Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes

Pētniecība

NO 28. LĪDZ 29. APRĪLIM TIEŠSAISTĒ NOTIKS 15. BALTIJAS SPORTA ZINĀTNES KONFERENCE “IZAICINĀJUMI UN RISINĀJUMI SPORTA ZINĀTNĒ”.

Drukāt

BSSS KONFERENCE 2022 IGBSSS KONFERENCE 2022 IG


LSU renginiai BSSS-konferencija 2022 baneris-01-1536x568

No 28. līdz 29. aprīlim Lietuvas Sporta universitāte sadarbībā ar Baltijas Sporta zinātnes asociāciju attālināti rīkos ikgadējo Baltijas sporta zinātnes konferenci “Izaicinājumi un risinājumi sporta zinātnē”. Starptautiskā konference tiešsaistē pulcēs Baltijas un citu valstu universitāšu un augstākās izglītības iestāžu mācībspēkus, pētniekus un doktorantus, piedāvājot iespēju dalīties un uzzināt par jaunākajiem pētījumu un sasniegumiem sportā, veselības aprūpē un fiziskajās aktivitātēs.

Lasīt tālāk...
 

Papildināts ar ZOOM linku. KATRĪNA VOLGEMUTE AIZSTĀVĒS PROMOCIJAS DARBU PAR KALNU SLĒPOTĀJU IZTĒLES SPĒJU UN FIZISKĀS PAŠEFEKTIVITĀTES PILNVEIDI

Drukāt

Katrina Volgemute 202214.aprīlī, pulksten 15:00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) Veselības un Sporta zinātnes promocijas padomes atklātā sēdē, kas notiks Rīgā, Brīvības gatvē 333,  205.auditorijā, LSPA  doktorante un Eiropas Sociālā fonda projekta “Akadēmiskā personāla stiprināšana stratēģiskās specializācijas jomās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā” (Nr.8.2.2.0/18/I/006) dalībniece Katrīna VOLGEMUTE aizstāvēs promocijas darbu “Kalnu slēpotāju iztēles spēju un fiziskās pašefektivitātes pilnveide”. Sēdei iespējams pieslēgties ZOOM platformā.

Lasīt tālāk...
 

PROFESORU PADOME ATZINĪGI NOVĒRTĒ PROFESORU ANDRAS FERNĀTES UN VIESTURA LĀRIŅA DARBU

Drukāt

WhatsApp Image 2022-02-24 at 17.35.0624.februārī Veselības un sporta zinātnes profesoru padome vienprātīgi pozitīvi novērtēja divu LSPA profesoru akadēmisko, zinātnisko un organizatorisko darbību. Turpmāk beztermiņa līgums profesores amatā tiek noslēgts ar ilggadējo Akadēmijas studiju prorektori, Sporta un treniņu teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras docētāju, Dr. paed. Andru FERNĀTI un ilggadēju Veselības aprūpes nodaļas profesoru, Dr. med. Viesturu LĀRIŅU.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒGUSIES LSPA STARPTAUTISKĀ KONFERENCE “VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNE 2022”

Drukāt

WhatsApp Image 2022-01-31 at 17.30.14 231.janvārī tiešsaistes platformā ZOOM notika Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 14. starptautiskā zinātniskā konference “VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNE 2022”, kurā piedalījās 66 sporta zinātnes un veselības aprūpes pētnieki, Akadēmijas docētāji un studenti. Konferences plenārsēdē un četrās darba sekcijā tika prezentēts 31 pētījums par sporta attīstības virzieniem, veselības aprūpi; sniegti ziņojumi par pandēmijas ietekmi uz sportu un izglītību, kā arī Olimpisko spēļu priekšvakarā analizēti Olimpiskās kustības vēsturiskie aspekti.

Lasīt tālāk...
 

NOSLĒDZIES LSPA PĒTNIEKU DARBS BANKU AUGSTSKOLAS KOORDNINĒTAJĀ PĒTĪJUMĀ “COVID-19 IETEKME UZ ILGTSPĒJĪGA PATĒRIŅA UZVEDĪBU UN APRITES EKONOMIKU”

Drukāt

COVID-19 ietekme uz ilgtspējīga patēriņa uzvedību un aprites ekonomikuBanku Augstskolas (BA) pētnieku grupa sadarbībā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) un Liepājas Universitātes kolēģiem sekmīgi noslēgusi darbu Latvijas Zinātnes padomes administrētajā Fundamentālo un lietišķo pētījumu programmas (FLPP) projektā “COVID-19 ietekme uz ilgtspējīga patēriņa uzvedību un aprites ekonomiku” (Nr. lzp-2020/2-0317), secinot, ka Covid 19 pandēmija rosina vēsturisku sabiedrības sociālekonomisko transformāciju.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 23. JANVĀRIM AICINĀM PIETEIKTIES LSPA ONLINE STARPTAUTISKAJAI KONFERENCEI “VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNE 2022”

Drukāt

KONFERENCE IG 31012022Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) līdz 23.janvārim aicina pieteikties starptautiskajai zinātniskajai konferencei “VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNE 2022”, kas ZOOM platformā notiks šā gada 31.janvārī no pulksten 09.00 līdz 16:15. 

Lasīt tālāk...
 

PROJEKTA MOTION NORISE

Drukāt

MOTION projekts ir daļa no Eiropas Savienības Erasmus+ programmas, tā mērķis ir izstrādāt zinātniski pamatotu treniņu metodiku, lai drošā veidā uzlabotu futbolistu, īpaši jaunāko, fizisko stāvokli. Projektu vada Baltijas Futbola skola kopā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas pētniekiem, Šauļu Futbola federāciju, futbola klubu “Elva” un futbola klubu “Dynamo Kyiv”, veicinot starpnozaru sadarbību starp institūcijām.

Lasīt tālāk...
 

LSPA DOCĒTĀJI TALLINAS UNIVERSITĀTĒ DISKUTĒ PAR SADARBĪBAS IESPĒJĀM

Drukāt

LSPA docētāji profesore Andra Fernāte, profesors Jānis Žīdens, asociētā profesore Ingrīda Smukā un Veselības aprūpes sportā izpētes centra vadītāja Anna Žuša no šī gada 27.septembra līdz 29.septembrim Erasmus+ projekta (Nr.2020-1-LV01-KA103-077150) ietvaros viesojās Tallinas Universitātē (TU). Vizītes laikā docētāji tikās ar TU Studiju darba vadītāju profesori Sirje Vaask, Skolotāju programmas vadītāju profesoru Saima Kuu, Rekreācijas programmas docētāju Karelu Kulbin un Kinezioloģijas laboratorijas pētniekiem Indreku Rannama, Kirsti Pedak, Kristjanu Port, Mikolu Misjuk un Borisu Bazhanov.

Lasīt tālāk...
 

ALĪNA KURMEĻEVA IEGUVUSI ZINĀTNISKĀ DOKTORA GRĀDU VESELĪBAS UN SPORTA ZINĀTNES NOZARES SPORTA PEDAGOĢIJAS APAKŠNOZARĒ

Drukāt

IMG 1887 222.jūlijā Sporta zinātnes promocijas padome pieņēma vienbalsīgu lēmumu piešķirt Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) doktorantei Alīnai Kurmeļevai zinātniskā doktora grādu (Ph.D.) veselības un sporta zinātnes nozares sporta pedagoģijas apakšnozarē par aizstāvēto promocijas darbu "Vecāku kompetences pilnveides modelis zīdaiņu peldināšanā".

Lasīt tālāk...
 

EIROPĀ APKOPOTA JAUNĀKĀ STATISTIKA PAR SPORTA UN FIZISKO AKTIVITĀŠU DARBA TIRGU COVID-19 KRĪZES IETEKMĒ

Drukāt

OECE 2021 LVEiropas Sporta un nodarbinātības asociācija (EOSE) apkopojusi aktuālo statistiku par 2020. gada COVID-19 krīzes ietekmi Eiropas sporta un fiziskās aktivitātes darba tirgū Eiropā. Statistika par visu 2020. gadu vēl tiek apkopota, bet ir iespēja analizēt 2020. gada pirmo divu ceturkšņu datus.
Statistika par sporta un fiziskās aktivitātes darba tirgū Latvijā apkopota par 2019.gadu. 

Lasīt tālāk...
 
3 lapa no 39
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv