Citas aktualitātes

LATVIJĀ PĒTA PIEAUGUŠO PRASMES; RESPONDENTI SAŅEMS UZAICINĀJUMA VĒSTULI. BŪSIM ATSAUCĪGI!

Drukāt

OECD PIAACAr Eiropas Sociālā fonda atbalstu Latvijā turpinās Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Starptautiskais pieaugušo kompetenču novērtēšanas programmas pētījums (PIAAC). Sadarbojoties Izglītības un zinātnes ministrijai, Latvijas Universitātei un pētījumu centram SKDS, līdz 2023. gada pavasarim plānots iegūt 7700 iedzīvotāju atbildes. Pētījumā aicināts piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš janvārī saņēmis uzaicinājuma vēstuli savā pastkastītē.

Lasīt tālāk...
 

PIEDALIES "TRĪS ZVAIGŽŅU BALVA 2022" TAUTAS BALSOJUMĀ

Drukāt

3 Z B 2022Sācies Latvijas sporta sabiedrības sasniegumu godināšanas ceremonijas “Trīs Zvaigžņu balva 2022” tautas balsojums, kas vietnē www.triszvaigznubalva.lv ilgs līdz 9.decembrim. Ikvienam sporta līdzjutējam ir iespēja ar savu balsi, reizi dienā, izteikt atbalstu 2022.gada kandidātiem 9 nominācijās.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ DOCENTA AMATU ACIKLISKO SPORTA VEIDU KATEDRĀ

Drukāt

LSPA 2020Latvijas  Sporta  pedagoģijas  akadēmija izsludinājusi  konkursu uz  Aciklisko sporta veidu katedras docenta amatu Veselības un sporta zinātnes nozares Sporta pedagoģijas apakšnozarē, studiju kursa “Pašaizsardzība”; pedagoģiskās pilnveides kvalifikācijas (PPK): džudo, sambo, džiudžitsu, kā arī  treniņu teorijas un pedagoģiskās pilnveides (TTPP): džudo, sambo, džiudžitsu, nodrošināšanā.

Lasīt tālāk...
 

LSPA SPORTA DEJU PASNIEDZĒJA MARTA KALĒJA-IRBE IEKĻAUTA ŠOVA “DEJO AR ZVAIGZNI” ŽŪRIJĀ

Drukāt

Marta Kaleja Irbe 2Jau šo svētdien - 18.septembrī, pulksten 20:30, kanālā TV3 sāksies viens no zināmākajiem televīzijas šoviem – “Dejo ar zvaigzni”. Tajā 13 Latvijā populāras personības kopā ar profesionāliem sporta deju dejotājiem apgūs deju soļus un sacentīsies savā starpā. Tapis zināms, ka dejotājus vērtēs trīs žūrijas eksperti, tai skaitā LSPA Aciklisko sporta veidu katedras sporta deju pasniedzēja, profesionāla sporta deju dejotāja un trenere Marta Kalēja-Irbe, kura 2015.gadā pati piedalījās šovā, dejojot pārī ar fotogrāfu Aleksandru Sokolovu.

Lasīt tālāk...
 

LSPA IZSLUDINA KONKURSU UZ DOCENTA AMATU

Drukāt

LSPA 2020

Latvijas  Sporta  pedagoģijas  akadēmija izsludinājusi  konkursu uz Anatomijas, fizioloģijas, bioķīmijas, higiēnas un informātikas katedras docenta amatu Veselības un sporta zinātnes nozarē, sporta teorijas un vēstures apakšnozarē, studiju kursa “Pētniecības metodoloģija” un “Pētniecības teorētiskie un praktiskie aspekti” nodrošināšanā.

Lasīt tālāk...
 

LATVIJAS PEDAGOĢIJAS DIŽGARAM LEONARDAM ŽUKOVAM ŠOGAD APRITĒTU 100 GADI

Drukāt

Arī var bū kā pirmā bildīte 22022.gada 26.augustā bijušajam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) profesoram un Goda biedram, Dr. habil. paed., Valsts emeritētajam zinātniekam, Triju zvaigžņu ordeņa virsniekam, Baltijas Pedagoģijas vēsturnieku asociācijas dibinātājam Leonardam Žukovam apritētu 100 (26.08.1922 – 17.05.2019).

Lasīt tālāk...
 

SPORTA SKOLOTĀJI AICINĀTI PIETEIKTIES KONKURSĀ “GADA SPORTA PEDAGOGS 2020”

Drukāt

sporta-skolotajsJau sešpadsmito gadu Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) organizē konkursu, kurā ir iespēja sumināt un pateikt paldies sporta skolotājiem, kuri ne tikai profesionāli vada stundas, bet prot iedvesmot un motivēt bērnus un jauniešus būt fiziski aktīviem visas dzīves garumā. Pieteikumus 2020. gada konkursam ministrija gaidīs līdz 7.decembrim.

Lasīt tālāk...
 

LSPA MĀCĀS UN STRĀDĀ 10 LĪGAS UN 26 JĀŅI. SIRSNĪGS SVEICIENS JUMS SVĒTKOS!

Drukāt

IG Saulgriezi LSPA rektors 2020Tuvojoties Vasaras saulgriežu svinībām vārda svētkus svinēs 26 Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā studējošie un strādājošie Jāņi un 10 Līgas, liecina LSPA Informatīvās sistēmas datu bāze. No sirds sveicam vārda dienā mūsu studentus un kolēģus – lai skanīgas svētku dziesmas, lustīgs deju solis un skaisti sagaidīts saullēkts, Līgo!

Lasīt tālāk...
 
1 lapa no 13
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv