Citas aktualitātes

SPORTA SKOLOTĀJI AICINĀTI PIETEIKTIES KONKURSĀ “GADA SPORTA PEDAGOGS 2020”

Drukāt

sporta-skolotajsJau sešpadsmito gadu Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) organizē konkursu, kurā ir iespēja sumināt un pateikt paldies sporta skolotājiem, kuri ne tikai profesionāli vada stundas, bet prot iedvesmot un motivēt bērnus un jauniešus būt fiziski aktīviem visas dzīves garumā. Pieteikumus 2020. gada konkursam ministrija gaidīs līdz 7.decembrim.

Lasīt tālāk...
 

LSPA MĀCĀS UN STRĀDĀ 10 LĪGAS UN 26 JĀŅI. SIRSNĪGS SVEICIENS JUMS SVĒTKOS!

Drukāt

IG Saulgriezi LSPA rektors 2020Tuvojoties Vasaras saulgriežu svinībām vārda svētkus svinēs 26 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā studējošie un strādājošie Jāņi un 10 Līgas, liecina LSPA Informatīvās sistēmas datu bāze. No sirds sveicam vārda dienā mūsu studentus un kolēģus – lai skanīgas svētku dziesmas, lustīgs deju solis un skaisti sagaidīts saullēkts, Līgo!

Lasīt tālāk...
 

IZM: BŪTISKĀKĀS IZMAIŅAS AR IZGLĪTĪBU UN SPORTU SAISTĪTĀS NORISĒS NO 10.JŪNIJA

Drukāt

IZM10. jūnijā Latvijā tiek atcelta ārkārtējā situācija un pakāpeniski mazināti iepriekš noteiktie ierobežojumi. Kaut gan līdz 2020. gada 31. jūlijam nav atļauts mācību process klātienē, tomēr no 10. jūnija darbu ierastajā režīmā varēs sākt pirmsskolas izglītības iestādes.

Lasīt tālāk...
 

IZM: AKTUĀLIE IEROBEŽOJUMI VĪRUSA IEROBEŽOŠANAI

Drukāt

Busim atbildigiLatvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija informē: Ņemot vērā Covid-19 izraisīto situāciju pasaulē un arī iespējamos riskus Latvijā, valstī izsludināta ārkārtas situācija līdz 12. maijam. 2020.gada 14.martā Latvijas valdība pieņēmusi jaunus ierobežojumus.

Lasīt tālāk...
 

KRISTIĀNA KLESTROVA UZVAR OLIMPISKAJĀ ESEJU KONKURSĀ, BALVĀ SAŅEMOT BRAUCIENUS UZ GRIEĶIJU UN BRISELI

Drukāt

Kristiāna28. februāra Latvijas Sporta muzejā noskaidroti Latvijas Olimpiskās akadēmijas (LOA) eseju konkursa “Ceļa vārdi Latvijas sportistiem, dodoties uz Olimpiādes spēlēm Tokijā” laureāti. Žūrijas komisija par labāko atzina LSPA 2. kursā studējošās Kristiānas KLESTROVAS darbu un prezentāciju. Kristiāna, kā konkursa uzvarētāja, pārstāvēs Latviju Starptautiskās Olimpiskās akadēmijas 60. jauniešu sesijā Olimpijā (Grieķija), kā arī   apmeklēs Eiropas Parlamentu Briselē.

Lasīt tālāk...
 

IZM MEKLĒ GADA LABĀKO SPORTA SKOLOTĀJU

Drukāt

3-pazinoti-latvijas-gada-balvas-sporta-nominanti 2

Ikvienas pilsētas un novada skolā strādā lieliski sporta skolotāji, kuri ne tikai profesionāli vada stundas, bet prot iedvesmot un motivēt bērnus un jauniešus būt fiziski aktīviem visas dzīves garumā. Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotais konkurss “Gada sporta skolotājs” ir iespēja pateikt paldies saviem skolotājiem. Līdz 2019. gada 20. novembrim notiek konkursa pieteikumu iesniegšana.

Lasīt tālāk...
 

MINISTRE ŠUPLINSKA SVEIC “EURO SKILLS 2019” KOMANDU, ARĪ LSPA PROFESORI VAZNI

Drukāt

1R1A6387Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska par panākumiem prestižajā pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkursā “World Skills 2019” svinīgi sveikusi Latvijas  komandas dalībniekus. Pateicības rakstu par ieguldījumu konkursantu panākumu un prasmju veicināšanā ministre pasniedza arī komandas psiholoģei, LSPA profesorei Žermēnai Vaznei.

Lasīt tālāk...
 

AICINA UZ BEZMAKSAS KINO SEANSU, KURĀ IZRĀDĪS DOKUMENTĀLO FILMU “NO GHETTO UZ OLIMPIĀDI”

Drukāt

57165996 2205990296183988 5629024716988612608 n 2Otrdien - 23. aprīlī, pulksten 15.00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas konferenču zālē (216.telpa) notiks bezmaksas seanss dokumentālajai filmai “No Ghetto līdz Olimpiādei”. Filma stāsta par jaunā olimpiskā sporta veida - 3x3 basketbola, vienu no labākajām pasaules “Ghetto Basket” komandām - Latvijas izlasi: Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru Krūmiņu.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 12
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv