Citas aktualitātes

IZM MEKLĒ GADA LABĀKO SPORTA SKOLOTĀJU

Drukāt

3-pazinoti-latvijas-gada-balvas-sporta-nominanti 2

Ikvienas pilsētas un novada skolā strādā lieliski sporta skolotāji, kuri ne tikai profesionāli vada stundas, bet prot iedvesmot un motivēt bērnus un jauniešus būt fiziski aktīviem visas dzīves garumā. Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) rīkotais konkurss “Gada sporta skolotājs” ir iespēja pateikt paldies saviem skolotājiem. Līdz 2019. gada 20. novembrim notiek konkursa pieteikumu iesniegšana.

Lasīt tālāk...
 

MINISTRE ŠUPLINSKA SVEIC “EURO SKILLS 2019” KOMANDU, ARĪ LSPA PROFESORI VAZNI

Drukāt

1R1A6387Izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska par panākumiem prestižajā pasaules mēroga jauno profesionāļu meistarības konkursā “World Skills 2019” svinīgi sveikusi Latvijas  komandas dalībniekus. Pateicības rakstu par ieguldījumu konkursantu panākumu un prasmju veicināšanā ministre pasniedza arī komandas psiholoģei, LSPA profesorei Žermēnai Vaznei.

Lasīt tālāk...
 

AICINA UZ BEZMAKSAS KINO SEANSU, KURĀ IZRĀDĪS DOKUMENTĀLO FILMU “NO GHETTO UZ OLIMPIĀDI”

Drukāt

57165996 2205990296183988 5629024716988612608 n 2Otrdien - 23. aprīlī, pulksten 15.00, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas konferenču zālē (216.telpa) notiks bezmaksas seanss dokumentālajai filmai “No Ghetto līdz Olimpiādei”. Filma stāsta par jaunā olimpiskā sporta veida - 3x3 basketbola, vienu no labākajām pasaules “Ghetto Basket” komandām - Latvijas izlasi: Nauri Miezi, Kārli Paulu Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru Krūmiņu.

Lasīt tālāk...
 

AR PILNU JAUDU NOTIEK REĢISTRĀCIJA KONFERENCEI “SPORTS VAR”

Drukāt

Sports var 2019Ar pilnu jaudu notiek reģistrācija sporta jomas profesionāļu un entuziastu konferencei “Sports VAR”, kas 26. aprīlī norisināsies Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars”. Reģistrācija norit konferences mājaslapā – www.sportsvar.lv. Visiem dalībniekiem būs iespēja saņemt apliecību par sporta speciālistu profesionālās pilnveides apguvi 8 akadēmisko stundu apmērā, derīgu sporta speciālistu resertifikācijai.

Lasīt tālāk...
 

LĪDZ 12.MARTAM AICINA PIETEIKT RĪGAS SPORTISTUS NAUDAS BALVAS SAŅEMŠANAI PAR AUGSTIEM SASNIEGUMIEM SPORTĀ

Drukāt

RD finans mRīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments aicina Latvijas sporta federācijas un Rīgas sporta organizācijas pieteikt pretendentus naudas balvu saņemšanai par augstiem sasniegumiem sportā 2018. gadā.

Lasīt tālāk...
 

“FACEBOOK” SKATĀMAS JAUNĀS PEDAGOGU IZGLĪTĪBAS AKTUALITĀTES

Drukāt

Superskolotajs FB IkonaLai informētu par jaunās pedagogu izglītības sistēmas aktualitātēm, sociālo tīklu vietnē Facebook izveidota lapa “Superskolotājs”. Tādējādi topošie un esošie pedagogi, kā arī citi interesenti par jaunumiem var uzzināt vēl ērtākā veidā un būt informēti par pārmaiņu procesa virzību, tai skaitā arī sporta skolotāju darbā.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS LEPNUMA BALVU NOMINĀCIJĀ “DROSME UN PAŠAIZLIEDZĪBA” SAŅĒMIS LSPA ABSOLVENTS TOMAS JAUNZEMS. SVEICAM UN LEPOJAMIES!

Drukāt

Tomas JaunzemsJau 15.gadu laikraksta “Diena” un TV3 organizētajā akcijā “Latvijas lepnums” tiek godināti cilvēki, kuri spējuši savā dzīvē būt spēcīgi, iedvesmojuši, palīdzējuši līdzcilvēkiem, kā arī dara pašaizliedzīgu darbu. LSPA 2013.gada absolvents, ugunsdzēsējs Tomas Jaunzems šogad pavisam apbrīnojami izglāba sievieti, kura vēlējās izlēkt pa logu, saņemot balvu nominācijā “Drosme un pašaizliedzība”. No sirds sveicam Tomasu ar apbalvojumu un lepojamies ar mūsu Akadēmijas absolventu sasniegumiem!

Lasīt tālāk...
 

VEBINĀRS TOPOŠAJIEM UN ESOŠAJIEM SPORTA SKOLOTĀJIEM PAR AKTUALITĀTĒM JAUNĀ PAMATIZGLĪTĪBAS STANDARTA MĀCĪBU PRIEKŠMETĀ “SPORTS UN VESELĪBA”

Drukāt

Skola2030logoAKTUĀLI esošajiem un topošajiem Sporta skolotājiem! 13.decembrī, Valsts izglītības satura centra (VISC) koordinētā projektā “SKOLA 2030” ietvarā notika vebinārs par aktualitātēm jaunā Valsts pamatizglītības standarta mācību priekšmetā “Sports un veselība”.
Vebinārā piedalās Inese Bautre, mācību jomas Veselība un fiziskās aktivitātes vecākā eksperte; Maija Priedīte, Valmieras Valsts ģimnāzijas sporta skolotāja, mācību materiālu autore; Dins Danne, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas docētājs, ekstrēmo sporta veidu eksperts.

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 12

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv