sporta nacionālajā universitātē (NUUPES) notika   LSPA koordinētā “Erasmus+” projekta “Inovatīva Izglītība Rehabilitācijā -  jaunas maģistrantūras programmas ieviešana Ukrainā” (REHAB) Ziemas skola fizioterapijā, kurā piedalījās LSPA fizioterapijas speciālisti Aija Kļaviņa un Mārtiņš Čampa. Nodarbībās piedalījās četru Ukrainas universitāšu maģistrantūrā studējošie un arī fizioterapijas programmu docētāji.

Lasīt tālāk...
 

BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES ASOCIĀCIJAS VALDE APMEKLĒ TOPOŠO LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRU

Drukāt

IMG 8922 231. janvārī Baltijas Sporta zinātnes asociācijas gadskārtējā valdes sēdē Baltijas valstu un Polijas sporta augstskolu pārstāvji apmeklēja topošo LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centru, kur iepazinās ar centra laboratorijās plānotajiem pētniecības virzieniem un apskatīja šobrīd uzstādīto sporta un veselības aprūpes zinātnisko aparatūru. Tiek plānots, ka jaunais izpētes centrs savu darbību sāks šā gada rudenī, līdz ar jaunā studiju gada sākumu.

Lasīt tālāk...
 

ATCELTA STARPTAUTISKĀ LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU KONFERENCE SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

INST event STUDENTU konference 2020ATCELTA 16. martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) plānotā Starptautiskā doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference SPORTS 2020: DZĪVE IR KUSTĪBA, KUSTĪBA IR SPORTSKonference atcelta, ņemot vērā Latvijas Republikas Veselības ministrijas un Valsts Darba inspekcijas ieteikumus koronavīrusa Covid-19 izplatības laikā, kā arī ievērojot Epidemioloģiskās drošības likumu.

Lasīt tālāk...
 

ŠODIEN TURPINĀS MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVĒŠANA SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

INST event Magistra darbu aizstav 2020Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā 17. un 24. februārī notiek maģistra darbu aizstāvēšana. Piedalīties aicināts ikviens interesents. 17. februārī maģistra darbus aizstāvēs 6 LSPA maģistrantūras studenti Sporta zinātnē, bet 24. februārī – 8 LSPA studenti.

Lasīt tālāk...
 
9 lapa no 48
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv