Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

SĀKAS MAĢISTRA DARBU AIZSTĀVĒŠANA SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

INST event Magistra darbu aizstav 2020Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā 17. un 24. februārī notiek maģistra darbu aizstāvēšana. Piedalīties aicināts ikviens interesents. 17. februārī maģistra darbus aizstāvēs 6 LSPA maģistrantūras studenti Sporta zinātnē, bet 24. februārī – 8 LSPA studenti.

Lasīt tālāk...
 

TURPINĀS REĢISTRĒŠANĀS STARPTAUTISKAJAI LSPA DOKTORANTU UN MAĢISTRANTU KONFERENCEI SPORTA ZINĀTNĒ

Drukāt

INST event STUDENTU konference 202016. martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA) jau 12. reizi notiks Starptautiskā doktorantu un maģistrantu zinātniskā konference SPORTS 2020: DZĪVE IR KUSTĪBA, KUSTĪBA IR SPORTS. Akadēmijas un citu augstskolu doktoranti un maģistranti konferencei reģistrēties aicināti līdz 3. martam.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGUSIES LSPA STARPTAUTISKĀ KONFERENCE “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ”

Drukāt

IMG 89985. februārī notika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā notika starptautiskā zinātniskā konference “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020”, kurā vairāk nekā 60 sporta zinātnes un veselības aprūpes speciālisti, zinātnieki, augstskolu docētāji un studenti plašāku sabiedrību iepazīstināja ar saviem pētījumiem un gūto pieredzi dažādās sporta jomās, sākot no pedagoģijas un beidzot ar veselības aprūpē un sportā pielietojamajām tehnoloģijām. Kopā tika prezentēti 42 zinātniskie pētījumi.

Lasīt tālāk...
 

ŠOGAD STARPTAUTISKĀ REKREĀCIJAS VASARAS SKOLA – OSRESS2020, NOTIKS ITĀLIJĀ, VERONAS UNIVERSITĀTĒ

Drukāt

83947165 3125668114150160 1240646434965946368 nNo 29. līdz 30. janvārim LSPA rektors profesors Juris Grants sadarbībā ar Jozefa Pilsudska Varšavas Fiziskās izglītības universitātes Biala Podlaskas filiāles kolēģiem darba vizītē apmeklējuši Veronas Universitāti (Itālija), kuras laikā panākta vienošanās par 11. Starptautiskās Rekreācijas izglītības vasaras skolas „OSRESS 2020” norisi Veronas Universitātē.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORE FERNĀTE LISABONĀ IEPAZĪSTĀS AR PIRMAJIEM EIROPAS IEDZĪVOTĀJU FIZISKO AKTIVITĀŠU PARADUMU IZPĒTES REZULTĀTIEM

Drukāt

IMG 7075 2 1Lai pārrunātu un analizētu Eiropas, tai skaitā Latvijas, iedzīvotāju fizisko aktivitāšu paradumu izpētes sākotnējos rezultātus 17 Eiropas Savienības dalībvalstīs,  Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesore Andra Fernāte, no 22. līdz 24. janvārim, apmeklēja Portugāles Sporta un jaunatnes institūtu un piedalījās Erasmus+ sporta programmas sadarbības partnerības projekta “Eiropas fizisko aktivitāšu un sporta monitoringa sistēma” (590662 EUPASMOS, Nr. 2017- 3322/001-001) darba sanāksmē.

Lasīt tālāk...
 

BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES ASOCIĀCIJAS VALDE APMEKLĒ TOPOŠO LSPA VESELĪBAS APRŪPES SPORTĀ IZPĒTES CENTRU

Drukāt

IMG 8922 231. janvārī Baltijas Sporta zinātnes asociācijas gadskārtējā valdes sēdē Baltijas valstu un Polijas sporta augstskolu pārstāvji apmeklēja topošo LSPA Veselības aprūpes sportā izpētes centru, kur iepazinās ar centra laboratorijās plānotajiem pētniecības virzieniem un apskatīja šobrīd uzstādīto sporta un veselības aprūpes zinātnisko aparatūru. Tiek plānots, ka jaunais izpētes centrs savu darbību sāks šā gada rudenī, līdz ar jaunā studiju gada sākumu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI NOSTIPRINA SADARBĪBU AR ZVIEDRIJAS SPORTA AUGSTSKOLĀM

Drukāt

IMG 1554 2No 20. līdz 24. janvārim LSPA Slēpošanas katedras asociētais profesors Ivars Kravalis un docents Kalvis Ciekurs darba vizītē apmeklēja Zviedrijas Sporta un veselības zinātnes augstskolu (GIH) Stokholmā un Dalarnas Universitāti Falunā, lai vienotos par iespējām piesaistīt Zviedrijas augstskolu praktisko studiju kursu docētājus un pētniekus LSPA akadēmiskajam un zinātniskajam darbam.

Lasīt tālāk...
 

LSPA ZINĀTNIEKI PĒTĪS PUSAUDŽU VESELĪBAS RISKUS, KAS SAISTĪTI AR VIEDIERĪČU LIETOŠANU

Drukāt

IMG 20200121 124702

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Latvijas Universitātes (LU) zinātnieki LSPA profesores Aijas Kļaviņas vadībā veiks starpdisciplināru pētījumu, kas paredz izstrādāt kompleksu novērtēšanas un atbalsta programmu, lai mazinātu pusaudžu veselības riskus, kas saistīti ar viedierīcēs pavadīto laiku. Pētījums guvis atbalstu Izglītības un zinātnes ministrijas finansētajā un Latvijas Zinātnes padomes (LZP) administrētajā fundamentālo un lietišķo pētījumu programmā, kurā no 387 projektu pieteikumiem atbalstīti 47 projekti. 

Lasīt tālāk...
 

ŠODIEN STARPTAUTISKAJĀ KONFERENCĒ “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020” PREZENTĒ 44 PĒTĪJUMUS

Drukāt

LSPA zinatniska konference 2020Lai dalītos ar sporta zinātnes un veselības aprūpes pētījumos gūto pieredzi un secinājumiem, ŠODIEN – 5.februārī, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas galvenās ēkas 4.stāvā, no pulksten 10.00 līdz 16:00 notiek starptautiskā zinātniskā konference “SPORTA ZINĀTNE UN VESELĪBAS APRŪPE SPORTĀ 2020”, kurā piedalās vairāk nekā 60 sporta zinātnes un veselības aprūpes speciālisti, zinātnieki, augstskolu docētāji un studenti, kuri prezentē 44 zinātniskos pētījumus.

Lasīt tālāk...
 

STUDENTIEM IESPĒJA PIETEIKTIES “BALTIJAS ZINĀTNES TĪKLA” MOBILITĀTES PROGRAMMAS PĒTNIECĪBAS PRAKSEI

Drukāt

BalticScienceNetwork RGB largeCienījamie LSPA studējošie - bakalaura, maģistra un doktorantūras studiju līmenī! Jums ir iespēja pieteikties Baltijas Zinātnes tīkla mobilitātes programmas pētniecības praksei (The Baltic Science Network Mobility Programme for Research Internship (BARI)) kā praktikantam vai kā prakses vadītājam.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 32

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv